אחת הרכישות הגבוהות ביותר אצל משפחות, וגם אצל זוגות או בודדים היא רכישת רכב. כאשר אנחנו רוכשים רכב, זה ידוע שיש על רכישה זו מס גבוה. זה עוד לפני שעל הרכישה עצמה יש סיטואציה כספית שדורשת הוצאות תחזוקה, ביטוחים ועוד. למעשה, כשאנחנו כבר מתעניינים על רכב, אנחנו לרוב גם נתעניין על הלוואה לרכב היות ובכל זאת מדובר בסכום מאד גבוה שאנחנו לא תמיד יכולים להוציא מהכיס באותו הרגע. היכן מתעניינים על הלוואות לרכב, ואיך בוחרים את הנכונה והמתאימה לנו ביותר? מיד תדעו.

התנהלות כלכלית

מימון לרכב – האם לשלם הכל בתשלום אחד, או בהלוואה?

ענף המימון מציע מגוון של אופציות מימון לרכב חדש או לרכב יד שניה וכאשר מדובר על הלוואות הנעות בין אחוזים בודדים מהמחיר של הרכב, ואף עד למאה אחוזים מהמחיר של הרכב.

הדרך הראשונה לקבלת מקור מימון היא כמובן ההון העצמי. אם הצלחתם לאגור מספיק מהסכומים הנחוצים לכם לרכישה, תוכלו לרכוש את הרכב בתשלום אחד, או שניים ולרכוש את הרכב. כמובן שחשוב לקחת בחשבון את הוצאות הביטוח ואת ההוצאות מסביב לרכישה.

אם אתם בונים על הון עצמי עתידי, תוכלו גם לקחת הלוואה שתסתמך על ההון העצמי העתידי, כמובן שתצטרכו כן להוכיח שהיא אכן עתידה להגיע.

בהנחה ואין לכם שום מימון, תמיד אפשר להגיש בקשות להלוואות. כמובן חשוב לעשות זאת רק לאחר התעדכנות עם חדשות המימון על מנת לדעת איזו הלוואה מתאימה לכם. וישנן כמה אופציות עיקריות שחשוב לדעת אותן.

צריכים מימון למשכנתא? השאירו פרטיכם ויועץ מטעמנו יחזור אליכם

  אופציות מימון לרכב חדש או רכב יד שניה:

  הלוואה בנקאית

  הלוואה בנקאית מטעם הבנק היא רעיון מצוין כאשר הקשרים שלכם עם הבנק טובים, והמצב הכלכלי שלכם מאפשר לכם זאת. אם אתם לא מצליחים לקבל הלוואה דרך הבנק שלכם, כיום ישנם בנקים המאפשרים תנאי קבלת הלוואה נוחים. יכול להיות שהבנק יבקש את שעבוד הרכב כערבות להחזרת התשלומים. או יבקש מכם ערבים. כך או כך, אלו תנאים לגיטימיים בבנקים הגדולים.

  הלוואה חוץ בנקאית

  הלוואה חוץ בנקאית מתאפשרת במגוון של אופציות החל מבנקים שאינם הבנק שלכם, חברות ביטוח, גופים פיננסיים וגם חברות האשראי. ההלוואה למעשה נותנת לכם מסגרת אשראי נוספת בנוסף לזו הבנקאית שכבר קיימת לכם בבנק.

  מימון ליסינג

  מימון בליסינג מאפשר למעוניינים לרכוש את הרכב עם מימון המסייע להם לשלם את הרכב באופן מלא, ולהחזיר בתשלומים את ההלוואה. שירות המימון הזה מצטרף לחבילה של שירות המתקבלת בחברת הליסינג. התנאים הם גם התחייבות לרכישה חוזרת או טרייד אין לרכב היוצא, וכמובן שקבלת הליסינג מותנה בתנאי הלוואה בסיסיים שבו מוודאים את יכולת החזר התשלומים.

  הליסינג לרוב מתקיים במסלול ליסיניג מימוני הכולל את ההלוואה לרכישת הרכב אותה משלמים בהחזר חודשי, ולרוב עד שלוש שנים. כאשר תקופת המימון מסתיימת, אפשר לרכוש את הרכב בקיזוז מה שכבר שולם כמובן. את סכום הרכישה קובעים מראש, והוא נכנס כסעיף בתוך ההסכם.

  ליווי מקצועי חוסך לכם כסף

  בכל שלב שבו אתם מחפשים לרכוש רכב, או לקבל הלוואה, מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע הרלוונטיים על מנת שתוכלו באמת למקסם את התנאים שאתם זקוקים להם.

  ייעוץ למשכנתא מתחיל כאן!

   ייעוץ כלכלי בכלל, וייעוץ עבור הלוואות בפרט יכול לעשות עבורכם סקירת שוק איכותית ומקצועית ולחסוך לכם לא מעט כסף. יועצים מקצועיים בעלי הידע, הנסיון וגם הוותק ראו, חוו והתנהלו במשא ומתן מול גופים פיננסיים במגוון של סיטואציות.

   אלו ידעו בדיוק להתאים לכם את ההלוואה המתאימה, על מנת שתוכלו גם לרכוש את הרכב שעליו חלמתם, וגם להמשיך וליהנות מחיים ברווחה כלכלית טובה, ולא לוחצת מדי.

   לחיצת יד
   שתפו ברשת: