ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מרב מיכאלי - אחת בשביל כולם

מרב מיכאלי

מרב מיכאלי- אחת בשביל כולם

אני באה לפוליטיקה כי אכפת לי איך נראית המדינה שאנחנו – ואני - חיות וחיים בה, וזה המקום שבו זה נקבע.
אכפת לי שאנשים ונשים שעובדות משרה מלאה ויותר לא מצליחות לקיים את עצמם ואת בני משפחתם. אכפת לי מהאלימות הקשה שהולכת ומתפשטת בישראל. אכפת לי.
זה המקום שבו מחלקים את התקציבים, שבו מוחלט מי משלם וכמה מי מקבל וכמה. זה המקום שבו מעצבים את הדמוקרטיה הישראלית, זה המקום שבו מחליטים על מלחמה וצריך לנסות שיחליטו בו גם על שלום.
אני באה לפוליטיקה כי אני לא רוצה לשמוע יותר פוליטיקאים שמפחידים אותי ואותנו;
אני רוצה להיות חלק מהנהגה שנותנת תקווה ועושה דברים בשביל שבאמת תהיה תקווה למדינה טובה יותר.
אני רוצה להיות חלק מהנהגה שלא מפחידה ולא מפחדת, אלא שרואה עתיד של שגשוג ושל שלום ועושה מה שצריך בשביל להשיג את העתיד הזה.
ב 16 השנים האחרונות אני משלבת בין עבודה עיתונאית ותקשורתית שבה אני עוסקת במבנה העומק של אי השוויון בחברה הישראלית – אי שוויון מעמדי, כלכלי ומגדרי, לבין פעילות שטח – עבודה עם עמותות וארגונים שעושים יום-יום שעה-שעה את העבודה של הפרטים הקטנים, כדי לשנות את המציאות הזאת.
בעיני, השילוב הזה הוא שילוב משמעותי:
יש הרבה אנשים ונשים מצוינים שמכירים את הזירה הציבורית ותחלואיה מלמעלה. יש אנשות ואנשים נפלאים שעושים עבודה חשובה ביותר בשטח.
אני מביאה את היכולת לעשות גם וגם, ואני מביאה קבלות של הרבה שנים בהן אני עושה גם וגם.
במקביל לכך שכתבתי ודיברתי נגד אונס ואלימות מינית, במשך 16 שנים ברציפות אני עובדת עבור מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית. הקמתי את קבוצת עזרת נשים, שהביאה לכך שמרכזי הסיוע נכנסו לתקציב המדינה לראשונה בשנת 2000.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 112 משקיעים
 • ₪44,070 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
146%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) אחת בשביל כולם ב16 השנים האחרונות אני משלבת בין עבודה עיתונאית ותקשורתית לפעילות שטח העוסקת במבנה העומק של אי השוויון בחברה הישראלית- המעמדי, הכלכלי והמגדרי. אני זקוקה לעזרה שלכם על מנת לקדם את המאבקים האלה מתוך הפוליטיקה. בנוסף תקבלו מייל תודה על תמיכתכם. מינימום ₪100 ($28.57) אחת בשביל כולם ב16 השנים האחרונות אני משלבת בין עבודה עיתונאית ותקשורתית לפעילות שטח העוסקת במבנה העומק של אי השוויון בחברה הישראלית- המעמדי, הכלכלי והמגדרי. אני זקוקה לעזרה שלכם על מנת לקדם את המאבקים האלה מתוך הפוליטיקה. בנוסף תקבלו מייל תודה על תמיכתכם מינימום ₪250 ($71.43) אחת בשביל כולם אני באה למפלגת העבודה כי אני לא רוצה לשמוע יותר פוליטיקאים שמפחידים אותי ואותנו, אני רוצה להיות חלק מהנהגה שנותנת תקווה ועושה דברים כדי שבאמת תהיה תקווה למדינה טובה יותר. אני רוצה להיות חלק מהנהגה שלא מפחידה ולא מפחדת, אלא רואה עתיד של שגשוג ושל שלום ועושה מה שצריך כדי להשיג את העתיד הזה. בנוסף תקבלו מייל תודה על תמיכתכם. מינימום ₪500 ($142.86) אחת בשביל כולם ב16 השנים האחרונות אני משלבת בין עבודה עיתונאית ותקשורתית לפעילות שטח העוסקת במבנה העומק של אי השוויון בחברה הישראלית- המעמדי, הכלכלי והמגדרי. אני זקוקה לעזרה שלכם על מנת לקדם את המאבקים האלה מתוך הפוליטיקה. בנוסף תקבלו מייל תודה על תמיכתכם מינימום ₪1,000 ($285.71) אחת בשביל כולם אני באה למפלגת העבודה כי אני לא רוצה לשמוע יותר פוליטיקאים שמפחידים אותי ואותנו, אני רוצה להיות חלק מהנהגה שנותנת תקווה ועושה דברים כדי שבאמת תהיה תקווה למדינה טובה יותר. אני רוצה להיות חלק מהנהגה שלא מפחידה ולא מפחדת, אלא רואה עתיד של שגשוג ושל שלום ועושה מה שצריך כדי להשיג את העתיד הזה. בנוסף תקבלו מייל תודה על תמיכתכם. מינימום ₪2,500 ($714.29) אחת בשביל כולם ב16 השנים האחרונות אני משלבת בין עבודה עיתונאית ותקשורתית לפעילות שטח העוסקת במבנה העומק של אי השוויון בחברה הישראלית- המעמדי, הכלכלי והמגדרי. אני זקוקה לעזרה שלכם על מנת לקדם את המאבקים האלה מתוך הפוליטיקה. בנוסף תוזמנו לארוחה חגיגית עמי שתתקיים במהלך חודש דצמבר. מינימום ₪5,000 ($1,428.57) אחת בשביל כולם אני באה למפלגת העבודה כי אני לא רוצה לשמוע יותר פוליטיקאים שמפחידים אותי ואותנו, אני רוצה להיות חלק מהנהגה שנותנת תקווה ועושה דברים כדי שבאמת תהיה תקווה למדינה טובה יותר. אני רוצה להיות חלק מהנהגה שלא מפחידה ולא מפחדת, אלא רואה עתיד של שגשוג ושל שלום ועושה מה שצריך כדי להשיג את העתיד הזה. בנוסף תוזמנו לארוחת ערב אישית עם מרב מיכאלי, שתתקיים במהלך חודש דצמבר.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!