זה לא סוד, לא קל לקנות דירה במדינה הקטנה שלנו. והסיבה לכך היא כי ההוצאות הן מרובות, ולעיתים גם אין מספיק הון עצמי על מנת לתת את הסכום הראשוני עבור הדירה, ועבור קבלת המשכנתא.

התייעצות במשכנתאות

זה לא משנה באמת בני כמה אתם, או כמה אתם מתמקצעים בנושא, כל עוד אתם לא עוסקים בכך באופן שוטף וגורף אתם לא באמת תוכלו לקחת משכנתא לבד. ומומלץ מאד, להיוועץ באנשי המקצוע הרלוונטיים ואף לשכור יועץ משכנתאות ברמה גבוהה.

משכנתא לוקחים רק עם מומחים

על פי חדשות המימון במדור הכלכלה, באפריל הקרוב הריבית בישראל צפויה לעלות. זאת אחרי שעלתה כבר בארצות הברית, על מנת לעצור את העליה של המחירים. מה שיקרה בעקבות הסיטואציה הזו היא שמשכנתאות הצמודות לפריים, יתייקרו באופן משמעותי.

לכן, כשאתם ניגשים לבחירת משכנתא אתם לבטח תרצו דבר ראשון את המסלול שגורם להכי חסכון במשכנתא ולא בכדי. כיום, כל נוטל משכנתא יכול לקחת הלוואה בהצמדה של ריבית שונה. זוהי הלוואה מאד גדולה, ומורכבת, ולמעשה העסקה הכי גדולה בחייכם. טעות אחת, עלולה לעלות לכם באלפי שקלים ויותר.

כפי שאתם בוחרים התייעצות מקצועית עם רופאים, עם אנשי מקצוע אחרים בנוגע למוצרים יוקרתיים שאתם רוכשים ובכלל, שירות מקצועי למגוון של פעולות וסיטואציות גם בליווי של משכנתא יש חשיבות רבה של יועץ משכנתאות שידע להתאים לכם את המסלול הרלוונטי אליכם.

צריכים מימון למשכנתא? השאירו פרטיכם ויועץ מטעמנו יחזור אליכם

  מיהו יועץ המשכנתאות המתאים לכם?

  כאשר אתם בוחרים יועץ משכתנאות עליו להיות בעל מוניטין איכותי, בעל וותק רלוונטי, נסיון רב וכמובן מקצועיות ושירותיות ברמה גבוהה מאד. ועוד פרמטר אחד מאד חשוב שלא כולם לוקחים בחשבון, על יועץ המשכנתאות שלכם להיות מומחה בעיר בה אתם מתכננים לקנות דירה.

  זה אומר שחשוב שהוא יכיר את הגורמים הכלכליים, את ההתנהלות היסודית מול הבנק ומול ארגונים כלכליים נוספים ובכלל, את סגנון העיר וגם את ההתנהלות הכלכלית בעיר. אחרת, אם לא יהיה כך, אתם עלולים להרגיש שנכנסתם לסיטואציה שאינה מקצועית ולבחור מסלול משכנתא שאינו מתאים לכם.

  מה תפקידו של יועץ המשכנתאות

  התפקיד המרכזי של יועץ המשכנתאות הוא לגרום לכך שתקבלו את מסלול המשכנתא הכי מתאים לכם ברמה האישית. המשמעות היא למעשה משכנתא שתוכלו לעמוד בהחזרים שלה, תוך ניהול כלכלת בית איכותית ושוטפת לחיים רגועים וללא דאגה כלכלית לוחצת ומעיקה.

  אם אתם ניגשים אל בנק מסוים, ויועץ המשכנתאות מוטה לטובת הבנק, תמיד טוב שיהיה לכם ליווי חיצוני ואובייקטיבי יותר. יועץ משכנתאות תפקידו לסקור עבורכם ולבדוק את כל הבנקים ברמת מסלולי המשכנתא. והוא יודע, מכיר, מבין ובעל מספיק נסיון וגם וותק כדי לדעת אילו סעיפים רלוונטיים לכם ואילו לא.

  מהם הפרמטרים לבחירת יועץ המשכנתאות שיתאים לכם את המשכנתא

  ראשית, לפני הכל, על יועץ המשכנתאות שלכם להיות בעל נסיון משמעותי. התמקצעות במקצוע יכולה להגיע באמצעות נסיון של שנים רבות, ולא באמצעות תעודה זו או אחרת או הצטיינות בלימודים. ולכן, חשוב לוודא שאכן יש מספיק נסיון לאותו יועץ משכנתאות ששכרתם.

  עוד תכונה חשובה היא כמובן ניהול משא ומתן מקצועי. כאשר אתם בוחרים יועץ, חשוב שתדברו איתו על ניהול משא ומתן מול הגורמים הפיננסיים. זאת על מנת שתוכלו לקבל את התנאים הכי טובים המתאימים לכם. וליהנות מיכולת החזר איכותית של החזרי המשכנתא ללא לחץ כלכלי.

  כשאתם שוכרים יועץ משכנתאות, אסור להתפשר על איכות. מגיע לכם ליווי מקצועי ואיכותי שיעניק לכם את החיים הבטוחים והרגועים שאתם חולמים עליהם.

  ייעוץ למשכנתא מתחיל כאן!

   זוג בהתייעצות משכנתא
   שתפו ברשת: