ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

קבוצת הכדורסל מכבי "נדב" כרמיאל בליגה א’

Netta Baeloha

מכבי נדב כרמיאל הוקמה בשנת 2015 ע"י משפחת באלוה במטרה להנציח את זכרו של סמ"ר נדב באלוה, לוחם סיירת אגוז שנפל במלחמת לבנון השנייה.
נדב אהב מאוד ספורט, חיידק הכדורסל נדבק בו כבר בילדותו ובגיל 6 ליווה את אביו, אליפז, למשחקי כדורסל. לאחר מכן השתתף גם באקדמיית הכדורסל למחוננים במכון וינגייט.
בין נדב לאביו נוצר חיבור מאוד גדול והחלום היה לשחק יום אחד יחד באותה קבוצה. נדב נהרג כחצי שנה לפני השחרור ולצערנו החלום לא התממש.

אביו של נדב, אליפז, מאמן ושחקן כדורסל החליט לשלב את ההנצחה לבנו ברצון העז להחזיר את הכדורסל בכרמיאל לקדמת הבמה, לשלב שחקני כדורסל כרמיאלים בקבוצה ולחבר מחדש את הקהילה לענף.
עצם הקמת הקבוצה המשלבת שחקנים מצוינים, ותיקים וצעירים, מגשימה את החלום המשותף ולמרות שנדב אינו נמצא פיזית, ערכי הקבוצה מייצגים ומנכיחים את רוחו של נדב- נחישות, רעות, אחווה וכוח רצון ענק להצליח.
את העונה הרביעית סיימה הקבוצה בחגיגות העליה לליגה א'.

בימים אלו מתארגנת הקבוצה לעונתה הראשונה בליגה א' ונוכחנו לגלות שעלויות תפעול הקבוצה גבוהות ואין אף גוף שתומך כספית בקבוצה ולכן, אנו פונים אליכם, לעזור לנו להמשיך את מורשתו של נדב למען קבוצה כרמיאלית איכותית שמייצגת בכבוד את העיר.
הכסף שייאסף ישמש בין היתר לרכישת ציוד ותלבושות לשחקנים, נסיעות למשחקים, דמי שיפוט וארגון אירועים במהלך העונה לטובת הקהל.

קבוצת מכבי "נדב" כרמיאל

מכבי נדב כרמיאל זה בית חם עבור כדורסלנים מכרמיאל והחיבור, הפרגון והביחד הם אלה שהובילו אותו להצלחה.
הקבוצה משלבת שחקנים מצויינים ותיקים וצעירים, מכל הדתות והגילאים המייצגים את רוחו של נדב- נחישות, רעות, אחווה וכוח רצון ענק להצליח.
ב- 2019 מכבי נדב כרמיאל רשמה עונה מצויינת שסיימה במקום הראשון בטבלה עם מאזן של 20 ניצחונות ו-2 הפסדים, ועם כרטיס עלייה לליגה א'.
השנה קיימה הקבוצה מספר אירועים להנצחת נדב, ביניהם משחק ראווה עם קבוצת מכבי כרמיאל ובחנוכה 2019 עתיד להתקיים משחק ראווה מול קבוצת "חולוניה".
מזמינים אתכם להצטרף לחברים של נדב, לתמוך בפרוייקט ולשתפו וכך נוכל להמשיך לזכור, לשמוח ולשחק לזכרו.
כל העדכונים בפייסבוק- חפשו מכבי "נדב" כרמיאל https://www.facebook.com/MacabiNadavCarmiel/
במאי האחרון, פורסמה כתבה על הקבוצה בערוץ הספורט, מוזמנים לצפות בקישור הבא: מכבי "נדב" כרמיאל: מנציחים של סמ"ר באלוה https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=4499&docID=314769&lang=HE

על נדב

נדב יליד כרמיאל גדל והתחנך בכרמיאל, היה מחובר מאד לעיר ולקהילה.
נדב האמין בחוזקה של המדינה ולכן כיוון לשרות משמעותי בצבא ולצורך כך התאמן שנתיים לפני גיוסו מה שעזר לו להתקבל לסיירת אגוז.
לאחר מסלול מאתגר של 16 חדשים נבחר להיות קלע החוד של הצוות.
נדב נהרג בקרב במרון א- ראס במהלך מלחמת לבנון השנייה ב- 2006 כשהוביל את חבריו לצוות לבית בו שהו מחבלים ובקרב פנים מול פנים נפגע ונהרג.
נדב שנקרא בצוות "הנשמה" או ,נדב לב זהב", השאיר מורשת לא כתובה של אהבת הארץ, אהבת האדם ורעות ובעיקר נתינה אין סופית למען האחר.

על ערכים עלו הקימה המשפחה את פרויקט "מסע של מורשת " שהן אוסף פעילויות למען הקהילה ולרווחתה, פעילויות אלו מבטאות את רוחו של נדב. בין פעילויות אלו נמנית גם קבוצת הכדורסל.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 169 משקיעים
 • ₪27,545 הושקע מתוך ₪
 • 0
  2
  ימים
  :
  0
  3
  שעות
  :
  2
  7
  דקות
55%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) מייל תודה תודה רבה על התמיכה בהגשמת החלום! מינימום ₪100 ($28.57) סרטון תודה מחברי הקבוצה במייל תודה רבה על התמיכה בהגשמת החלום! סרטון תודה מחברי הקבוצה ישלח אליכם במייל מינימום ₪250 ($71.43) תעודת הוקרה + מדבקה של הקבוצה תודה רבה על התמיכה בהגשמת החלום! תעודת הוקרה ומדבקה של הקבוצה ישלחו אליכם
זמן אספקה משוער: נובמבר 2019
מינימום ₪500 ($142.86) תעודת הוקרה + שובר לקפה ומאפה זוגי תודה רבה על ההזדהות והתמיכה בהגשמת החלום! תעודת הוקרה ושובר לקפה ומאפה זוגי ישלחו אליכם
זמן אספקה משוער: נובמבר 2019
14 זמינים מתוך 20
מינימום ₪750 ($214.29) תעודת הוקרה + שובר לארוחת בוקר זוגית תודה רבה על ההזדהות והתמיכה בהגשמת החלום! תעודת הוקרה ושובר לארוחת בוקר זוגית ישלחו אליכם
זמן אספקה משוער: נובמבר 2019
19 זמינים מתוך 20
מינימום ₪7,000 ($2,000.00) קבלת חסות במשחקי הקבוצה תודה רבה על ההזדהות והתמיכה בהגשמת החלום! תוכל לפרסם את העסק שלך במשחקי הקבוצה
זמן אספקה משוער: נובמבר 2019
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!