crowd funding course

"המסע לאתיופיה שינה את חיי"

רבים מבני הנוער יוצאי אתיופיה מרגישים ניתוק ופער גדול בינם ובין הוריהם. תחושה זו פוגעת ומשפיעה על כל תחומי חייהם ומונעת מהם תחושת גאווה ושוויון אמיתיים!

לפני כשנה וחצי, יצאה קבוצת חניכים בוגרים, מכפר הנוער בן יקיר למסע שורשים ששינה את חייהם והציף תחושות של חיבור לשורשים שלהם ולחברה הישראלית כולה.

מסלול המסע נבנה לפי הכפרים שמהם הגיעו החניכים, הם זכו לפגוש בני משפחה מרוחקים , הרגישו גאווה בפני חבריהם (בני העדה ושאינם יוצאי אתיופיה), זכו לשמוע ולחוות חלק מהמסע הקשה שעברו הוריהם בדרך לישראל, וראו במו עיניהם את המקום שבו חיו הוריהם ואת הקשיים אתם התמודדו.

החניכים שזכו להשתתף במסע עברו חוויה משמעותית ומרגשת ששינתה את חייהם וקירבה אותם למשפחתם.

כפר הנוער בן יקיר- נעים להכיר!

כפר הנוער בן יקיר הוא ביתם של כמאה נערים מכל רחבי הארץ המגיעים על רקע קשיים שונים, מצבי סיכון ולעתים אף ריחוק ממשפחתם. בכפר הם מקבלים הזדמנות אמיתית להתחיל מחדש: לפרוח, להתקדם, להצליח ולשנות את נקודת הפתיחה שלהם להמשך החיים עד להשתלבות מוצלחת בחברה הישראלית.

טמרו חולם לצאת למסע לאתיופיה

טמרו (שם בדוי) נער מקסים ומוכשר המתחנך בכפר הנוער בן יקיר, תלמיד בכיתה יב', עלה לארץ מאתיופיה בגיל 3 עם אמו ואחיו. אביו נפטר וקבור באתיופיה ואין לו זיכרונות ממנו.

טמרו חולם לצאת עם חבריו למסע לאתיופיה, להכיר מקרוב את המקום שממנו הגיע, ללמוד על משפחתו, לבקר בקבר של אביו ולהתמודד עם הסיפור האישי שלו רגע לפני הגיוס לצבא.

המסע יאפשר לטמרו להתחבר לסיפור המשפחתי שלו, להרגיש שייכות וגאווה שיתנו לו כוח להמשיך ולהתמודד עם האתגרים הרבים בחייו כשהוא הרבה יותר חזק ובטוח בעצמו.

תרמו עכשיו והגשימו לטמרו את החלום!

איך אפשר לעזור?

עלות המסע לחניך ל-8 ימים - 8,150 ש"ח

חסר לנו סכום של 57,050 ש"ח למימון 7 חניכים במסע.
רק גיוס הסכום המלא יאפשר לנו להוציא את משלחת החניכים לאתיופיה!

במידה ונגייס סכום גדול יותר נוכל לאפשר לחניכים נוספים להצטרף למסע.

כולנו ביחד מתגייסים למען המסע לאתיופיה-
מסע משנה חיים של חניכי בן יקיר!

ההכנות למסע

למסע ייצאו 12 חניכים בני העדה האתיופית ושאינם בני העדה האתיופית יחד עם אנשי צוות ומלווים מהקהילה של עמק חפר. מטרת המסע היא לחבר את החברה הישראלית על כל גווניה לעליית יהודי אתיופיה.

תכנית ההכנה כוללת פגישות והדרכה לקראת חווית המסע. במסגרת ההכנה מבצעים החניכים עבודת שורשים משפחתית, לומדים לעומק על ההיסטוריה של אתיופיה ושל הקהילה היהודית באתיופיה ומעמיקים את ההכרות אחד עם השני ועם צוות המלווים. דרך החיבור עם המלווים הם לומדים על העלייה מכל קצוות תבל ומשלימים את הפאזל של החברה הישראלית. לאחר המסע מרצים החניכים בפני קהלים מגוונים על המסע, התחושות והישראליות החזקה שהם זוכים להרגיש.

רק בעזרתכם נוכל לצאת למסע! עזרו לטמרו וחברים נוספים להגשים את חלומם ולצאת לאתיופיה למסע של חייהם!

הרוח הישראלית

הרוח הישראלית, חברה לתועלת הציבור (חל"צ), פועלת מזה 20 שנה לצמצום פערים וחיזוק אוכלוסיות מוחלשות בחברה הישראלית בדגש על ילדים ובני נוער בסיכון.
הרוח הישראלית פועלת לגיוס ומעורבות של החברה הישראלית לטובת תכניות המעניקות מענה אמיתי לנוער בסיכון, ובין היתר מובילה ומקדמת פעילויות ויוזמות להעצמת בני נוער כגון המסע לאתיופיה בכפרי נוער.

האם התרומה לקמפיין מוכרת לצרכי מס?

כן, הרוח הישראלית הינה חל"צ ובעלת אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודה. קבלה לתרומה תשלח לתורמים.

תודה רבה:)

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 133 משקיעים
 • ₪57,487 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
100%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) תודה! מכתב תודה ותעודת הוקרה אישית תשלח אליך בדואר. 468 זמינים מתוך 500 מינימום ₪150 ($42.86) תודה מכל הלב! מכתב אישי מנער שייצא במשלחת לאתיופיה וישתף בחוויות מרגשות ואירועים מיוחדים מהמסע ישלח במייל.
זמן אספקה משוער: מרץ 2020
168 זמינים מתוך 200
מינימום ₪300 ($85.71) אתם נפלאים! אלבום תמונות מהמסע ומכתב אישי מנער שישתתף במשלחת ישלח אלייך במייל.
זמן אספקה משוער: אפריל 2020
88 זמינים מתוך 100
מינימום ₪500 ($142.86) תודה ענקית ריגשתם אותנו! סרט מרגש שיתעד את המשלחת מרגע יציאתה מהארץ ולכל אורך המסע ישלח אלייך במייל.
זמן אספקה משוער: אפריל 2020
43 זמינים מתוך 50
מינימום ₪1,000 ($285.71) אין כמוכם! מתחילים לארוז! תודה על התרומה הנדיבה. נשמח להזמינכם לערב המסכם בכפר יחד עם כל חניכי המשלחת והצוות המלווה. מכתב תודה אישי, אלבום תמונות וסרט עם הקדשה אישית ישלחו אליכם במייל.
זמן אספקה משוער: אפריל 2020
44 זמינים מתוך 50
מינימום ₪5,000 ($1,428.57) וואו תודה ענקית ממשלחת החניכים לאתיופיה! מתרגשים:) תרומתכם הנדיבה מקדמת אותנו מאד אל היעד ותאפשר השתתפות של חניך במסע לאתיופיה. מזכרת מיוחדת מאתיופיה, מכתב אישי מחניך, תעודה הוקרה, סרט עם הקדשה אישית ואלבום תמונות ישלחו אלייך.
זמן אספקה משוער: אפריל 2020
14 זמינים מתוך 15
מינימום ₪8,150 ($2,328.57) מיליון תודות! אמאסה גנאלו! בתרומתך הנדיבה מימנת עלות מלאה של חניך במסע לאתיופיה. מכתב אישי מהחניך וסרט עם הקדשה אישית ישלחו אלייך. כמו כן, נעניק לך זוג כרטיסים למופע השנתי של הרוח הישראלית.
זמן אספקה משוער: אפריל 2020
7 זמינים מתוך 7
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!