ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

גיא בן צבי

 • קצת עלי

  שלום שמי גיא,
  אני איש הייטק וה"רומן" שלי עם עולם התרופות התחיל כשהייתי טייס בחיל האוויר. באותה תקופה הייתי מקבל פעם בשנה הוראה מיחידת הרפואה האווירית ללכת לבדיקות. בפקודה. בשנות השמונים התחילו לעשות בדיקות כולסטרול והתחלתי לקבל הודעות כגון: "הכולסטרול שלך עולה", "תפסיק לאכול בשר שמן", "תעבור לעוף" וכו' וכו' כל מה שאתה אוהב לאכול. בסופו של דבר הגעתי למצב שאני אוכל אורז וקורנפלקס ומתרחק משומן באדיקות. וככל שהחיים האלה התקדמו, בין גילאי 30-40, הרגשתי שאני הולך ונהיה חולה. האיברים שלי התחילו לכאוב, הכושר שלי ירד. הבנתי שמשהו לא בסדר אצלי.
  בגיל 40, באורח פלא, כשאני כבר מרגיש שאני "גוסס" והולך לכל מיני טיפולים וסובל, קרה האסון שלי. שהוא גם הנס שלי. הבן שלי אובחן עם תסמונת טורט.
  מהלך הריפוי של בני מהתרופות שהוא קיבל נגד הטורט, שהיו תרופות מאוד קשות, לווה בשינוי תזונתי מאוד גדול אצלו וכך גם אצלי. וכך גם אני נרפאתי מכל מיני אלרגיות ומכאובים.
  בעקבות הסיפור הזה ברבות הימים הקמנו אורנה אשתי ואני את העסק שלנו- אומגה 3 גליל.
  http://www.omega3galil.com/
  וכך, למעלה מעשר שנים, שאני מתעמק בנושאי בריאות שונים, כמובן באומגה 3 שהיא ה-תחום שלי, אך גם הרבה מעבר, בעיקר באיך לחיות ללא תרופות.
  כיום אני מתגורר עם אשתי ילדיי ונכדיי בישוב שכניה שבגליל, ובימים אלה אני משקיע אנרגיה מיוחדת בהפקת הספר "רפואת יתר", שמטרתו לשפר את איכות החיים של כולנו.
  .

אפשר למצוא אותי גם ב:

הפרוייקטים שלי

פרוייקטים שמימנתי

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!