crowd funding course

הרועה האחרון - סרט מסע פנטסטי

דניאל דר

הקמפיין הסתיים. תודה רבה לכולכם!!!

רצינו לומר תודה. תודה לכל המשקיעים שלנו, לכל מי שהפיץ, פרסם, שיתף, תמך ועזר בקמפיין הזה. בזכותכם הגענו לסכום המדהים של 43,600 ₪. אתם נפלאים.
אתם מוזמנים לעקוב גם כאן בעמוד הקמפיין וגם בדף הפייסבוק שלנו אחר עדכונים מתהליך העבודה על הסרט.
ועכשיו לעבודה - יש לנו סרט לעשות!

עדכון - 12 שעות לסוף הקמפיין - הגענו ל - 40,000 ₪!


אנחנו 12 שעות לפני סוף הקמפיין והגענו ליעד של 40,000 ₪! אתם נהדרים ונפלאים ואנחנו אוהבים אתכם מאוד!
עדכנו את היעדים החדשים בתמונה שלנו.

היעד הבא - 45,000 ₪!

אם נגיע ל - 45,000 ₪ נגריל בין כל המשקיעים שלנו 15 מקומות למפגש שאלות ותשובות אינטימי עם הקאסט וההפקה, שיערך מיד לאחר הבכורה של הסרט. בנוסף, כל המשקיעים יקבלו במייל לאחר יציאת הסרט חוברת PDF מעוצבת מיוחדת של מתכוני ההפקה, עם תמונות מהסט והפתעות נוספות.

תמורות חדשות ומיוחדות!

הוספנו מספר תמורות חדשות, מוגבלות (מאוד) בכמות.
סדנת אימפרוביזציה, שיעור עריכת וידאו, בוק תמונות מקצועי, הרצאות של יואב או קרן לנדסמן, איורים של אביב אור, תסריטים ועוד ועוד.
פרטים על כל התמורות תוכלו לקרוא כאן
או באלבום המיוחד בעמוד הפייסבוק שלנו כאן

למה להמשיך לתרום אם הגענו ליעד?

כל שקל נוסף שאתם תורמים, עוזר לנו לשדרג את הסרט, וכתוצאה מכך את חווית הצפייה שלכם.

אז אל תפסיקו להפיץ את הבשורה, תרמו ביד רחבה, ועזרו לנו! המון תודה לכולם! ותודה מיוחדת למפיקים בפועל של הסרט - זיו קיטרו ועדי אושרה-חמיאל.

אוהבים,
צוות "הרועה האחרון"

מהו "הרועה האחרון"?


הרועה האחרון הוא סרט עלילתי באורך מלא, מסע ברחבי הארץ עם אלמנטים פנטסטיים שמקורם בתורת הנסתר היהודית ואלמנטים קומיים שמקורם במוחנו הקודח. עלילת הסרט עוקבת אחר בחור ובחורה, שותפים לעבודה, שביום בהיר אחד נזרקים ביד המקרה (או אולי במכוון) מחייהם השגרתיים ומוצאים את עצמם במסע מטורף נגד השעון בין אתרים עתיקים, גורמים ממשלתיים סודיים ודמויות מסתוריות במטרה לעצור רוע שמאיים על קיום האנושות.

מי אנחנו?


Evil sun productions היא קבוצה של יוצרי סרטים המשלבת חובבי עשייה קולנועית, העוסקים בתחום כתחביב, עם אנשי מקצוע שזו העבודה שלהם. הקבוצה בעלת ניסיון רב שנים ביצירה של סרטים ושל הפקות בימתיות לכנסים ופסטיבלים בתחום המדע הבדיוני והפנטסיה בישראל, ופועלת ללא מטרת רווח, למען הקהילה ולקידום היצירה הישראלית בתחום, בשיתוף פעולה עם ה"אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה", שגם היא ארגון ללא מטרת רווח.

איך נוצר הפרויקט?


ההפקה הקודמת שלנו, "משחקי קרוסאובר", זכתה להצלחה גדולה והוקרנה מספר פעמים בפסטיבל אייקון ובהקרנות חיצוניות (למשל בקולנוע לב) באולמות מלאים עד אפס מקום.

"משחקי קרוסאובר" נכתב מתוך מחשבה על הגרעין המרכזי של קהילת המד"ב והפנטסיה הישראלית. הוא מלא בשלל רפרנסים, שאינם בהכרח מובנים לקהל שאינו מכיר את כל הדמויות והניואנסים, והיינו רוצים לקדם יצירה פנטסטית ישראלית שפונה לקהל רחב יותר. בנוסף, נאלצנו להוציא לא מעט כסף מכיסינו על מנת לממן את הסרט. ככה זה כשפועלים ללא מטרת רווח ומחיר הכרטיסים מכסה רק את עלות האולם והחזר הוצאות בסיסי.

מתוך מחשבה על שתי הנקודות הנ"ל, עלה הרעיון ליצור סרט שיוכל מצד אחד לפנות לקהילת חובבי הז'אנר, אבל מצד שני להגיע גם לקהל קצת יותר רחב, ושהעלות שלו לא תגרום לנו להוציא אלפי שקלים מכיסינו. כאן אתם נכנסים לתמונה.

הסכום לגיוס


הסכום המבוקש בעמוד הפרויקט הוא 10,000 ₪, אבל למען האמת אנחנו צריכים הרבה יותר מזה ומקווים להשיג הרבה יותר מזה.

זה לא סוד שעשיית סרטים היא עסק יקר, ועם זאת תמיד הצלחנו להעמיד הפקות ברמה גבוהה ומקצועית גם עם תקציבים מאוד נמוכים. השתמשנו בטריקים תסריטאיים ועריכתיים כדי להוזיל עלויות, עמלנו ימים על הכנת פרופס ותלבושות שאפשר היה פשוט לקנות מוכנים ועיגלנו פינות באופן כללי. אנחנו לא מצפים לשנות את כל זה, ואנחנו גם לא מתכוונים להשתמש בכסף לשום דבר נוצץ או מטורף. אנחנו גם לא מתכוונים לקחת כסף על שעות עבודה. כל המשתתפים והמעורבים בסרט עושים זאת לחלוטין בהתנדבות. אבל זה סרט מסע די שאפתני, וככזה יש בו עלויות דלק גבוהות, עלויות לוקיישנים, וכו' בנוסף לכל העלויות הרגילות שבאות עם צילום סרט, שקצת קשה להעריך אותן. הערכות גסות מדברות על 10,000 ₪ רק לכיסוי העלויות הבסיסיות ביותר, וגם כאן מדובר ב - 10,000 ₪ נטו, כלומר אחרי שהורדנו את העמלה של מימונה ואת עלויות התמורות לתורמים (שכירת אולמות, הדפסת חולצות וכו').

אז למה התחלנו את הקמפיין רק עם 10,000 ₪? כמו שאמרנו בהתחלה, זה קמפיין מימון ההמון הראשון שלנו ואנחנו לא כל כך יודעים למה לצפות מבחינת התמיכה שנקבל מהגולשים. אחרי הרבה התייעצויות החלטנו שזה הסכום המינימלי שאיתו נצא להפקת הסרט כך או כך, גם אם התמיכה בקמפיין לא תהיה לגמרי גבוהה, ונצטרך בכל זאת להוסיף מכיסינו. כי זה גם מה שעשינו עד היום, סרטים בתקציב נמוך יחסית. אבל כאמור, בהחלט נשמח לגלות שיכלנו לקבוע את הרף הרבה יותר גבוה.

לוח הזמנים


הקמפיין מסתיים ב - 4 במאי 2013. זה לא אומר שצריך לחכות עם התרומות, אם נראה שהקמפיין ממריא נתחיל בכל ההכנות כבר עכשיו. אאוטליין לתסריט כבר יש, כתיבת התסריט תעשה במקביל להרצת הקמפיין, וכך גם שריון הלוקיישנים, תהליך הליהוק וכו'. בכל מקרה, התכנון הוא לצלם לאורך חודשי הקיץ, ולהתחיל לערוך כחודש לפני הפסטיבל. אל דאגה, הפקנו סרטים ברמה גבוהה גם בפחות זמן. יש לנו עורכים שעובדים תחת שוט כשהם נעולים במרתף.

התמורות


כיאה לתורמים הנדיבים שאתם, הכנו חבילת תמורות מגניבה, הוגנת וכיפית, החל מקרדיט רגיל בסוף הסרט (תודה על העזרה! כל שקל עוזר) ועד הקרדיט הנחשק של "מפיק בפועל" (לנועזים ביותר), דרך כרטיסים, שלל מרצ'נדייז, מעורבות בסרט, ומפגשים.

תיאור התמורות מדבר בעד עצמו, אבל עדיין יש כמה דברים שחשוב לנו להרחיב לגביהם:

1. זכרו שאתם לא קונים מוצר, אלא תורמים. תורמים לקמפיין שאתם מאמינים בו ועל הדרך מקבלים משהו. זה אומר שלא חייבים לשלם את הסכום המינימלי של התמורה שבחרתם בה, אפשר ורצוי אם בא לכם, לשים קצת יותר. זה גם אומר שנשמח אם תהיו סבלניים עם קבלת התמורות, אנחנו נדאג שכולם יקבלו את מה שמגיע להם, ונעשה כמיטב יכולתנו לרצות את התורמים שלנו.

2. למעט חבילת הQ&A, בה מצוין במפורש כי הכרטיס לסרט הוא כרטיס לבכורה של הסרט, שימו לב ששאר הכרטיסים הנמכרים הם לאחת מההקרנות של הסרט במהלך הפסטיבל. יכול להיות שלבכורה, יכול להיות שלא, אנחנו פשוט באמת עוד לא יודעים. בכל מקרה כיוון שזמני ההקרנות בפסטיבל עוד לא ידועות, קחו בחשבון שתקבלו כרטיס להקרנה כלשהי, ואם לא תוכלו להגיע לא נוכל להחזיר לכם את הכסף. אותו הדבר נכון לשאר הקטגוריות. אם אתם תורמים למשל כדי לקבל "15 שניות של תהילה", דעו כי נעשה את מיטב המאמצים לתת לכם יותר מאפשרות אחת להגיע להיות ניצבים ביום צילומים, אבל אם בסופו של דבר לא תוכלו להגיע לסט, נשמח אם לא תכעסו עלינו ולא תתחרטו על הכסף שתרמתם. זו תרומה ולא נוכל להחזיר אותה. קחו את הדברים האלה בחשבון כשאתם תורמים. בסך הכול אנחנו רוצים שלכולם יהיה מגניב וכיף.

3. תמורות שהן מרצ'נדייז (DVD, חולצות) תוכלו לאסוף באופן עצמאי במהלך הכנס הרשום בתמורה (אייקון 2013 או עולמות 2014). משלוח בישראל הינו בתוספת של 10 ₪ לכיסוי עלויות משלוח. משלוח מחוץ לישראל יהיה כרוך בתוספת תשלום לפי עלות המשלוח בלבד. בנושא זה אנא דברו איתנו באופן אישי ונתאם איתכם.

מי בצוות?


כיוון שהפרויקט רק מתחיל, זוהי כמובן רשימה חלקית, ונמשיך לעדכן אותה ככל שהפרויקט יתקדם. אם אתם קוראים פה עכשיו ומעוניינים להיות חלק מצוות ההפקה של "הרועה האחרון" בתפקיד זה או אחר, רוצים לתרום ציוד, או כל עזרה אחרת, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. זכרו כי מדובר בעבודה מאומצת ונטולת תשלום, אך עם תחושת סיפוק גדולה. וכעת לצוות:

מנהל קמפיין המימון, היוצר הבמאי והעורך דניאל דר. מתכנת מחשבים ביום ויוצר סרטים, מביים ועורך בלילה, דניאל עבד על מגוון הפקות, ביניהן "אלו הם חייך - דניאל ג'קסון", שם היה כותב, במאי, שחקן ועורך וידאו, וכמובן "משחקי קרוסאובר", אותו ביים וערך בשיתוף עם אייל שפירא.

עוד בבימוי ועריכה תותח העל אייל שפירא. אייל עורך ותיק בתעשייה, עבד במספר סדרות טלוויזיה, הפיק קליפים והיה חלק מרכזי בהצלחה של "משחקי קרוסאובר".

התסריטאי הראשי הוא גיא בוסקו. גיא הוא תסריטאי עטור פרסים, שאחראי בין השאר על כתיבת סרטים כמו "משחקי קרוסאובר", "הסרט ההוא עם הטבעת", והסרט הקצר "נשמה טובה". הוא גם זה שמשחק בטיזר שאתם יכולים לראות בראש עמוד זה, אבל רק כי הכריחו אותו להראות את עצמו בקמפיין, הוא בדרך כלל נחבא אל מאחורי הקלעים.

עוד בכתיבה התסריטאית והמחזאית רותם ברוכין. רותם היא בוגרת מסלול תסריטאות בחוג לקולנוע באוניברסיטת תל אביב. זוכת פרס גפן, היתה תסריטאית בסדרת הילדים "החולמים", עזרה לכתוב את "משחקי קרוסאובר", ומפרי עטה עלו המחזות "חלום של גבר" (שעלה בתיאטרון צוותא), "פרפר, לב, קפה" ו"אפשר לרפא את זה", שהוצגו במרכז הגאה, המחזמר "זומבי.קון 2010" ועוד.

בתפקיד המפיקים יש לנו את ליאור שמש ושי שחם, שניהם בעלי ניסיון כמפיקים במגוון הפקות מקור.

במחלקת התלבושות והארט יש לנו את ויקי דר וקרן לין. ויקי היתה אחראית לתלבושות בהפקות "אלו הם חייך - דניאל ג'קסון", בהקרנות הבימתיות של "בלוג השירה בציבור של ד"ר הוריבל", ב"משחקי קרוסאובר" ובהפקה של כנס "עולמות" האחרון - "המסע אל הר החורבן האפל של האבדון", בשיתוף עם קרן לין.

קרן היא קוספליירית מוכשרת בטירוף, צלמת ומתנדבת במד"א. תוכלו לקרוא עליה ולראות תמונות של הדברים היפים שהיא עושה בעמוד שלה בפייסבוק:
https://www.facebook.com/KerenLinCosplay

על הצד הפיננסי של הקמפיין ושל הסרט יהיה אחראי עורך הדין נדב רזון. הכספים שיגויסו בקמפיין יועברו אליו, הוא ידאג שהכסף הולך למקומות הנכונים, ושכל התורמים יקבלו את התמורות המגיעות להם.

בנושא הליהוק, הליהוק המלא לסרט טרם החל, כך שכמו בעניין צוות ההפקה, אם אתם מעוניינים להשתתף בסרט כשחקנים אתם מוזמנים לכתוב לנו ויכול להיות שתוזמנו לאודישן בהמשך התהליך. בינתיים אנחנו שמחים להציג שניים מהשחקנים הראשיים של הסרט, שזכורים ודאי (למי שצפה) ממספר הפקות קודמות שלנו:

אורי ליפשיץ – אורי ליפשיץ הוא שחקן, מנחה ומרצה ותיק בכנסים. אורי הוא מאלתר מחונן, חבר בצוות האימפרוב למאבאטי, אלופי הארץ באימפרוביזציה.

ניר קיטרו – ניר הוא זמר ושחקן מקצועי, בוגר האקדמיה למחזות זמר בניו יורק (The American Musical and Dramatic Academy). ניר מתגורר כיום בלונדון ועוסק שם בתחום הקולנוע והתאטרון, אך במידה והקמפיין יצליח, הוא יגיע לארץ למספר חודשים בשביל הצילומים. מי שמכיר אותו אישית יכול לקחת את הגעתו לארץ כבונוס נוסף לתרומה לקמפיין.
למידע נוסף על פעולותיו של ניר קיטרו: www.nirkitaro.com

בוריס נפומניאש'י - שחקן ומנחה ביותר מ-20 הפקות מקור שונות בכנסי מד"ב ופנטזיה מאז "פעם נוספת, ברגש - המחזמר העברי" ב-2005, חבר במקהלה הפילהרמונית של ת"א במסגרתה הופיע בפסטיבלי "אופרה במצדה", ובזמנו החופשי לומד לתואר שני בהנדסת חומרים וננוטכנולוגיות.

אדוה קמחי - רקדנית, שחקנית וסטודנטית לביולוגיה. השתתפה, ביימה ויצרה כוריאוגרפיה בהפקות מקור רבות כגון "מותו וחייו של ליאם אולירי", "זומבי.קון 2010" , "בלוג השירה בציבור של ד"ר הוריבל", וכמובן- "משחקי קרוסאובר".

ניר שרון - בזמנו הלא פנוי - עובד במעבדה ההמטו-אונקולוגית בביה"ח שניידר. בזמנו הפנוי - גיק חובב מד"ב, פנטזיה ומשחקי תפקידים.השתתף בעבר במספר הפקות של הקהילה. ביניהן: 'איזהו גיבור', 'ערפו את ראשו', 'חלום ליל קיץ - גרסת הבאפירוקי', 'אלו הם חייך - דניאל ג'קסון', 'ד"ר הוריבל', 'ראיון עם ערפדים', '101 דרכים לאבד את השפיות', "משחקי קרוסאובר" ו-'המסע להר החורבן האפל (של האבדון)'.

מה עוד?


פרטים נוספים על הסרט, תמורות נוספות שוות ביותר, ושלל פרטים אחרים, יחשפו בהמשך הקמפיין, אז שווה לעקוב אחר העדכונים.

למידע ושאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות לevilsunproductions@gmail.com

כתבו עלינו


תודה לכל מי שעוזר בהפצת המסר! הנה כמה מהכתבות והפוסטים שנכתבו על הפרויקט:

YNET

עין הדג

מדריך השופיסטית לגלקסיה

טקטיקה

בלון דיבור

גרף הוצאה לאור

בשביל הזהב

אקלקטיקה אהובתי

IceL.me

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 306 משקיעים
 • ₪43,600 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
436%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪20 ($5.71) תהילת עולם נצחית כל שקל עוזר! תודה ענקית מאיתנו, והנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. מינימום ₪30 ($8.57) תוספת בלבד עבור שדרוג ל-Blu Ray כל מי שהשקיע בתמורה הכוללת DVD יוכל להוסיף בקטגוריה זו 30 ש"ח ולקבל את ה-Blu Ray במקום. שימו לב שזו לא קטגוריה בפני עצמה אלא רק תוספת באם השקעתם בתמורה שכוללת DVD. מינימום ₪40 ($11.43) חווית המסך הקטן עותק DVD של הסרט, מלווה בקומנטרי ותוספות מיוחדות. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. *הDVD יהיה זמין לאיסוף עצמי בכנס עולמות 2014, חול המועד פסח. (למשלוח בארץ תרמו 50 ש"ח) מינימום ₪50 ($14.29) אמירה אופנתית חולצת ההפקה הרשמית של הסרט, עם עיצוב מיוחד ומגניב, בגודל לבחירתכם. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. *החולצה תהיה זמינה לאיסוף עצמי בפסטיבל אייקון 2013. (למשלוח בארץ תרמו 60 ש"ח) מינימום ₪50 ($14.29) החוויה הקולנועית הבסיסית כרטיס לאחת מהקרנות הסרט, במהלך פסטיבל אייקון 2013, שיערך בחול המועד סוכות. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. מינימום ₪70 ($20.00) גרסת התסריטאי עותק יחודי של התסריט המקורי של "הרועה האחרון" כפי שנכתב לפני הצילומים, כולל כל מה שלא הגיע בסופו של דבר אל המסך או שונה במהלך הפקת הסרט. מודפס, כרוך, חתום וממוספר כאחד מ50 העותקים היחידים האלה שקיימים. עם הקדשה אישית של התסריטאי, הסברים והערות לצד הטקסט. הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. *התסריט יהיה זמין לאיסוף עצמי בפסטיבל אייקון 2013. (למשלוח בארץ תרמו 80 ש"ח) 45 זמינים מתוך 50 מינימום ₪70 ($20.00) חוית המסך הקטן ב-HD עותק Blu Ray של הסרט, מלווה בקומנטרי ותוספות מיוחדות. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. *ה-Blu Ray יהיה זמין לאיסוף עצמי בכנס עולמות 2014, חול המועד פסח. (למשלוח בארץ תרמו 80 ש"ח) מינימום ₪80 ($22.86) החוויה הקולנועית המורחבת עותק DVD של הסרט, מלווה בקומנטרי ותוספות מיוחדות, חתום על ידי חברי הקאסט. כרטיס לאחת מהקרנות הסרט, במהלך פסטיבל אייקון 2013, שיערך בחול המועד סוכות. הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. *הDVD יהיה זמין לאיסוף עצמי בכנס עולמות 2014, חול המועד פסח. (למשלוח בארץ תרמו 90 ש"ח) מינימום ₪90 ($25.71) החוויה הקולנועית האופנתית חולצת ההפקה הרשמית של הסרט, עם עיצוב מיוחד ומגניב, בגודל לבחירתכם. כרטיס לאחת מהקרנות הסרט, במהלך פסטיבל אייקון 2013, שיערך בחול המועד סוכות. הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. *החולצה תהיה זמינה לאיסוף עצמי בפסטיבל אייקון 2013. (למשלוח בארץ תרמו 100 ש"ח) מינימום ₪120 ($34.29) חבילת המרצ'נדייז המלאה! כרטיס לאחת מהקרנות הסרט, במהלך פסטיבל אייקון 2013, שיערך בחול המועד סוכות. עותק DVD של הסרט, מלווה בקומנטרי ותוספות מיוחדות, חתום על ידי חברי הקאסט. חולצת ההפקה הרשמית של הסרט, עם עיצוב מיוחד ומגניב, בגודל לבחירתכם. הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. *הDVD יהיה זמין לאיסוף עצמי בכנס עולמות 2014, חול המועד פסח. שאר הפריטים בפסטיבל אייקון 2013. (למשלוח בארץ תרמו 130 ש"ח) מינימום ₪150 ($42.86) הQ&A כרטיס להקרנת הבכורה של הסרט, בפסטיבל אייקון 2013, שיערך בחול המועד סוכות. וכרטיס כניסה למפגש שאלות ותשובות אינטימי עם הקאסט וההפקה, שיערך באופן מיוחד ל- 50 התורמים בקטגוריה זו, מיד לאחר הבכורה. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. 45 זמינים מתוך 50 מינימום ₪200 ($57.14) השטיח האדום רוצים לראות את הסרט לפני כולם? לצפות בו כשגם הקאסט צופה בו לראשונה? להיות חלק מאירוע נוצץ ואקסקלוסיבי? התורמים בקטגוריה זו יקבלו הזמנה להקרנת טרום בכורה חגיגית ומיוחדת עם הקאסט וצוות ההפקה, שתערך מספר ימים לפני הפסטיבל. בנוסף, עותק DVD של הסרט, מלווה בקומנטרי ותוספות מיוחדות, חתום על ידי חברי הקאסט. חולצת ההפקה הרשמית של הסרט, עם עיצוב מיוחד ומגניב, בגודל לבחירתכם. הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. *הDVD יהיה זמין בכנס עולמות 2014, חול המועד פסח. (למשלוח בארץ תרמו 210 ש"ח) 3 זמינים מתוך 50 מינימום ₪200 ($57.14) ברכות וצהלולים חברי הקאסט יצלמו סרטון קצר (עד 30 שניות) לפי בקשתכם. ברכת יום הולדת, הצעת נישואין או כל דבר שתוכלו לחשוב עליו, בגבול הטעם הטוב. חלק מהם גם יודעים לשיר. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. 7 זמינים מתוך 11 מינימום ₪200 ($57.14) סדנת אימפרוביזציה עם אורי ליפשיץ עשרת התורמים בקטגוריה זו יזכו לסדנת אימפרוביזציה למתחילים בת 3 שעות בהנחיית כוכב הסרט, שהוא גם אחד המנחים והמאלתרים הטובים בארץ - אורי ליפשיץ. הסדנא תערך בתל אביב בזמן שיתואם מראש עם התורמים. 4 זמינים מתוך 10 מינימום ₪220 ($62.86) מכירת רווקים דייט עם ניר שרון, כוכב "הרועה האחרון", "משחקי קרוסאובר", ועוד הפקות רבות אחרות. ניר רווק פנוי, בן 32, וישמח לקחת את התורם או התורמת לערב נעים ומרתק בחברתו, בזמן שיתאמו יחד. 2 זמינים מתוך 3 מינימום ₪250 ($71.43) Say My Name! הכניסו את שמכם המלא לסרט! שמכם ינתן לאחת הדמויות, או יוזכר על ידי אחת מהן מתישהו במהלך הסרט. בכל מקרה, תונצחו לעד לא רק בקרדיטים אלא גם בקול רם. 5 זמינים מתוך 10 מינימום ₪400 ($114.29) צילום מקצועי עם קרן לין צילום בוק מקצועי לאדם עד שלושה, במשך כשעה, במיקום לבחירת התורם, בקוספליי או בבגדים רגילים, על ידי הצלמת קרן לין. בסיום התהליך יתקבלו לפחות עשר תמונות דיגיטליות ערוכות באיכות מלאה. 4 זמינים מתוך 4 מינימום ₪450 ($128.57) מסיבה פרטית בתאריך שנתאם יחד, לאחר הפסטיבל, חברי קאסט והפקה יגיעו לביתכם להקרנה פרטית של הסרט (תוכלו גם להזמין כמה חברים), עם סיפורים, אנקדוטות מאחורי הקלעים, ועוגיות. בנוסף תקבלו את חבילת המרצ'נדייז המלאה. 4 זמינים מתוך 5 מינימום ₪2,000 ($571.43) ועכשיו לפרסומות יש לכם אתר אינטרנט, מוצר או מקום עסק שהייתם רוצים לקדם? השמת מוצרים בסרטים עובדת! בסרט שלנו העסק שלכם יזכה לחשיפה בפני אלפי צופים. אופן ההשתלבות של העסק שלכם בסרט יכול להיות כל דבר החל מאזכור על ידי אחת הדמויות ועד צילום בעסק עצמו כאחד הלוקיישנים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים. 3 זמינים מתוך 4
מינימום ₪75 ($21.43) פריט אספנים עותק DVD נדיר של הסרט "משחקי קרוסאובר", חתום על ידי היוצרים וכל ארבעה עשר חברי הקאסט הראשי, כולל כל אלה שגרים בלונדון. הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. *התמורה כוללת משלוח. 0 זמינים מתוך 10 מינימום ₪200 ($57.14) דמויות מפוסלות דמות מפוסלת של "ההיא עם העוגות", מפימו או מבצק סוכר, לבחירת התורמים. הזמינו פסלון של הדמות האהובה עליכם, של עצמכם, או כמתנה מקורית. זמן אספקה: שבועיים מרגע ההזמנה. 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪200 ($57.14) שיעור עריכה פרטי שיעור עריכה בן שעה וחצי עם עורך הבית של חברת ההפקות שלנו, דניאל דר. השיעור יערך בכפר סבא בתאריך שיתואם עם התורםת, על תכנת העריכה Sony Vegas. ניתן גם להביא חומר גלם ולצאת עם סרטון ערוך בן חמש דקות. 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪250 ($71.43) איור מקורי של אביב אור איור מקורי משלכם, מעשה ידיה הכשרוניות של האמנית אביב אור. דמות אחת לבחירת התורם או לפי תיאור, שתצויר בעפרון או אינק ממוחשב (ציור קוי ללא צבע), ותשלח כקובץ להדפסה בגודל A4. זמן אספקה - כחמישה שבועות מרגע קבלת התאור. 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪300 ($85.71) הכו את התסריטאי בשיתוף פעולה עם התסריטאי, הכניסו שורה או שתיים לסרט. רפרנס לסדרה האהובה עליכם, בדיחה פרטית, סיפור חייכם בשורה או כל דבר שתוכלו לחשוב עליו. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. 0 זמינים מתוך 4 מינימום ₪330 ($94.29) לנדסמנים בסלון הרצאה פרטית (לתורם ועד עשרה מאורחיו) מרתקת בת 45 דקות בסלון ביתכם (או איפה שתרצו). לבחירתכם בין שניים מהמרצים המבוקשים ביותר בכנסים - יואב לנדסמן, מהנדס חלל, מחבר הבלוג "מסה קריטית", וקרן לנדסמן, רופאה המתמחה באפדימיולוגיה, מחברת הבלוג "סוף העולם - מבט מהיציע". 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪350 ($100.00) 15 שניות של תהילה הופעת אורח קצרה בסרט! התורמים הנדיבים בקטגוריה זו יזכו לתפקיד ניצב בסרט. אבל בהחלט יתכן שתצטרכו גם לשחק קצת ולדבר, לכו תדעו. בכל מקרה תוכלו לחוות יום צילומים, ובסופו של דבר לראות את עצמכם על המסך. בנוסף תקבלו את חבילת השטיח האדום! * בכפוף לזמינות בלו"ז הצילומים. 0 זמינים מתוך 10 מינימום ₪1,500 ($428.57) הפטרון קודם כל וואו, ותודה. אם אתם מאמינים בנו ברמה כזו (וכדאי לכם), אתם ראויים לתפקיד היוקרתי ביותר בסרט, "מפיק בפועל". המפיקים בפועל יקבלו קרדיט בפתיחת הסרט בנוסף לקרדיטים בסוף, ויזכו להיות נוכחים בכל שלבי ההפקה, לגישה חופשית לסט בימי צילום, חשיפה לחומרים ערוכים לפני כולם, מעמד של כבוד בטרום הבכורה, השתתפות בארוחת הערב עם הקאסט אחרי הבכורה, כל המרצ'נדייז, כרטיסים חינם לאירועים השונים בפסטיבל אייקון כולו, ועוד הפתעות. 0 זמינים מתוך 2
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!