עוד מתחילת שנות ה2000 צמח מקצועו של יועץ משכנתאות מעלה והחל לקבל ביקוש גבוה. הסיבה לכך היא כי השוק הכלכלי בתחום המשכנתאות בעיקר מאד השתכלל בשנים האחרונות והמודעות לריביות המשכנתא ולמדדים שמשלמים לבנקים האלו את הצורך להסתייע ביועצי משכנתאות עצמאיים לצורך בדיקה ואבחון מסלולי משכנתא יותר מותאמים אישית.

ייעוץ לקיחת משכנתא

אך לפני שאתם כבר רצים להשיג את יועץ המשכנתאות המומלץ ביותר, חשוב להכיר מהו תפקידו, ולמה כדאי לכם לשכור את שירותיו.

יועץ משכנתאות – התפקיד שלו, שביעות הרצון שלכם

תפקידו של יועץ משכנתאות הוא לא להשיג אך ורק ריבית משכנתא טובה ונמוכה אלא לתפקיד זה ישנם עוד ועוד תפקידים נלווים.

על יועץ משכנתאות להבין היטב את העסקה שאתם נכנסים אליה. משמע, הוא חייב לבצע סקר שוק איכותי. לנתח היטב את מסלולי המשכנתא, להבין היכן הנקודות המסוכנות ולהתריע בפניכם עליהן.

צריכים מימון למשכנתא? השאירו פרטיכם ויועץ מטעמנו יחזור אליכם

  לאחר ביצוע הניתוח הראשוני על היועץ לדאוג לכך שבהתאם למצב הפיננסי שלכם, עליו עברתם ביחד, תוכלו להתאים מסלול רלוונטי.

  המטרה היא למעשה להגיע למצב שבו תוכלו לעמוד בהחזרי המשכנתא, וגם לחיות חיים כלכליים איכותיים, נוחים וללא לחץ פיננסי. את תשלום המשכנתא יש לבצע כשאתם לא חנוקים או לחוצים ולא יכולים לגמור את החודש. זוהי העסקה הגדולה ביותר שאתם עושים בחייכם, וכדאי לעשות אותה בצורה איכותית ומושכלת.

  ליווי מהרגע הראשון

  משכנתא לא לוקחים ביום אחד, זהו תהליך שיכול לקחת מספר חודשים. בזמן זה יועץ משכנתאות מקצועי יהיה איתכם בקשר רציף ויסייע לכם למצוא את המסלול הכי מתאים לכם. בין אם מדובר במשא ומתן מול הבנקים, ובין אם בבחירת ביטוח המשכנתא הרלוונטי לכם או כל דבר אחר.

  אנחנו נמצאים בעולם מאד דינאמי, ולכן, גם עולם המשכנתאות משתנה בהתאם. ישנם תמיד חידושים, עדכונים ושינויים. כמובן שתמיד צריך להיות מעודכנים מול חדשות המימון לעיתים קרובות.

  אך זהו כמובן חלק מתפקידו של יועץ המשכנתאות ששכרתם, כבר מהרגע הראשון. ועליכם להרגיש בנוח לפנות אליו בכל שאלה, בכל התייעצות ובכל התלבטות שיש לכם. ולכן, מומלץ שתבחרו את יועץ המשכנתאות שלכם בקפידה.

  איך לבחור את היועץ המתאים

  חוות דעת והמלצות

  קבלת חוות דעת אמיתית ואותנטית על יועצי משכנתא מומלצים זו התחלה נהדרת. חברים, קרובי משפחה או קולגות שעברו את התהליך ויוכלו בעצם לשתף אתכם בתובנות, ביתרונות, וגם בחסרונות של אותו יועץ משכנתאות.

  ייעוץ למשכנתא מתחיל כאן!

   ידע זה כוח

   זה ידוע שידע מקצועי הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בבחירת אנשי המקצוע הרלוונטיים. וכשמדובר במשכנתא, הרי שמדובר בתחום פיננסי שיש בו צורך בהבנה מקצועית וברלוונטיות הגבוהה ביותר, יחד עם ניהול משא ומתן מקצועיים ברמה גבוהה.

   חישוב מסלול משכנתא

   עבר בנקאי הוא יתרון

   יחד עם הידע והניסיון, גם העבר המעשי הוא חשוב מאד. ולכן, יועץ משכנתאות איכותי ומקצועי שיש לו ניסיון גם בבנק הוא בעל יתרון אפילו גבוה יותר. לא כל יועץ משכנתאות חייב שיהיה לו את הניסיון הזה, אך אם ישנו, זה בהחלט יכול לסייע.

   לכימיה יש תפקיד

   כשאנחנו מדברים על יועץ משכנתאות אנחנו לא מדברים על מכונה או רובוט שמדקלם לנו פרמטרים רלוונטיים טכניים אלא על אדם אנושי. מן הסתם לא רק כלכלה בראשנו, אם כי כימיה טובה, חיבור טוב עם איש המקצוע ושיקולים הקשורים לבניית המסלול הרלוונטי לנו.

   לסוג אנשי המקצוע יש השפעה ישירה עלינו ועל העסקה

   בכל עסקה, בכל אלמנט, בכל פרמטר ובכל שירות שאנחנו שוכרים יש השפעה ישירה של סוג אנשי המקצוע לעסקה עצמה, ולחיבור איתנו.

   הכימיה הטובה, ההתאמה האישית, רמת המקצוע הגבוהה וגם המוניטין. כל אלו חשובים ונכללים בשכלול הכללי של בחירת אנשי המקצוע. יחד עם רמת הניסיון כמובן והיכולת להתמודד עם סיטואציות שונות בתחום.

    

   שתפו ברשת: