רכישת רכב היא הרכישה הכי נפוצה שאנחנו מבצעים כאנשים בגירים, מבחינת עסקאות גדולות ומבחינת סכום הרכישה. כיום לא קשה לרכוש רכב בתשלומים, מדובר למעשה בסיטואציה מאד מבוקשת ונפוצה, שהרבה צרכנים מבקשים לבצע אותה. זה לא תהליך מורכב מדי, ואתם יכולים לבצע אותו אפילו בלי שום נסיון בתחום הכלכלי כל עוד אתם מלווים כמובן באנשי מקצוע המתמחים בנושא הזה. אך איך תעשו זאת, ועם מי תוכלו להתייעץ? מיד נגלה לכם את הכל.

הלוואה לרכב

הלוואה לרכב – קל להתחדש

כולם רוצים להתחדש ברכב חדש, אבל לאת מיד אנחנו יכולים לבצע עסקה בתשלום אחד ואם כבר קיימת לנו הזמינות הכלכלית אנחנו לרוב נעדיף לפזר אותה על פני סיטואציות אחרות לגמרי.

יחד עם זאת, בשנים האחרונות יצאו לשוק הכלכלי לא מעט מוצרי הלוואות על מנת שאפשר יהיה לבצע רכישת רכב באופן קל, זמין, ונוח ובתשלומים.

אנחנו כבר יודעים שאין מתנות בחינם כשמדובר במוצרים כלכליים כמו הלוואה לרכב ולכן כשאנחנו בודקים מימון לרכב חדש או לרכב יד שניה, חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים הרלוונטיים.

כשאנחנו מבצעים קניית רכב עם הלוואה אנחנו למעשה יכולים לקחת הלוואה שתכסה את מלוא סכום הרכישה, ולהחזיר אותה בתשלומים או לקחת הלוואה שתדחה את התשלום ולשלם את הרכב עצמו, בתשלומים, אך יש לקחת בחשבון ולבדוק היטב בסקר שוק מתאים גם ריביות רלוונטיות.

צריכים מימון למשכנתא? השאירו פרטיכם ויועץ מטעמנו יחזור אליכם

  זה בטח יפתיע אתכם, אבל התאמה אישית ברכישת מוצרים היא לא רלוונטית אך ורק לרכישה של בגדים, או בשמים. אלא גם להלוואות. הסיבה לכך היא כי מן הסתם לכל אחד ואחת מאיתנו יש הכנסה חודשית שונה. עליכם להתאים את ההלוואה להכנסות החודשיות שלכם, להוצאות החודשיות שלכם, ולמעשה ליכולת החזר הרלוונטית והמותאמת אישית אליכם. ולכן אין שום אפשרות לקחת הלוואה שמתאימה לכולם, אלא רק כזו המתאימה לכם אישית.

  אם אינכם אנשי מקצוע העוסקים בתחום, לא תוכלו להתאים כזו לעצמכם. ולכן, תמיד מומלץ להיות מיוצגים על ידי ליווי מקצועי ברמה גבוהה, ובשירות אדיב וסבלני.

  כך תעשו זאת נכון

  רכישת רכב בתשלומים, או באמצעות הלוואה זו או אחרת לא משנה את העובדה שאנחנו עדיין נצטרך להחזיר את הכספים בתשלומים ובריביות משתנות.

  כשאתם מתייעצים עם אנשי מקצוע בתחום, וודאו כי אלו אכן מעודכנים באופן מדויק עם חדשות המימון בנוגע להטבות, חידושים ושינויים בבנק ישראל בנושא הבנקים. גם אם אתם נוטלים הלוואה חוץ בנקאית וגם אם אתם נוטלים הלוואה בנקאית. כך או כך, חשוב להתעדכן בכל חידוש או עדכון אפשרי בתחום.

  כשמדובר על רכבים בפרט, רכישה בתשלומים עלולה לשנות את הריבית בכל שינוי קטנטן, וזכרו שאתם משלמים סכום גבוה ופורסים לחודשים רבים את התשלום. ישנן המון אופציות תשלום עבור רכישת רכב חדש, ואולי תוכלו לשלב בין מספר אופציות מימון על מנת שתוכלו לרכוש את הרכב שאתם חולמים עליו, בלי לקרוס כלכלית.

  מה זה ליסינג, ואיך רוכשים באמצעותו?

  ליסינג הוא למעשה תשלום של מקדמה ראשונית ויתרת התשלומים בפריסה חודשית. המשמעות היא שכולם יכולים לרכוש רכב באמצעות תכנית המימון ולפרוס את התשלומים. שוב, כאמור, בהתאם להתאמה אישית בלבד.

   

   

  ייעוץ למשכנתא מתחיל כאן!

   תכנית זו מאפשרת להרבה אנשים לסלול לעצמם דרך קלה יותר לרכישת רכב. אין כרגע צורך אם כך לשבור תכנית חיסכון, לשלוף סכומים גבוהים, לקחת הלוואות קשוחות ועוד.

   אך גם כאשר אתם בוחנים את האופציה הזו, אל תשכחו שיש הוצאות נוספות כמו תחזוקה חודשית, תחזוקה שנתית, וכמובן ביטוח הרכב.

   הלוואה
   שתפו ברשת: