ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

עדיין רוצים לתרום?

לא הספקתם לתרום אבל אתם עדיין רוצים לעזור? כנסו לפייסבוק שלי ושם תוכלו לתרום באופן ישיר ע"י בקשת חשבון בנק ומסירת פרטים או לפנות כדי לסייע לי כמתנדבים.

וכמובן, המשיכו לספר לאנשים עלי ועל הקמפיין, ושכנעו אותם להצביע לי בפריימריז של מפלגת העבודה
תודה לכולם! נינו

מוזמנים להכיר אותי קצת יותר....

חברת כנסת נינוֹ אבֶּסָדזֶה (ככה מאייתים את השם :), מתמודדת ברשימת מפלגת העבודה לכנסת ה19.

טרם היבחרי לכנסת הייתי עיתונאית ישראלית בשפה הרוסית, ולפני עלייתי לישראל בשנת 1996, הייתי עיתונאית ידועה בגאורגיה (מן יונית לוי כזו בגיאורגיה...)

אני ידועה כחברת כנסת ליברלית וחברתית שהשתתפה ב"מחאת האוהלים" (ואף ישנתי באוהל בשדרות רוטשילד). לאורך כהונתי הצבעתי בעקביות בנושאים אידיאולוגיים כגון הדרת נשים, זכויות הקהילה הגאה, חופש העיתונות וזכויות האזרח, בחלקם בניגוד לעמדת הקואליציה, ואף נענשתי על כך.

במהלך השנתיים של כהונתי יזמתי כ- 30 הצעות חוק שכללו חוקים חברתיים, רפורמות ליברליות וקידום מעמד הקהילה הגאה, בעלי חיים ואיכות הסביבה, קידום הסדר מדיני, זכויות מיעוטים ונושאים מגדריים.

אני הקמתי ועומדת בראש 3 שדולות: השדולה למען הוטרנים, השדולה למאבק בהומופוביה והשדולה למען צדק חברתי. השדולה למאבק בהומופוביה היתה אחת השדולות הכי פעילות ותקשורתיות בכנסת הנוכחית ובין הדברים הכי חשובים ומשמעותיים שקרו לקהילה הגאה בישראל בשנתיים האחרונות.

אני מצרפת קטע קצר מתוך התוכנית "פוליטיקלי קורקט" עם שי גולדן ואיתי שתוכלו לראות שלא כל הפולטיקאים הם באמת פוליטיקאים. תודה לכולם. נינו :)

נלחמת עבור צדק חברתי בכנסת

נאום קצר שלי על צדק חברתי וגם קצת צעקות עם מירי רגב ובן ארי

שימו לב - שמות התורמים יפורסמו בפומבי

רשימת התורמים תופיע באתר מבקר המדינה כי זה החוק. על התורם להזדהות עם פרטים אישיים (שם מלא ואמיתי) ולא לתרום כעמותה או כחברה בע"מ. מקסימום תרומה מאדם (אם תהיתם) הנה 10000 ש"ח.

וקטע קטן לסיום.....

פעם הבאה אתם מצטרפים אליי בשירה!

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!