בשנים האחרונות נראה כי רוכשי הדירות בארץ, הבינו שהדרך הבטוחה והמשתלמת ביותר לקניית דירה, מתחילה בליווי מקצועי של יועץ משכנתאות. זו השיטה המנצחת בהתמודדות מול הבנקים השונים ובמשא ומתן איתם, על מנת לקבל את המשכנתא שאתם רוצים, במסלול שתוכלו גם לעמוד בו כלכלית לתקופה ארוכה. אז איך תדעו לבחור נכון? הכנו לכם מדריך מקיף עם כל מה שאתם צריכים לדעת.

יועץ משכנתאות

מהו תפקידו של יועץ המשכנתאות?

כמו שזה נשמע, השירות שאתם מקבלים הוא עבור ייעוץ למשכנתא, אבל השאלה האמיתית היא מה הם התוצאות שאליהם תגיעו בסוף כל תהליך כזה ומהם הדברים החשובים שאתם צריכים לקחת איתכם לאחר פגישה עם יועץ משכנתאות מקצועי. לפני שנרחיב על תפקיד היועץ, חשוב לנו להדגיש כי גם לכם יש חלק כאן, ועליכם להגיע עם מידע בסיסי בנוגע למצבכם הכלכלי ולדעת בדיוק מהי המטרה הסופית ובאיזה מחיר תוכלו גם להשיג אותה.

מכאן אתם צריכים לסמוך על היועץ שיעשה את עבודתו נאמנה, ואנחנו לא מדברים על יועץ המשכנתאות הבנקאי, תפקידו לדאוג קודם כל לבנק ורק לאחר מכן לכם הלקוחות. כאשר אתם פונים ליועץ משכנתאות פרטי, תוכלו לבטוח בכך שכל האינטרס שלו הוא להצלחה שלכם בלבד, מכיוון שזו תהיה גם הצלחתו שלו.

צריכים מימון למשכנתא? השאירו פרטיכם ויועץ מטעמנו יחזור אליכם

  יועץ המשכנתאות שבו תבחרו, צריך לדעת עליכם את הפרטים הרלוונטים ולשאול את כל השאלות הנכונות והמדויקות על מנת להבין מהו הבסיס הפיננסי שלכם ואיזה מסלול יהיה המתאים ביותר עבורכם באופן אישי. עליו לדעת לנהל מו"מ אל מול הבנקים על מנת להשיג את הריביות הנמוכות והטובות ביותר וללוות אתכם לאורך כל התהליך עד קבלת המשכנתא ואפילו אחרי.

  השירות המקיף והמקצועיות

  עליכם לבחון באופן מעמיק, האם יועץ המשכנתאות אותו תבחרו הוא אכן המקצועי והמתאים ביותר. על מנת שתוכלו לעשות זאת בקלות, הכנו לכם רשימה עם כמה מהפרמטרים החשובים ביותר:

  ניסיון מקצועי

  השוק מלא ביועצים אך הבחירה החכמה באמת תהיה בחברה לייעוץ משכנתאות בעלת קשרים עם הבנקים השונים, אשר יש לה המלצות מלקוחות שעברו איתו תהליך דומה וידע מקצועי רחב בכל ענף הפיננסים והמשכנתאות, כך שיוכלו להביא לכם פתרון יעיל עבור כל בעיה.

  אמינות

  נטילת משכנתא זו החלטה כלכלית משמעותית, כאשר אתם מניחים את ההון העצמי שלכם אצל איש מקצוע, הדבר החשוב ביותר הוא שתרגישו כי אתם סומכים על האדם שמולכם ויודעים כי הוא יספק לכם את התוצאה הטובה ביותר.

  ייעוץ למשכנתא מתחיל כאן!

   זמינות וליווי אישי

   כחלק מתחושת הביטחון שיועץ המשכנתאות צריך להעניק לכם, העדיפות היא שהוא יהיה זמין עבורכם בכל עת ועבור כל שאלה לאורך התהליך. אף אחד לא רוצה להשקיע את כספו באדם אשר לא יענה לשיחותיו או לא יעניק לו את השירות לו הוא מצפה, הליווי האישי בתהליך הוא חשוב מאוד.

   פגישה עסקית

   תמיד השתדלו לבדוק אופציות מרובות בשוק, אם זה מבחינת הבנקים השונים וההצעות שהם נותנים ובטח כאשר זה מגיע ליועץ משכנתאות, גם אם תגיעו לכמה פגישות שונות, חשוב שתבחרו באדם איתו תרגישו כי התהליך אכן יצליח וכי תקבלו ממנו את השירות והתוצאות הטובות ביותר.

   שתפו ברשת: