ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

המשך פיתוח אפליקציה ייחודית להכנה לכיתה א

סימה בנימין

אפליקציה "הכנה לכיתה א"

כאשת חינוך ותיקה יזמתי אפליקציה ייחודית עבור ילדים שנמצאים בראשית הקריאה. האפליקציה פותחה בהסתמך על מחקרים חשובים בתחום.
כיום האפליקציה בנויה רק על פלטפורמת אנדרואיד ושמה "הכנה לכיתה א' בשיטת אות ועוד". אני זקוקה לעזרתכם כדי לאפשר לפתח את האפליקציה גם באפל לאייפונים, לאייפדים כדי שילדי הגן יוכלו לשחק ולתרגל.

השתתפו בפיתוח אפליקציה "הכנה לכיתה א"

אם אצליח לגייס יותר מ-7 אלף, אוכל גם להרחיב את האפליקציה ולהוסיף משחקים חינוכיים נוספים שיעניקו לילדים אפשרויות נוספות למשחק ותרגול, כדי לתת מענה לכל הנושא של הכנה לכיתה א. הצטרפו אלי ויחד נאפשר מיזם חינוכי מיוחד, כל תרומה שלכם חשובה ותאפשר לכם לקבל עבורכם או עבור מי שתרצו שימוש באפליקציה על כל מרכיביה ובנוסף תקבלו במתנה אימון אינטרנטי להורים.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 2 משקיעים
 • ₪100 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
1%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪36 ($10.29) רק בשביל לתמוך כל תמיכה נחשבת! קחו חלק בפרויקט שלי וקבלו במייל ממני את תודתי הענקית! מינימום ₪50 ($14.29) קבלו את האפליקציה ללא הגבלת זמן שימוש באפליקציה על כל מרכיביה ללא הגבלת זמן. מינימום ₪100 ($28.57) אפליקציה + תכנית לעיצוב התנהגות בנוסף לאפליקציה תקבלו ממני תכנית אינטרנטית לעיצוב התנהגות שבה אלמד אותך איך לגרום לילד שלך לשתף פעולה. כך שהוא יתארגן מהר בבוקר, ילך לישון בזמן, יכין שיעורים, יסדר את החדר ועוד ועוד משימות... וכל זה עם חיוך ומבלי שתכעסי או תענישי. מינימום ₪160 ($45.71) אימון ל"הורות מנצחת" קבלו אימון אינטרנטי להורים איך להצליח בתפקיד החשוב ביותר בחייכם? להכניס רוגע ושלווה ליחסים שלכם עם הילד, להעלות את הביטחון העצמי, המוטיבציה והכישורים החברתיים של הילד. ליצור עבורו סביבה המאפשרת התפתחות בריאה ועוד... האימון מתאים לכלל ההורים. מינימום ₪240 ($68.57) אימון להורות מנצחת + פגישה איתי בנוסף לאימון האינטרנטי להורים תוכלו להגיע לפגישה איתי, לעלות כל עניין וקושי שלכם עם הילד. מינימום ₪380 ($108.57) אימון להורות מנצחת + להתגבר יחד על קשיי קשב, ריכוז ולמידה בנוסף לאימון להורות מנצחת תקבלו את השיטה שיצרתי כדי שתוכלו לעזור לילד שלכם להיות קשוב וממוקד. כיום ידוע שקשיים בוויסות חושי וקשיים מוטוריים יוצרים תסמינים של קשיי קשב, ריכוז ולמידה. קבלו את הקורס האינטרנטי, מלא ערך ותוכן רב, שהכנתי להורים. מינימום ₪440 ($125.71) להתגבר יחד על קשיי קשב, ריכוז ולמידה + פגישה בנוסף לאימון האינטרנטי שבו תבינו איך קושי בוויסות חושי וקשיים מוטוריים משפיעים על הריכוז והלמידה ואיך אפשר לעזור לילד להתמקד וללמוד תוכלו לתאם איתי פגישה ולעלות כל קושי עם הילד. מינימום ₪600 ($171.43) 4 פגישות לבחירתכם תוכלו לתאם איתי 4 מפגשים בהם תקבלו אימון להורים או אימון לילדיכם באמצעות פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית לבעלי קשב, ריכוז ולמידה
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!