ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

שנת 2019, מעקבי פוריות מתנהלים בדפי נייר!

טיפולי פוריות דורשים רשימה ארוכה של בדיקות ופרוצדורות, ביניהם זריקות, מעקבי אולטרסאונד, בדיקות דם, הזרעות, שאיבות, החזרות ועוד. לפעמים המסע מהיר ולעיתים דורש מחזור ועוד מחזור.
אין היום שום אפליקציה יעילה ונוחה שמשרתת את המטופלות בניהול המעקב ולמידה מהטיפולים. כאן EMMA נכנסת לתמונה.

EMMA, אפליקציה חינמית, תעזור לך במסע לאמהות

אפליקציית EMMA נבנית בשבילך. בשביל שתוכלי להזין את תכנית הטיפול, לקבל תזכורות, לעקוב, לחזור אחורה ולקבל סיכום של הטיפולים על מנת לקחת איתך לפגישה אצל הרופאה. האפליקציה גם תתמוך בך בשבועיים בהם מחכים לתוצאות בדיקת ההריון, ותסייע לעבור את המסע בצורה נעימה יותר.

מיזם שכולו נשי והתנדבותי

האפליקציה נבנית בהתנדבות מלאה ע"י צוות הכולל סטודנטית לרפואה, רופאה מומחית לפריון, מפתחות ומעצבות מנוסות. כולנו התגייסנו לפרויקט ומקדישות את מיטב כוחנו וזמננו.

חשוב לנו שהאפליקציה תהיה חינמית

אנו רוצות שכל אחת תוכל להנות מהאפליקציה ולהשתמש בה במהלך הטיפולים, ללא תמורה כספית.
כולנו מתנדבות, אך עדיין ישנן עלויות של ספקים חיצוניים (כמו שרתים ועוד). עד כה נשאנו בעלויות, אך בשביל שהפרויקט ימשיך ויעלה לאוויר נעריך מאד את עזרתכם בהתגייסות ותרומה לפרויקט.

הפרויקט היום נמצא כבר בשלב הפיתוח, ואנו מתכננות להשיקו בחודשי הקיץ.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 81 משקיעים
 • ₪5,599 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
55%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) מכתב תודה מכתב תודה והערכה על תרומתך! האפליקציה היא חינמית ובתרומתכם סייעתם להוצאתה לפועל. 282 זמינים מתוך 300 מינימום ₪50 ($14.29) גישה ראשונה לאפליקציה לפני כולן אפשרות להורדת גירסא ראשונית של EMMA לפני שתושק רשמית. תוכלו להשתמש באפליקציה ולהנות ממנה לפני כולן! 168 זמינים מתוך 200 מינימום ₪100 ($28.57) השתתפות בהרצאה "טיפולי פוריות ושימוש בתרומת זרע- בדרך לאמהות" השתתפות Online בהרצאה על התחלת טיפולי פוריות, שימוש בתרומת זרע ובחירת תורם. ההרצאה מועברת ע"י חן ב.לויט, סטודנטית לרפואה. היא תיערך בחודש אפריל (במהלך פסח). + הורדה של גרסא ראשונה של EMMA לפני ההשקה הרשמית. 92 זמינים מתוך 100 מינימום ₪200 ($57.14) הזמנה להשקה של אפליקציית EMMA הזמנה להשתתף בהשקה של אפליקציית EMMA + הורדה של גרסא ראשונה של EMMA לפני ההשקה הרשמית + השתתפות בהרצאה "טיפולי פוריות ותרומת זרע- בדרך לאמהות" 7 זמינים מתוך 10 מינימום ₪500 ($142.86) ייעוץ אישי/זוגי בבחירת תורם יעוץ בבחירת תורם זרע. נפגש לסדנא בת שעתיים וחצי, בה נעבור על התיק הרפואי והבדיקות הגנטיות, המוצא, נחליט האם יבחר תורם מהארץ או מחו"ל ונבחן מספר תורמים פוטנציאליים. הסדנא מועברת ע"י חן ב.לויט, סטודנטית לרפואה. + הורדה של גרסא ראשונה של EMMA לפני ההשקה הרשמית 4 זמינים מתוך 4
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!