crowd funding course

להשתחרר מהלחץ והחרדה - לחיות מתוך רוגע

תומר סברון

לחיות רגוע - להשתחרר מלחץ וחרדה, ולחיות מתוך רוגע.

אנחנו חיים בעולם של פחד.

אנחנו חיים את החיים שלנו מתוך פחד, חרדה, לחצים ומתחים.

חרדה הפכה להיות בת לוויה קבועה של רבים בעידן הזה, ובמידה רבה המכה של המאה הזו. כה הרבה מאיתנו רגילים להיות מתוחים ולחוצים עד שאיננו מכירים שום דבר אחד – אנחנו חושבים שזה המצב הטבעי בו אנו אמורים להיות.

אך זה לא.

חרדה מתמשכת הינה הרסנית ומזיקה, הן לבריאות הנפשית שלנו והן לבריאותנו הגופנית. היא מוציאה את הגוף מהאיזון הדרוש לתפקוד מיטבי ולבריאות, ולאורך זמן היא פוגעת יותר ויותר בתפקוד של הגוף. למעשה, חרדה הינה אחד הגורמים העיקריים בהיווצרות מחלות מכל הסוגים.

בספר הזה ובקורס האינטרנטי אני מראה ומלמד איך להשתחרר מחרדה.
וזה אפשרי.

כשמבינים מהי חרדה ומהיכן היא נובעת, ובעזרת הטכניקות הנכונות – ניתן להשתחרר מהחרדה.
ניתן ממש לתכנת וליצור מחדש את המוח שלנו וגם את הגוף שלנו, ולחיות את חיינו יותר ויותר מתוך רוגע ושקט פנימי.

זה אפשרי, ואני עושה את זה ומלמד את זה גם עם המטופלים שלי וגם בסדנאות שלי.

ועכשיו אני רוצה להעביר לכם את הידע והכלים האלו דרך הספר והקורס האינטרנטי האלה.

וזו מטרתי.
שדרך הספר או הקורס האינטרנטי כל אחד יוכל בכוחות עצמו לשחרר את עצמו מהחרדה והדפוסים החרדתיים ולחיות את החיים כפי שאנו אמורים לחיות אותם.
לחיות מתוך רוגע, נינוחות, שקט פנימי.

וזה אפשרי.
וזה אפשרי להיות בתוכנו בשקט גם כשבחוץ סוער.

באהבה,
תומר (:

מה ישתנה בכם תודות לספר ו/או הקורס האינטרנטי?

הידע והכלים שאני מלמד ומעביר בספר ובקורס האינטרנטי יחוללו בכם שינוי עמוק במגוון תחומים:

* אתם תחושו רגועים יותר. תחוו שקט פנימי שעד היום לא הכרתם.והשקט הפנימי הזה יילך ויעמיק בכם.

* אתם תגיבו לכל מיני מצבים באופן יותר שקול, מאוזן, ומתוך רוגע.

* השינה שלכם תשתפר.

* תפקודים מנטליים עשויים להשתפר, כגון הזיכרון ויכולת הריכוז שלכם.

* הבריאות הכללית שלכם תשתפר.

* תוכלו להתגבר על כל מיני פחדים ששלטו בכם עד כה.

* הנשימה שלכם תהיה יותר עמוקה ונינוחה.

* אתם תחושו יותר מחוברים וקשובים לעצמכם.

* אתם תהיו פחות במחשבות ויותר נוכחים ומודעים, יותר מפוקסים.

* ועוד הרבה... (:

מה משתתפים כתבו לי לאחר הסדנא

מה משתתפים אומרים:

תומר היקר!
הגעתי לסדנא מיואשת וחסרת תקווה, בעקבות התמודדות ממושכת עם חרדות ומתחים. בארבעת המפגשים של הסדנא הענקת לי/לנו מהידע העשיר שלך ומהניסיון האישי והראית לי שאפשר לשנות דפוסי חשיבה. הענקת לי כלים לשינוי שכבר מוכיחים את עצמם!
תודה על נתינה רחבת לב.
מרים.


תומר היקר, מה שלומך?
אני מתחזק כל יום עוד ועוד. איזה תהליך נפלא וחזק עברתי עם הסדנא הנפלאה שלך... השינה חזרה אליי, אני ישן ממש טוב כמעט כל לילה.
תודה רבה!
ארז


תומר היקר,
תודה מקרב לב על הסדנא!
הנשימות ותרגילי החשיבה מאפשרים לי לתפקד באופן הרבה יותר רגוע במצבים שבדרך כלל הייתי מאבדת בהם שליטה. עוד בונוס אדיר הוא שהתחלתי לישון ממש ממש טוב ולהירדם בקלות בכל פעם שבה אני מבצעת את תרגילי הנשימה והמשפטים ממש לפני השינה... לפני כן, פשוט לא הייתי מצליחה להירדם, זה היה מאבק שלפעמים לקח שעות.
דפנה


תומר היקר!
קודם כל תודה רבה לך על כל מה שלימדת אותנו, מאוד עזרת לי להקשבה עצמית, למדתי איך להרגיע את עצמי, איך על ידי מחשבות חדשות לנצח את המחשבות הטורדניות, דבר נוסף מאוד חשוב עזרת לי להתחיל להדוף את המחלה האוטואימונית שאני סובלת ממנה זה כשמונה שנים, שוב תודה ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
שולי


תומר יקר,
תודה על סדנה מעשירה ומלמדת.
הגעתי עם הרבה בלבול ודאגה וכבר מהמפגש הראשון הרגשתי הקלה ואופטימיות.
כאדם מעשי, שמחתי לקבל ממך כלים קונקרטיים ויישומיים לתרגול. הסיכומים ששלחת בסוף כל מפגש גם הם נהדרים ומרגיע אותי לדעת שאוכל לחזור אליהם בעת הצורך.
היה לי נעים מאד ללמוד ממך, לשמוע את הקול הצלול שלך (תרתי משמע) ולהרהר בדברים לאחר מכן.
נתת לי הרבה השראה.
תודה גדולה!
יישר כח ♥
חן


תומר היקר,
זכינו להכיר בן אדם מיוחד ונפלא שמקרין המון אור ואהבה שבאים לידי ביטוי בסדנא שאתה מעביר. קיבלנו כלים חשובים וחזקים לשינוי הרגלי חשיבה ולהגברת הביטחון, למדנו המון על עצמנו וכיצד להירגע ולנשום נכון.
תודה רבה רבה לך שבחרת לחלוק איתנו את הידע הרב שיש לך בנושא התמודדות עם לחץ וחרדות ובכך עזרת לכל אחד ואחד מאיתנו לשפר את איכות החיים ולצעוד לעבר חיים של רוגע.
אתי

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 100 משקיעים
 • ₪22,975 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
54%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪78 ($22.29) ספר דיגיטלי ותודה גדולה! תקבלו את הגרסה הדיגיטלית של הספר "לחיות רגוע - להשתחרר מלחץ וחרדה" בתוספת תודה גדולה ! מינימום ₪128 ($36.57) ספר עם הקדשה אישית ממני ותודה גדולה גם! תקבלו בדואר עותק פיזי של הספר "לחיות רגוע - להשתחרר מלחץ וחרדה" עם הקדשה אישית ממני... (: בתוספת תודה גדולה ! מינימום ₪288 ($82.29) שלושה ספרים, אחד עם הקדשה ממני ותודה גדולה! תקבלו שלושה עותקים של הספר - "לחיות רגוע - להשתחרר מלחץ וחרדה" לכם ולחברים-קרובים... אחד מהספרים עם הקדשה אישית ממני... (: בתוספת תודה גדולה ! מינימום ₪588 ($168.00) קורס דיגיטלי + ספר דיגיטלי (: תקבלו את הקורס הדיגיטלי שלי, דרכו תלמדו להשתחרר מלחץ וחרדה ולחיות מתוך רוגע ושקט פנימי... (: ותקבלו גם את הגירסה הדיגיטלית של הספר. וכמובן שגם תודה גדולה ! מינימום ₪888 ($253.71) קורס דיגיטלי + ספר דיגיטלי + פגישה אישית (: תקבלו את הקורס הדיגיטלי שלי, דרכו תלמדו להשתחרר מלחץ וחרדה ולחיות מתוך רוגע ושקט פנימי... תקבלו גם את הגירסה הדיגיטלית של הספר (: ובנוסף תקבלו גם פגישה איתי - פיזית או טלפונית, מה שתבחרו... וכמובן שגם תודה גדולה ! 25 זמינים מתוך 25 מינימום ₪2,088 ($596.57) קורס דיגיטלי + ספר דיגיטלי + פגישה אישית + ליווי שלי למשך חודש (: תקבלו את הקורס הדיגיטלי שלי דרכו תלמדו להשתחרר מלחץ וחרדה ולחיות מתוך רוגע ושקט פנימי... תקבלו גם את הגירסה הדיגיטלית של הספר. ובנוסף תקבלו גם פגישה איתי - פיזית או טלפונית, מה שתבחרו... וגם ליווי שלי למשך חודש בתהליך השינוי שתבחרו לעשות. הליווי יהיה דרך הוואטסאפ ושיחה טלפונית שבועית של כחצי שעה... (: וכמובן שגם תודה גדולה ! 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪2,588 ($739.43) כל מה שתרצו מהתמורות שלמעלה... (: זאת תרומה כתרומה, אך תוכלו גם לקבל כל דבר מהתמורות שלמעלה... (: תודה תודה תודה !!
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!