crowd funding course

מסע לאתיופיה של בן יקיר

הרוח הישראלית Spirit of Israel

"המסע לאתיופיה שינה את חיי"

רבים מבני הנוער יוצאי אתיופיה מרגישים ניתוק ופער גדול בינם ובין הוריהם. תחושה זו פוגעת ומשפיעה על כל תחומי חייהם ומונעת מהם תחושת גאווה ושוויון אמיתיים!

לפני כשנה וחצי, יצאה קבוצת חניכים בוגרים, מכפר הנוער בן יקיר למסע שורשים ששינה את חייהם והציף תחושות של חיבור לשורשים שלהם ולחברה הישראלית כולה.

מסלול המסע נבנה לפי הכפרים שמהם הגיעו החניכים, הם זכו לפגוש בני משפחה מרוחקים , הרגישו גאווה בפני חבריהם (בני העדה ושאינם יוצאי אתיופיה), זכו לשמוע ולחוות חלק מהמסע הקשה שעברו הוריהם בדרך לישראל, וראו במו עיניהם את המקום שבו חיו הוריהם ואת הקשיים אתם התמודדו.

החניכים שזכו להשתתף במסע עברו חוויה משמעותית ומרגשת ששינתה את חייהם וקירבה אותם למשפחתם.

כפר הנוער בן יקיר- נעים להכיר!

כפר הנוער בן יקיר הוא ביתם של כמאה נערים מכל רחבי הארץ המגיעים על רקע קשיים שונים, מצבי סיכון ולעתים אף ריחוק ממשפחתם. בכפר הם מקבלים הזדמנות אמיתית להתחיל מחדש: לפרוח, להתקדם, להצליח ולשנות את נקודת הפתיחה שלהם להמשך החיים עד להשתלבות מוצלחת בחברה הישראלית.

טמרו חולם לצאת למסע לאתיופיה

טמרו (שם בדוי) נער מקסים ומוכשר המתחנך בכפר הנוער בן יקיר, תלמיד בכיתה יב', עלה לארץ מאתיופיה בגיל 3 עם אמו ואחיו. אביו נפטר וקבור באתיופיה ואין לו זיכרונות ממנו.

טמרו חולם לצאת עם חבריו למסע לאתיופיה, להכיר מקרוב את המקום שממנו הגיע, ללמוד על משפחתו, לבקר בקבר של אביו ולהתמודד עם הסיפור האישי שלו רגע לפני הגיוס לצבא.

המסע יאפשר לטמרו להתחבר לסיפור המשפחתי שלו, להרגיש שייכות וגאווה שיתנו לו כוח להמשיך ולהתמודד עם האתגרים הרבים בחייו כשהוא הרבה יותר חזק ובטוח בעצמו.

תרמו עכשיו והגשימו לטמרו את החלום!

איך אפשר לעזור?

עלות המסע לחניך ל-8 ימים - 8,150 ש"ח

חסר לנו סכום של 57,050 ש"ח למימון 7 חניכים במסע.
רק גיוס הסכום המלא יאפשר לנו להוציא את משלחת החניכים לאתיופיה!

במידה ונגייס סכום גדול יותר נוכל לאפשר לחניכים נוספים להצטרף למסע.

כולנו ביחד מתגייסים למען המסע לאתיופיה-
מסע משנה חיים של חניכי בן יקיר!

ההכנות למסע

למסע ייצאו 12 חניכים בני העדה האתיופית ושאינם בני העדה האתיופית יחד עם אנשי צוות ומלווים מהקהילה של עמק חפר. מטרת המסע היא לחבר את החברה הישראלית על כל גווניה לעליית יהודי אתיופיה.

תכנית ההכנה כוללת פגישות והדרכה לקראת חווית המסע. במסגרת ההכנה מבצעים החניכים עבודת שורשים משפחתית, לומדים לעומק על ההיסטוריה של אתיופיה ושל הקהילה היהודית באתיופיה ומעמיקים את ההכרות אחד עם השני ועם צוות המלווים. דרך החיבור עם המלווים הם לומדים על העלייה מכל קצוות תבל ומשלימים את הפאזל של החברה הישראלית. לאחר המסע מרצים החניכים בפני קהלים מגוונים על המסע, התחושות והישראליות החזקה שהם זוכים להרגיש.

רק בעזרתכם נוכל לצאת למסע! עזרו לטמרו וחברים נוספים להגשים את חלומם ולצאת לאתיופיה למסע של חייהם!

הרוח הישראלית

הרוח הישראלית, חברה לתועלת הציבור (חל"צ), פועלת מזה 20 שנה לצמצום פערים וחיזוק אוכלוסיות מוחלשות בחברה הישראלית בדגש על ילדים ובני נוער בסיכון.
הרוח הישראלית פועלת לגיוס ומעורבות של החברה הישראלית לטובת תכניות המעניקות מענה אמיתי לנוער בסיכון, ובין היתר מובילה ומקדמת פעילויות ויוזמות להעצמת בני נוער כגון המסע לאתיופיה בכפרי נוער.

האם התרומה לקמפיין מוכרת לצרכי מס?

כן, הרוח הישראלית הינה חל"צ ובעלת אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודה. קבלה לתרומה תשלח לתורמים.

תודה רבה:)

Find us on

Comments

 • 133 Investors
 • ₪57,487 Pledged Of ₪
 • 0
  0
  Days
  :
  0
  0
  Hours
  :
  0
  0
  Minutes
100%
Support
This is a flexible funding project. The project owner will receive all the funds raised until the deadline.
Minimum ₪50 ($14.29) תודה! מכתב תודה ותעודת הוקרה אישית תשלח אליך בדואר. 468 available out of 500 Minimum ₪150 ($42.86) תודה מכל הלב! מכתב אישי מנער שייצא במשלחת לאתיופיה וישתף בחוויות מרגשות ואירועים מיוחדים מהמסע ישלח במייל.
Delivery Time: Mar 2020
168 available out of 200
Minimum ₪300 ($85.71) אתם נפלאים! אלבום תמונות מהמסע ומכתב אישי מנער שישתתף במשלחת ישלח אלייך במייל.
Delivery Time: Apr 2020
88 available out of 100
Minimum ₪500 ($142.86) תודה ענקית ריגשתם אותנו! סרט מרגש שיתעד את המשלחת מרגע יציאתה מהארץ ולכל אורך המסע ישלח אלייך במייל.
Delivery Time: Apr 2020
43 available out of 50
Minimum ₪1,000 ($285.71) אין כמוכם! מתחילים לארוז! תודה על התרומה הנדיבה. נשמח להזמינכם לערב המסכם בכפר יחד עם כל חניכי המשלחת והצוות המלווה. מכתב תודה אישי, אלבום תמונות וסרט עם הקדשה אישית ישלחו אליכם במייל.
Delivery Time: Apr 2020
44 available out of 50
Minimum ₪5,000 ($1,428.57) וואו תודה ענקית ממשלחת החניכים לאתיופיה! מתרגשים:) תרומתכם הנדיבה מקדמת אותנו מאד אל היעד ותאפשר השתתפות של חניך במסע לאתיופיה. מזכרת מיוחדת מאתיופיה, מכתב אישי מחניך, תעודה הוקרה, סרט עם הקדשה אישית ואלבום תמונות ישלחו אלייך.
Delivery Time: Apr 2020
14 available out of 15
Minimum ₪8,150 ($2,328.57) מיליון תודות! אמאסה גנאלו! בתרומתך הנדיבה מימנת עלות מלאה של חניך במסע לאתיופיה. מכתב אישי מהחניך וסרט עם הקדשה אישית ישלחו אלייך. כמו כן, נעניק לך זוג כרטיסים למופע השנתי של הרוח הישראלית.
Delivery Time: Apr 2020
7 available out of 7
Order a crowd funding lecture
x

Like Mimoona? Let us feel it!