אם אתם בגיל מסוים, ובסטטוס מסוים, סביר להניח שאתם כבר חושבים לקחת משכנתא. ללא שום ספק, זוהי העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שאתם הולכים לעשות. וחשוב שתעשו אותה כאשר אתם מלווים באנשי מקצוע. לשם כך, אתם זקוקים כמובן לשירותיו של יועץ משכנתאות מקצועי וברמה גבוהה שיתאים לכם, ויחד תיצרו מסלול משכנתא המותאם עבורכם.

יועץ משכנתאות

מיהו יועץ המשכנתאות המתאים לכם?

כאשר אתם בוחרים יועץ משכנתאות עליו להיות בעל מוניטין איכותי, בעל וותק רלוונטי, ניסיון רב וכמובן מקצועיות ושירותיות ברמה גבוהה מאד. ועוד פרמטר אחד מאד חשוב שלא כולם לוקחים בחשבון, על יועץ המשכנתאות שלכם להיות מומחה בעיר בה אתם מתכננים לקנות דירה.

זה אומר שחשוב שהוא יכיר את הגורמים הכלכליים, את ההתנהלות היסודית מול הבנק ומול ארגונים כלכליים נוספים ובכלל, את סגנון העיר וגם את ההתנהלות הכלכלית בעיר. אחרת, אם לא יהיה כך, אתם עלולים להרגיש שנכנסתם לסיטואציה שאינה מקצועית ולבחור מסלול משכנתא שאינו מתאים לכם.

אנחנו יודעים שאתם יודעים מהי משכנתא, אבל בכל זאת חשוב להכיר

המשכנתא היא בעצם הלוואה גדולה ומורכבת שאתם מקבלים לצורך רכישה של נכס, או דירה. והיא מיועדת אך ורק למטרה זו. היא נלקחת בתמורה לשעבוד הנכס שאתם רוכשים. והנכס יהיה משועבד לבנק בו בחרתם את המשכנתא עד שתסיימו להחזירה, או לחילופין תפרעו את המשכנתא, את ההלוואה הזו, לפני תאריך הסיום שקבעתם מראש.

הסכום של המשכנתא הוא גבוה, ולטווח ארוך מאד. ולכן משעבדים את הנכס שאתם מעוניינים לרכוש לשם כך.

צריכים מימון למשכנתא? השאירו פרטיכם ויועץ מטעמנו יחזור אליכם

  תפקידו של יועץ המשכנתאות חשוב לכם

  תפקידו העיקרי של יועץ המשכנתאות הוא למעשה לסייע לכם לקבל את המשכנתא שהכי מתאימה לצרכים שלכם ברמה האישית. משמע, המשכנתא שתוכלו לעמוד בהחזרים שלה וגם לנהל כלכלת בית שוטפת ואיכותית לחיים טובים רגועים ושלווים.

  חשוב שתשימו לב, אם יועץ המשכנתאות שייך לבנק ספציפי, הוא עלול להטות את הכף לטובת הבנק בו הוא עובד. ועל כן, מומלץ להגיע עם יועץ משכנתאות בליווי אישי שלכם, על מנת שזה יוכל לבחון לסקור ולבדוק את כל הבנקים, ואת המסלולים המוצעים לכם לעומק. וברמה המקצועית, כפי שהוא יודע לעשות על הצד הטוב ביותר.

  כך תבחרו את יועץ המשכנתאות המושלם

  ללא שום ספק, בחירה של יועץ משכנתאות צריכה להיעשות בכובד ראש, ובקפידה. עליכם לקבל המלצות רלוונטיות, לבדוק ביקורות וחוות דעת אותנטיות ולוודא שזה אכן יודע, מכיר ומעודכן בכל הסעיפים החדשים ביותר בתחום המשכנתאות.

  בנוסף, הפרמטרים העיקריים שעליכם לבחון הם בין היתר יכולות מקצועיות של אותו יועץ, וביניהם:

  ניסיון

  לניסיון יש את היתרונות שלו. כל אחד ואחת מכם לבטח מתמקצע בתפקידו בתחומים שונים ויודעים, שכשיש לכם ניסיון, ההתמחות שלכם גבוהה יותר. יועץ בעל ניסיון איכותי ומשמעותי ידע להתמודד עם מגוון של סיטואציות שיועץ ללא ניסיון פשוט לא יוכל להתמודד איתן.

  ייעוץ למשכנתא מתחיל כאן!

   ניהולי משא ומתן מקצועיים

   בבחירת היועץ, חשוב שתוודאו שהוא אכן יודע לנהל משא ומתן כראוי. עיקר ההתמקדות במשכנתאות הוא משא ומתן מול בנקים, ומול גורמים כלכליים נוספים. יועץ איכותי ומקצועי ידע להשיג לכם את התנאים הרלוונטיים לכם ברמה האישית, ולמעשה, משכנתא איכותית שלא תלחץ עליכם אלא תאפשר לכם חיים נוחים ברמה הכלכלית.

   לחיצת יד פגישה עם יועץ משכנתאות

   כימיה זה חשוב

   כמו בכל תחום שבו אתם שוכרים אנשי מקצוע, לכימיה ביניכם לבין אנשי המקצוע יש חשיבות גבוהה מאד. סמכו על תחושות הבטן שלכם, על החיבור ביניכם לבין יועץ המשכנתאות. עליכם בכל זאת לסמוך עליו באופן מלא בליווי בתהליך זה.

   שתפו ברשת: