בשעה טובה הגענו לרגע המיוחל שבו סוף סוף אנחנו מחפשים בית לרכישה! אין ספק, לקח לנו הרבה מאד זמן להגיע לסיטואציה הזאת וגם לא מעט חסכונות. מה לעשות, במדינה הקטנה שלנו להגיע לבית משלך מצריך לא מעט עבודה, והרבה סבלנות ואיפוק. בתוך כל התקופה הלחוצה הזאת הבנו דבר אחד מאד חשוב, משכנתא לוקחים רק עם יועץ משכנתא מקצועי שמסייע לנו, ולא לבד!

פגישה עם יועצי משכנתאות

אני רוצה בהזדמנות הזאת לספר לכם איך חסכתי אלפי שקלים במשכנתא באמצעות יועץ משכנתא מקצועי, כי כולם צריכים לדעת איך זה עובד.

יועץ משכנתא מקצועי משנה את הכל

הרגע שבו גיבשנו איזו דירה אנחנו מחפשים ומה התקציב שלנו היה אחד הרגעים המרגשים בחיים שלנו. זאת העסקה הכי גדולה שאנחנו עושים בחיים ורצינו שהיא גם לא תהיה כזו שנמכור את החיים שלנו כדי לממן את המשכנתא.

התחלנו בחיפוש של יועץ משכנתאות מקצועי איכותי ובעל המלצות על מנת שיוכל לסייע לנו להגיע לעסקה הכי טובה שיכולנו לבקש בשביל להקים בית ולהצליח גם לממן אותו.

צריכים מימון למשכנתא? השאירו פרטיכם ויועץ מטעמנו יחזור אליכם

  אחרי שהתעניינו אצל לא מעט חברים, קולגות, משפחה ועוד אנשים עליהם אנחנו סומכים הגענו למסקנה שאנחנו לא באמת יכולים לעשות את זה לבד. מדובר בתחום שאף אחד או אחת מאיתנו לא מתמקצע בו, ולכן צריך שילוו אותנו אנשי מקצוע שיסבירו לנו את מליון הורסיות הקיימות במסלולים, את חדשות המימון שמדברות על חידושים בתחום ובכלל את כל הסעיפים הרלוונטיים.

  החוכמה בלקיחת משכנתא מותאמת היא היכולת לקיים החזר נורמלי ולחיות חיים טובים וברווחה כלכלית מאפשרת, וזה בדיוק מה שחיפשנו.

  הסיפור שלנו עם יועץ המשכנתאות

  כשהכרנו יועץ משכנתאות שמתאים, עברנו כמה וכמה כדי לבחור את הרלוונטי לנו. לא ידענו עד כמה זה מורכב למצוא אפילו יועץ לצורך בחירת משכנתא שתתאים לנו.

  חיפשנו אנשים בשלב מסוים עם קריטריונים ספציפיים:

  ניהול משא ומתן

  יכולת ניהול משא ומתן היא חשובה מאד, על יועץ המשכנתאות להיות מספיק חד על מנת לנהל משא ומתן מול המוסדות הפיננסיים. ללא יכולות של משא ומתן, יהיה מאד קשה לבחור מסלול משכנתא רלוונטי ומותאם אישית.

  ידע מקצועי

  לידע מקצועי יש כוח אדיר, תחום המשכנתאות הוא תחום שחשוב להתעדכן בו ביומיום עם חדשות המימון הרלוונטיות, החידושים, השינויים ועוד פרמטרים שללא ידע עליהם, אתם עלולים 'ליפול' במסלול שפשוט לא יתאים לכם, אלא יותר יתאים לבנק.

  ייעוץ למשכנתא מתחיל כאן!

   יועץ משכנתאות חיצוני, לא מטעם הבנק

   כשאתם מגיעים ליועץ משכנתאות שהוא מטעם הבנק, רוב הסיכויים שהוא יקח בחשבון יותר את טובת הבנק ממה שאת טובתכם. יועץ משכנתאות חיצוני שאינו מקושר לאף בנק, תמיד יקח בחשבון את טובתכם.

   מסמכים הנדרשים למשכנתא

   נסיון, כי אין יותר טוב מזה

   לא סתם אומרים שאין כבעל נסיון! יועצי משכנתאות בעלי נסיון מוכח ראו דברים, חוו סיטואציות ופשוט יודעים להתמודד טוב יותר עם כל מה שיבוא מולם.

   למה לא לעשות את התהליך לבד

   אנחנו הישראלים אוהבים לנסות לעשות דברים לבד, זה יתרון גדול לפעמים, ולפעמים גם חיסרון גדול. מנסיון חשוב לנו להגיד, במקרה של בחירת מסלול משכנתא אישית. כזה שיתאים לכם ברמה הכלכלית כדי שגם תוכלו לעמוד בהחזר, וגם תוכלו ליהנות מחיים איכותיים וטובים ללא לחץ, חשוב לשכור יועץ משכנתאות מקצועי.

   לא תרצו לעשות את זה לבד, גם תחסכו את הבירוקרטיה, גם תחסכו את כאב הראש והתיזוזים וגם יהיה אדם שתוכלו לסמוך עליו בכל שאלה, וילווה אתכם מהצעד הראשון ועד לרכישת בית החלומות שלכם.

   שתפו ברשת: