ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

10 שיעורים שלמדתי כסטארט-אפיסטית

Emma Butin

עד כה נמכרו 700 ספרים

בקניית ספר, הסופרת תשלח לכם עוד היום את הפרק המלא על: "מה באמת מספרת התוכנית העסקית על היזמים"

הספר מיועד לכם - הסטארט-אפיסטים! בפרוייקט יחודי זה - קדמו את הידע וגם פרסמו את עצמכם בספר מודפס! הנה הזדמות לקדם את הסטארט אפ שלכם.
ניתן לפרסם לוגואיים, QR אשר מוביל למוצר וסיפורים אישיים.
הסתכלו בתמורות.
אם יש לכם רעיון אחר לקידום, שילחו לי מייל: emma.butin@gmail.com

מי אני

שלום, אני אמה בוטין. אני חיה ונושמת את עולם היזמות – גם כסטארט-אפיסטית וגם כמנטורית ליזמים. ב-2008 הקמתי את חברת קראיון סיסטמס, ובשנתיים האחרונות משקיעה את עיקר זמני בליווי יזמים צעירים כמנטורית, בלוגרית פעילה ומרצה ליזמות, בין היתר במרכז הבינתחומי (בקורס: strategic entrepreneurship in hi-tech)

מהמיזמים שליוויתי ומההרצאות שהענקתי, גיליתי שאפשר בהחלט ללמד יזמים את הנקודות החשובות בפתיחת מיזם, באופן אפקטיבי ביותר. ידע זה, בליווי כלים פרקטיים, כבר מינף יזמים בצעדים גדולים - וחסך עבורם זמן רב וכסף.
הגילוי המשמעותי הזה יחד עם האהבה שלי להוראה הובילו אותי לכתוב ספר ייעודי, עם פן מעשי ליזמים בתחילת דרכם.

על הספר

סיפורי האקזיט נראים זוהרים במיוחד מעל דפי העיתון. עם זאת, הכותרת המתנוססת משקפת את התוצאה הכספית בלבד.
התכווננות צרה על היעד הסופי מפספסת את החוויה המלאה שבתהליך ההקמה והצמיחה של המיזם. דרכו של יזם כרוכה בתהליך המשופע הצלחות וכישלונות, שניהם אגב תורמים באותו אופן לגיבוש ניסיונו העסקי.
בניית התשתית הראשונית, הן ליזם והן למוצר, היא חיונית מאין כמוה והיא זו שמתווה את אופי הצמיחה העתידית. לכן ספר זה מוקדש ליזמים המצויים בפתחו של מיזם חדש.
הספר מבוסס על מחקר מתמשך ועוסק בשלבים הראשונים הנדרשים בפתיחת מיזם, כלומר הבנת הרעיון לעומק, בניית אישיות למוצר, פיתוח מוצר ומיקוד בתשתית הנכונה שתאפשר צמיחה מהירה.
הספר נוגע גם בנקודות החשובות שעולות לפני היציאה לגיוס ראשון, ובפרט איך אנחנו נראים כיזמים בעיני המשקיע. גם משקיעים מהשורה הראשונה שיתפו אתי פעולה. בשיחות גלויות לב הם מספרים מה גורם להם בסופו של דבר להשקיע, ולא פחות חשוב – מה מוביל אותם לתת ליזמים תשובה שלילית.

המטרה בספר היא להעביר ידע רב ערך הלאה, ולתת ליזמים כלים חיוניים שיסייעו להם לדלג על הבורות כמה שאפשר. השאיפה שלי היא שהקריאה תספק ליזמים נקודת פתיחה גבוהה בהרבה, שממנו יוכלו להצמיח את המיזם הגדול הבא.
כל פרק בספר מתמקד בנושא משמעותי אחר ויחד הם משקפים תמונה רחבה של נקודת הפתיחה.


הנה חלק מהפרקים בספר:
* עשה אהבה עם היוזר
* יציאה לשוק – זה הכל במוצר
* התכנית העסקית באקסל – מהי באמת משקפת על היזם
* רגע לפני הגיוס הראשוני: דברים שחשוב לדעת
* מפי המשקיעים

עורכת: נוגה פנאי

למה מיועד הכסף?

מתברר שהוצאת ספרים מודפסים מלווה בעלויות ניכרות.
עלויות עריכה לשונית, עריכה מיקצועית, עיצוב מיוחד לספר אינטרקטיבי, ההדפסה וההוצאה לאור הם בעלות של כ- 50,000 ש"ח.
תרגום לאנגלית ועריכה: כ -20,000 ש"ח
ההוצאה באנגלית : כ 15,000 ש"ח

הוצאת הספרים לאור בעברית צפויה לסוף מרץ 2013
והמהדורה באנגלית צפויה לצאת כחודש לאחר מכן.

תנאים כללים לתמורות:

1. שליחת לוגו, בר קוד ועיצובים לכל התמורות - עד ל 31.12.2012 ל-emma.mimoona@gmail.com

2. ההרצאות יתואמו איתי מראש, ויתקיימו עד ל 6 חודשים לאחר סיום הפרויקט, כלומר עד ה30 ביוני ויערכו בישראל.

3.סטארטאפים אשר רוצים להופיע בספר בפרק "סטארט אפים מספרים" צריכים לתאם פגישה עם אמה בוטין במהלך חודש דצמבר 2012 . הפגישה צריכה להתקיים עד לשבוע הראשון של ינואר 2013.
הסיפור חייב להיות אמיתי והנושא חייב לעבור אישור.
הסופרת שומרת על זכותה לא לפרסם את הסיפור, במקרה כזה התרומה תוחזר במלואה לחברה.

4. כל התמורות: עמודי תודות/עיצובים אישיים, לוגואים, QR קוד וסיפורי סטארט אפים יופיע בספרים בעברית ו/או אנגלית בהוצאה מודפסת בישראל. הסופרת רשאית להדפיס תמורות אלו גם בהוצאת ספר זה בחו"ל.

לגבי ה-QR:
כוונתה של הסופרת היא לקדם בתום לב סטארט אפים (חברות צעירות) בספרה. לכן:

5. תמורות ה-QR קוד מיועדות אך ורק לסטארט אפים - חברות צעירות שלא עלו על חמש (5) שנים מיום הווסדן.
6. לתמורת QR קוד לחברות שלא עונות על הקריטריון הנ"ל, נא ליצור קשר עם אמה בוטין באמצעות emma.mimoona@gmail.com
7. ה-QR קוד יופיע בגודל סטאנדרט בספר (עד כ - 1ס"מ על 1 ס"מ). נא לשלוח QR קוד בהתאם.
8. התחייבות הסטארט-אפים/גופים הרוכשים את תמורת ה-QR קוד, מיום שליחתו לסופרת ועד בכלל, לצרף לינק ל-QR קוד הנשלח אשר מיועד אך ורק לאתר/מוצר/טלפון הקשור מיידית לחברת הסטארט-אפ הרוכשת את התמורה.
9. התחייבות הסטארט-אפים/הגופים הרוכשים את תמורת ה-QR קוד שלא לשלוח לינקים אשר מובילים לאתרי/מוצרי סקס/פורנוגרפיה/פדופיליה/ וכל אתר/מוצר אחר אשר גורם נזק לכל גוף שלישי.
10. במידה ובכל שלב, מרגע שליחת הבר קוד לסופרת ועד אחרי הדפסתו בספר, מפרה החברה/הגוף הרוכש את תמורת הQR קוד סעיפים 8 ו/או 9 לעיל או הלינק ל-QR קוד מפנה או יפנה לאתרי/מוצרי סקס/פורנוגרפיה/פדופיליה/וכל אתר אחר אשר גורם נזק לגוף שלישי, הסופרת תהיה זכאית לפיצוי הולם ללא הוכחת נזק וזאת מבלי לגרוע כל סעד אחר.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 40 משקיעים
 • ₪40,020 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
80%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪60 ($17.14) ספר בעברית עם משלוח בארץ בקניית ספר, הסופרת תשלח לכם עוד היום את הפרק המלא על "מה באמת מספרת התכנית העסקית על היזמים" הספר המלא ישלח אליך עוד לפני שיצא לחנויות! (משלוח בארץ). לספר באנגלית, נא לציין "באנגלית." מינימום ₪100 ($28.57) ספר באנגלית עם משלוח לחו"ל הספר שלי ישלח אליך עוד לפני שיצא לחנויות! (משלוח לחו"ל) מינימום ₪200 ($57.14) שני ספרים + לוגו + שם החברה שלך בספר בנוסף לשני ספרים שישלחו אליך, החברה שלך והלוגו יופיעו בעמוד התודות בסוף הספר בעברית ובאנגלית. נא לשלוח את פרטי החברה ולוגו ל emma.mimoona@gmail.com. מינימום ₪600 ($171.43) QR קוד של המוצר שלכם בעמוד בספר בעברית + 2 ספרים בנוסף לשני ספרים שישלחו אליך, ה-QR קוד שישלח אלי יופיע בעמוד כתוב בספר. ה-QR ימוקם בתחילה או בסוף העמוד ויופיע בהוצאה של הספר בעברית. נא לראות תנאים כלליים לגבי ה-QR קוד. מינימום ₪800 ($228.57) QR של המוצר שלך בעמוד בספר בעברית ובאנגלית + 2 ספרים בנוסף לשני ספרים שישלחו אליך, ה-QR שישלח אלי יופיע בעמוד כתוב בספר. הבר קוד ימוקם בתחילה או בסוף העמוד ויופיע בהוצאה של הספר בעברית וגם באנגלית. נא לראות תנאים כלליים לגבי הQR קוד. מינימום ₪1,000 ($285.71) לוגו + שם החברה + 3 משפטים על החברה שלך על דף שלם בספר בנוסף לספר שישלח אליך, החברה שלך+הלוגו ושלושה משפטים שתוסיף יפורסמו על דף שלם בחלק התודות בסופו של הספר שיודפס בעברית ובאנגלית. נא לשלוח את הפרטים הרלוונטיים ל-emma.mimoona@gmail.com. מינימום ₪3,000 ($857.14) החברה שלך+ לוגו+שלושה משפטים על החברה שלך על דף שלם בפרק בספר בנוסף לשני ספרים שישלחו אליך, החברה שלך+הלוגו ועד שלושה משפטים שתוסיף יפורסמו על דף שלם שיופיע בגבו של דף הכותרת של אחד הפרקים בספר בעברית. 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪3,500 ($1,000.00) סיפור הסטארט אפ שלך יופיע בסוף הספר היוצא בעברית בנוסף לשני ספרים, הסיפור שלכם יסופר בעמוד בחלק האחרון של הספר שנקרא "סטארטאפים מספרים" (עד 250 מילה) בהוצאה של הספר בעברית. (לתאום עם הסופרת נא לראות תנאים כלליים) 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪4,000 ($1,142.86) החברה שלך+ לוגו+שלושה משפטים על דף שלם בפרק בספר בנוסף לשני ספרים שישלחו אליך, החברה שלך+הלוגו ועד שלושה משפטים שתוסיף יפורסמו על דף שלם שיופיע בגבו של דף הכותרת של אחד הפרקים בספר בעברית וגם באנגלית. מינימום ₪5,000 ($1,428.57) סיפור הסטארט אפ שלך יופיע בסוף הספר היוצא בעברית ובאנגלית בנוסף לשלושה ספרים, הסיפור שלכם יסופר בעמוד בחלק האחרון של הספר שנקרא "סטארטאפים מספרים" (עד 250 מילה) בהוצאה של הספר בעברית וגם באנגלית. 10 זמינים מתוך 10
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!