crowd funding course

הדוקו של האלימות - תערוכת צילומים

Inga Gal Madorski

על הפרויקט שלנו "הדוקו של האלימות"

כיום בישראל קיימות מספר יוזמות בנושא האלימות נגד נשים, אשר מטפלות בעיקר בסימפטום שהוא האלימות ולא במגוון תמרורי האזהרה שבדרך.

האם ניתן למנוע את התהליך עצמו, את הדרך האלימה לסוף הנורא? כיצד אפשר לחסל את האמירות כמו "היו סימנים מקדימים", "כולם ראו ולא עשו כלום", "זה היה ברור שזה יקרה"?

לטעמנו, כלים רבים, כמו חינוך מגיל צעיר הן של הבנים והן של הבנות, יביאו לשינוי חד משמעי בהתייחסות לנושא.

אנו חושבים שהדרך האלימה הזו יכולה להיפסק לא רק "בסוף" הטראגי אלא עוד בתחילתה, כאשר אישה תזהה את הסימנים המקדימים או כלל לא תיכנס למערכת זוגית אלימה.

מטרת הפרויקט היא להביא לידיעתן של נשים צעירות ושל הגברים כאחד, שהדרך להפוך לאישה מוכה רצופה בסימני דרך בולטים יותר או בולטים פחות.

הפרויקט הוא יצירת תערוכת צילום דוקומנטרית אשר מפנה זרקור על מערכת יחסים זוגית: מרגעי הפרפרים בבטן של תחילתו של קשר רומנטי, דרך תמרורי האזהרה עד הרגע
שישאיר את הצופה מזועזע.


ללא מילים. ללא טקסטים. וללא פרשנויות.

על עלויות הפרויקט

החישוב כולל את עלות ההפקה: שחקנים, איפור, עריכה, סטודיו ועוד.
כמו כן, מגולמת בסכום עלות ההדפסה של היצירות, עלות "התמורות" לתורמים ועלות השליחויות ברחבי הארץ.

על יוזמי הפרויקט

שרון גבאי, צלם אמן, אקטיביסט ומרצה, פרסם עד כה כ- 4 ספרי צילום והציג מגוון תערוכות יחיד בארץ ובעולם, דור 15 בירושלים.

אינגה גל מדורסקי, מזרחנית ופעילה חברתית, עלתה בשנת יובל למדינה, ירושלמית.

חשוב לנו להדגיש כי מדובר בפרויקט א-מפלגתי ובלתי תלוי בארגון או עמותה כלשהם.

הכסף מגוייס למטרת כיסוי עלויות ההפקה וההדפסה בלבד.

שנינו פועלים בהתנדבות מלאה וללא מטרות רווח כלכליות אלא מתוך אמונה שלמה כי היחסים בין גבר לאישה בחברתנו יכולים וצריכים להיות מלאי אמון, כבוד הדדי וצמיחה משותפת.

באמצעות הפרויקט אנו פונים לגברים ולנשים כאחד בקריאה חד משמעית לומר "לא" לאלימות מכל סוג שהוא.

כל ההכנסות מהתערוכה ייתרמו למקלט לנשים מוכות שייבחר על ידינו בתום גיוס התרומות.

דוגמאות לתמורות

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 13 משקיעים
 • ₪1,944 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
3%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) תעודת הוקרה תעודת הוקרה על התרומה וההשתתפות בפרויקט עם חתימתם של שני יוזמיו - שרון ואינגה גל. מינימום ₪100 ($28.57) פוסטר מודפס 70*50 ס"מ פוסטר לבחירת התורם מתוך האתר של הצלם שרון גבאי. פוסטר מודפס על נייר כרומו בגודל של 50*70 , עליו תצורף חתימתו של הצלם. מינימום ₪200 ($57.14) פוסטר מודפס 70*100 ס"מ פוסטר לבחירת התורם מתוך האתר של הצלם שרון גבאי. פוסטר מודפס על נייר כרומו בגודל של 70*100 ס"מ, עליו תצורף חתימתו של הצלם. מינימום ₪300 ($85.71) אלבום תמונות "ירושלים" אלבום "ירושלים" באנגלית - ספר צילומי ירושלים של שרון גבאי הכולל כ-80 תמונות ישנות של אתרים בעיר ולצידם תמונות של אותם האתרים שצולמו היום, בנוסף עוד מאות תמונות של נופיה, שווקיה, רחובותיה ואנשיה של העיר. הספר יישלח בצירוף הקדשה אישית וחתימתו של הצלם מינימום ₪1,000 ($285.71) תמונת נוף מודפסת על זכוכית 70*50 ס"מ תמונת נוף לבחירת התורם מהאתר של הצלם שרון גבאי. התמונה מודפסת על זכוכית מחוסמת 6 מ"מ הכוללים 4 ספייסרים מניקל כסוף לתלייה ולהרחקה מהקיר בגודל 50*70 ס"מ. מינימום ₪1,500 ($428.57) תמונת נוף מודפסת על זכוכית 70*100 ס"מ תמונת נוף לבחירת התורם מהאתר של הצלם שרון גבאי. התמונה מודפסת על זכוכית מחוסמת 6 מ"מ הכוללים 4 ספייסרים מניקל כסוף לתלייה להרחקה מהקיר בגודל 70*100 ס"מ. מינימום ₪2,000 ($571.43) תמונת נוף מודפסת על זכוכית 60*150 ס"מ תמונת נוף פנורמית לבחירת התורם מהאתר של הצלם שרון גבאי. התמונה מודפסת על זכוכית מחוסמת 6 מ"מ הכוללים 4 ספייסרים מניקל כסוף לתלייה להרחקה מהקיר בגודל 60*150 ס"מ. 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) הרצאה או קבלת פנים וליווי אישי בתערוכה (לבחירה) לבחירת התורם/ת אופציה אחת לבחירה מתוך האפשרויות הבאות: - הרצאתו של שרון גבאי "אקטיביזם דרך עדשת המצלמה" - הרצאתה של אינגה גל מדורסקי "הנשים האגדיות שעיצבו את מזרח התיכון במאה ה-20" - קבלת פנים וליווי אישי בתערוכה הכוללים כיבוד קל והסברים על הפרויקט ועל הצילומים. 3 זמינים מתוך 3
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!