crowd funding course

דואגים לפנתרה Caring for Panthera

פנתרה היא חתולה שחורה, חסרת בית וחברה טובה ונאמנה מזה שנים.

פנתרה זקוקה בדחיפות לטיפול יקר בבית חולים לחיות על מנת שתוכל לאכול ללא כאב וללא טיפול סטרואידי והעלויות אסטרונומיות.

היא כבר היתה במרפאת החירום המתקדמת "שיינר" שם הפנו אותנו להמשך טיפול במחלקת פה ולסת עם כל הציוד המתאים.

המקרה של פנתרה אינו מקרה פשוט בו רואים בעין בלתי מזוינת שן רקובה, אלא מקרה המצריך בדיקות הדמיות ושיקופים.

רק בבית חולים יש את כל המתקנים ההכרחיים תחת קורת גג אחת. (טיפולי שיניים/ אולטרה סאונד לוע/ סי. טי. פה/ הדמיית רנטגן/ מומחה פה ולסת...) היא חייבת להגיע לבית חולים למען איבחון וטיפול בבעיה

פרוייקט זה מיועד לעזור בכיסוי עלויות הטיפול שלה בבית החולים האוניברסיטאי ואם ישאר כסף גם לפנסיון בו תוכל להתאושש במקום לחזור לחצר הבניין (לרחוב).

לפני מספר חודשים כאשר רדפה אחרי הביתה כהרגלה ונתתי לה חופן מזון חתולים, היא צרחה וברחה.
היתי משוכנעת שהבעיה במזון והשלכתי אותו.
לצערי הבעיה לא היתה במזון. הסתבר שהיא התקשתה לאכול ובהמשך נעלמה לשבועות ארוכים.

כשפגשתי אותה שוב, ערב אחד לפני חג השבועות, היא רצה לעברי ונראתה כמו צלעות על גפרורים, רזה מאוד וחלשה. אמנם שמחתי במיוחד לגלות שהיא עדיין בחיים. לא היתי מסוגלת לתת לה לגווע במחשכים אחרי חברות של שנים והתחלתי לחפש לה וטרינר עוד באותו ערב.

היא אושפזה במרפאת ”שיינר“ יממה וחצי. לא מצאו דבר בבדיקות הדם ונראתה שבריאותה הכללית תקינה.
למעשה לא טיפלו באופן אולטימטיבי במקור הבעיה של פנתרה כי אין במרפאת החירום ציוד הדמיית פה ולכן ד“ר אמיר הפנה אותי להמשך טיפול למומחה פה ולסת בבית החולים האוניברסיטאי, שם תוכל לקבל טיפול אולטימטיבי לבעיה שלה ולשלילת גורם נוירולוגי.

מאז השיחרור משיינר אני מאכילה אותה כל יום ויום ללא יוצא דופן ומטפלת בה לפי פרוטוקול סטרואידים בהוראת ד"ר אמיר. הסטרואידים מאפשרים להוריד את הכאב טרם גילוי הבעיה על מנת שתוכל לאכול, אך הם לא פיתרון או תחליף למומחה פה ולסת וטיפול מתאים.
. כרגע תחת תרופות פנתרה נהנית מתיאבון בריא בין התקפי הכאב. אך טיפול זה זמני בלבד ומסוכן.

העלויות גבוהות ביותר, היא זוללת לשמחתי 70 ש“ח בשבוע (המזון המלא הרטוב באיכות הכי סבירה שהיא מוכנה לזלול בתיאבון)
האישפוז, זריקת הדפו (סטרואיד בשחרורו מושהה) בדיקות הדם ובדיקות כלליות - 1300ש“ח, הרחקת טפילים לשלושה חודשים - 150ש“ח - אנטיביוטיקה בסירופ למזון - 60 ש“ח - סטרואיד למזון (סטרול אצטט 40) 60 ש“ח לזוג כדורים. -1570ש"ח אלו עלויות למרפאת "שיינר" שכבר שולמו. אך החלק היקר יותר עוד לפנינו.

כרגע, רק המזון הרטוב יומי מלא - כבר מתקרב לבד לאלף שקלים עד כה וההוצאות עולות מידי יום.
אומנה או פנסיון לחתולים על מנת שלא תתאושש ברחוב - 1500 ש“ח לחודש במקרה של האכלה מיוחדת
(או 1000 ש“ח לחודש ללא הוראות מיוחדות.)

אך כל זה לא כולל את הטיפול עצמו (!)
-טיפול בלבד ע“פ הצעת מחיר של מרפאה פרטית, בהערכה ומדובר בשורשים כואבים שיהיה ניתן לראות בדימוי פה - 4100 ש“ח לא כולל כלום.
כל יום אישפוז נוסף באנטיביוטיקה בזמן התאוששות/ או התאוששות מהרדמה - 1000 ש“ח. (!)
- תור בלבד למומחה פה ולסת 450 ש"ח
וזה לא כולל אישפוז ולא כולל הדמיית סי.טי פה שיכולים להגיע לאפלים (!)
ושלילת בעיה במחלקת נוירולוגיה שיגיעו לאלפים רבים (!)

על מנת לסייע לפנתרה להגיע לטיפול האולטימטיבי שהיא זקוקה לו אתם מוזמנים לתרום לפרוייקט

גם כל שיתוף יעזור ויהיה יקר מפז!

התנדבות

פנסיון: מאחר ופנסיון לחתול עולה כמו שכירות בפריפריה ולא בטוח שפרוייקט זה יכסה את כל עלויות הטיפול והאישפוז, מי שמנהל/ת אומנה לחתולים ומעוניינים לארח את פנתרה לחודש התאוששות מוזמנ/ת ליצור איתי קשר.
(רק פניות מתאימות באיזור גבעתיים והסביבה בתנאים נקיים וטובים של אנשים רגועים יענו - אנא הבנתכם)

אימוץ: זה אמנם נשמע כמו חלום בלתי אפשרי למסור חתולת רחוב שחורה בת עשר לאימוץ, אך אם מישהו באיזור הטריטוריה של פנתרה יהיה מעוניין להכניס אותה הביתה על מנת שלא תעביר עוד לילות חורף ברחוב, הדבר יהיה הקלה ושמחה גדולה לפנתרה. פנתרה אוהבת להיות בדירה ולא אכפת לה שהדלת נסגרת מאחוריה.
(רק פניות מתאימות באיזור המתאים מאנשים רגועים ורגישים יענו - אנא הבנתכם)

אספקה: בעלי חנות חיות המעוניינים לתרום לפנתרה אספקת מזון יומי + רטוב + מלא (לא משלים) + לחתולים רגישים ו/ או מזון יומי רפואי רטוב מלא לחתולים מבוגרים מוזמנים ליצור איתי קשר. (כדוגמאת גו צהוב הילס או תחליף דומה) פנתרה ואדון החתולים יברכו אתכם בפרנסה שפע והצלחה ואציין תודה מיוחדת בעמוד הפרוייקט.
(פנתרה זוללת פעמיים ביום, בערך 150 עד 200 גרם כל פעם. בזמן זה בו המגמה היא עליה במשקל אני מאפשרת לה לאכול ככל שהיא מבקשת)

Credits

עריכת וידאו והפקת כתוביות: דניאל סיני

Music - Michal Matejcik - Never Let Me Down Again - cover version.
For display purposes only. I do not claim copyright ownership for this song.
This page is a fundraiser to help a homeless cat in pain get the veterinary care she needs

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 20 משקיעים
 • ₪1,941 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
21%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪10 ($2.86) כאן תוכלו לתרום כל סכום נח לבחירתכם החל מהמינימום המתאפשר בפלטפורמה זו - כעשרה שקלים עגולים התרומה המינימלית - עשרה שקלים עגולים למען פנתרה היפה מינימום ₪30 ($8.57) ברכה מפנתרה החתולה הקסומה פנתרה שוורצקופף החתולה הקסומה תטיל עליכם ברכה שתמיד תהנו משפע ועושר שכל שתחפצו יתגשם ותמיד תזכו בהצלחה בכל אשר תעשו מינימום ₪50 ($14.29) ברכה מפנתרה החתולה הקסומה ומשאלה פנתרה שוורצקופף החתולה הקסומה תטיל עליכם ברכה שתמיד תהנו משפע ועושר שכל שתחפצו יתגשם ותמיד תזכו בהצלחה בכל אשר תעשו. בנוסף תעניק לכם פנתרה החתולה הקסומה משאלה לבחירתכם. מינימום ₪100 ($28.57) ברכה מפנתרה החתולה הקסומה ושלוש משאלות פנתרה שוורצקופף החתולה הקסומה תטיל עליכם ברכה שתמיד תהנו משפע ועושר שכל שתחפצו יתגשם ותמיד תזכו בהצלחה בכל אשר תעשו. בנוסף תעניק לכם פנתרה החתולה הקסומה שלוש משאלות לבחירתכם. מינימום ₪200 ($57.14) מכתב תודה אישי מחזיק מפתחות של חתולה שחורה ועדכון מפנתרה תודה שעזרתם להציל פנתרה את/ה חסיד/ת אומות מיאו בנוסף לכל הברכות שפנתרה החתולה הקסומה תרעיף עליכם, פנתרה תשגר לכם מכתב תודה אישי חם בדואר האלקטרוני ותעדכן אתכם במצבה וכיצד הממון שתרמתם סייע להחלמתה. ותשלח לכם כמחווה סמלית מחזיק מפתחות בדמותה. מינימום ₪350 ($100.00) חסיד אומות מיאו - גלויה אומנותית חתומה באופן אישי תודה שעזרת להציל פנתרה, את/ה חסיד/ת אומות מיאו. הבוחרים תמורה זו יקבלו בדואר גלויה אומנותית מצולמת עם דימוי של פנתרה, ממוספרת וחתומה בכתב יד. 30 זמינים מתוך 30 מינימום ₪1,000 ($285.71) תמורה מיוחדת לבעלי עסקים המעוניינים לתת חסות כל בעל עסק/ תאגיד שיתרום סכום של מעל 1000 ש"ח, יוזכר שם העסק, יעודו וכתובתו, בתודה מיוחדת כנותן חסות אוהב בעלי חיים בראש פרטי הפרוייקט. תוך ציון כמות הכסך שנתרם או ללא - לבחירת התורם. 9 זמינים מתוך 9 מינימום ₪2,100 ($600.00) הדפס אומנותי מוגבל וממוספר עד 5# של ציור חתום בכתב יד (עם/ או ללא הקדשה) חסיד אומות מיאו - חבר קריטריון פלטינה מיאו. תודה שעזרתם להציל פנתרה. אדון החתולים ישמור עליכם תמיד. הבוחרים תמורה זו יקבלו הדפס איכותי ממוספר במהדורה מוגבלת, (של ציור מעשה יד) מוגבל בעותקים ממוספר וחתום בכתב יד. ססגוני בסגנון משולב. (לבחירה - הקדשה מאחור או ללא הקדשה. אספנים מעדיפים להימנע מהקדשה בחזית הדפס בגלל פגיעה בערך. לבחירת התורם) 5 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!