ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

המאבק בהתמכרות בני הנוער לניקוטין

Allen Carr Israel

עזרו לנו למנוע מדור ה-Z להיכנס למעגל המעשנים

אנחנו מזמינים אתכם לתמוך בפרויקט שלנו וביחד נוכל להציל חיים! לא, זו לא קלישאה, ביחד נוכל להציל את חייהם של בני הנוער בארץ שבחודשים האחרונים חשופים לקמפיין אגרסיבי ומטעה של חברות הסיגריות האלקטרוניות הסוחף עוד ועוד בני נוער להשתמש בהן. את המגיפה של הסיגריות האלקטרוניות אנו רוצים לעצור על ידי פעילות הסברתית מניעתית במסגרות בתי הספר – כך נמנע מהם להיכנס למלכודת הניקוטין האלקטרונית.

חשוב לנו להדגיש, כלל הפעילות למניעה בקרב בני נוער הינה ללא מטרות רווח.

מצטרפים למאבק בהתמכרות לניקוטין וסיגריות אלקטרוניות של בני נוער בישראל

בין אם אתם מעשנים ובין אם לא, בוודאי תסכימו אתנו פה אחד שאתם לא רוצים שהצעירים של ימינו יהיו חיילים מכורים לניקוטין, סטודנטים מכורים לניקוטין, הורים מכורים לניקוטין או בקיצור.. מעשנים.

חשוב לציין כי מרבית המעשנים הבוגרים פגשו בסיגריה לראשונה בגילאי העשרה בלי ידיעה והבנה לאיזו מלכודת מתוחכמת של ניקוטין הם נכנסים. לכן, אנחנו באלן קאר, שחרטנו על דגלנו למגר את תופעת העישון בישראל, קיימנו לאורך השנים פעילות מניעה בשיטה הייחודית שלנו בבתי ספר ברחבי הארץ, ללא הפחדות ובלי לדבר עם בני הנוער על נזקי העישון. פעילות זו נמדדה ונחקרה והתגלתה כאפקטיבית ביותר.

בחודשים האחרונים אנו חשופים לקמפיין מאסיבי של חברות הסיגריות האלקטרוניות שמושכות עוד ועוד בני נוער לצרוך אותן ללא היכר ובארצות הברית התופעה הפכה מגיפה של ממש בקרב הצעירים. המרכז לבקרת מחלות ומניעתן בארה"ב (CDC) מאשים מכשירי אידוי כמו ג'ול בכך שגרמו לעליה בשימוש בטבק בקרב בני נוער, לאחר שנים של ירידה. בסיגריות אלקטרוניות נרשמה עליה חדה בשימוש (78%!!!), בני הנוער במדינת ישראל בדרך לשם. הממשלה לא עושה מספיק בנידון ולכן החלטנו לפעול.

גיוס מנחים - רוצים להגיע ליותר ומהר

בימים אלה אנו מגייסים מנחים חדשים עבור פעילות הסברתית ומניעתית נרחבת במוסדות החינוך בישראל, וזאת על מנת להגיע לכלל בני הנוער של היום, דור ה-Z, ולמנוע מהם להיות דור המעשנים הבא, הן של סיגריות מסורתיות והן של האלקטרוניות, לחסוך מהם את הבעיות הבריאותיות, ההוצאות הכלכליות, תחושות האשם השונות והשעבוד הנוראי למוצר צריכה מניפולטיבי שלא נותן להם שום ערך, רגע לפני.

קצת על שיטת אלן קאר לגמילה מעישון

רשת אלן קאר עזרה ליותר מ30 מיליון מעשנים מסביב לעולם להפסיק לעשן בעזרת שיטתה הייחודית במסגרת סדנה קוגניטיבית, חד פעמית, המועברת על ידי אנשי מקצוע, מוסמכי שיטת אלן קאר שהם בעצם מעשנים לשעבר שנגמלו באמצעות השיטה.
ייחודה של שיטת אלן קאר הוא שהיא לא רק מלמדת מעשנים איך להפסיק לעשן אלא גם מבטלת את הרצון לעשן. במפגש עצמו אין שימוש בתרופות, תחליפים, טיפולים או גימיקים, איננו עוסקים בהפחדות או בנזקי העישון, כי הרי זה ידוע לכל, סיגריות זה לא בריא.
ייחודיות השיטה באה לידי ביטוי גם בסדנאות, ללא מטרות רווח, המועברות במסגרת בתי הספר.
בשונה מתכניות אחרות, היא לא משתמשת בטכניקות של הפחדה ולא מדברת על נזקי העישון, אלא משפיעה על המוטיבציה הבסיסית של בני הנוער להתנסות במוצרים מזיקים וממכרים המכילים ניקוטין וכך מסייעת להם לא ליפול למלכודת שתשאיר אותם מכורים במשך עשרות שנים.


מה יקרה בזכותכם?

אנו מגייסים 1,500,000 ₪ שיאפשרו לנו להעביר את תכנית המניעה שלנו, שהוכחה כאפקטיבית, ב1,000 כיתות בבתי הספר ברחבי הארץ. כל סכום מעל היעד שנצליח לגייס יאפשר לנו לגעת בעוד ועוד צעירים ולאפשר להם טיפול מונע כנגד השקרים והמניפולציות של חברות הטבק שמטרתם להכניסם למעגל המעשנים.

פעילות המניעה של אלן קאר בבתי ספר הנה פעילות ללא מטרות רווח.

אז אם אתם רוצים לסייע להפוך את העולם לבריא יותר ונקי מעישון ולהציל אלפי בני נוער מכלא העישון הן האלקטרוני והן המסורתי, נשמח מאוד לתמיכתכם.


קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 48 משקיעים
 • ₪10,125 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
0%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) פוסט תודה בעמוד הפייסבוק של אלן קאר פוסט תודה בעמוד הפייסבוק של אלן קאר ישראל מינימום ₪100 ($28.57) מכתב תודה ממנכ"ל אלן קאר מכתב תודה מאסף אשכנזי- מנכ"ל אלן קאר ישראל מינימום ₪100 ($28.57) כרטיס למופע הסטנד אפ של מיטל אבני מיטל אבני, כוכבת "הישראליות" ו " אמא מדברת עכשיו" במופע סטנדאפ מצחיק וכנה על הורות וילדים 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪200 ($57.14) "הדרך המדעית לירידה במשקל" - הרצאת תזונה בהנחייתו של צרי בריקנר, תזונאי קליני, מטפל ומרצה המעביר הרצאות וסדנאות אורח חיים בריא וירידה במשקל באלן קאר. 298 זמינים מתוך 300 מינימום ₪300 ($85.71) ספר הדרך הקלה להפסיק לעשן + די וי די הדרך הקלה + דיסק און קי דמיון מודרך רב המכר מבית אלן קאר שעזר למיליוני אנשים ברחבי העולם להפסיק לעשן. הספר עובד בשיטת "העבר לחברים ומסייע בהפסקת העישון" 498 זמינים מתוך 500 מינימום ₪400 ($114.29) שובר הנחה של 500 ש"ח לסדנת גמילה מעישון / "פשוט לישון" / סדנת תזונה שובר הנחה לסדנאות גמילה לפי בחירה באחד מסניפי אלן קאר בישראל. סדנת עישון- גמילה מניקוטין. "פשוט לישון"- טיפול בהפרעות שינה. סדנת תזונה- סדנה לשינוי דפוסי אכילה נכונה ובריאה. 496 זמינים מתוך 500 מינימום ₪800 ($228.57) שובר הנחה של 1000 ש"ח לסדנת גמילה מעישון / "פשוט לישון" / סדנת תזונה שובר הנחה לסדנאות גמילה לפי בחירה באחד מסניפי אלן קאר בישראל. סדנת עישון- גמילה מניקוטין. "פשוט לישון"- טיפול בהפרעות שינה. סדנת תזונה- סדנה לשינוי דפוסי אכילה נכונה ובריאה. 200 זמינים מתוך 200 מינימום ₪1,000 ($285.71) מערך מניעה לבני נוער בביה"ס נגיע לביה"ס לבחירתך, שם נערוך מסע הסברה הכולל שלושה שיעורים- המועברים ע"י מדריכים מקצועיים מבית "אלן קאר" 198 זמינים מתוך 200 מינימום ₪2,000 ($571.43) סדנה במתנה - כל סדנה מבית אלן קאר סדנה לבחירה באחד מסניפי אלן קאר בישראל. סדנת עישון- גמילה מניקוטין. "פשוט לישון"- טיפול בהפרעות שינה. סדנת תזונה- סדנה לשינוי דפוסי אכילה נכונה ובריאה. 99 זמינים מתוך 100 מינימום ₪10,000 ($2,857.14) סדנת פרטית ל- 5 אנשים סדנה קבוצתית ל- 10 חברים עם מנחה מוסמך שיגיע לאחד מסניפי אלן קאר לבחירתכם: סדנת עישון- גמילה מניקוטין. "פשוט לישון"- טיפול בהפרעות שינה. סדנת תזונה- סדנה לשינוי דפוסי אכילה נכונה ובריאה. 20 זמינים מתוך 20 מינימום ₪20,000 ($5,714.29) סדנה פרטית ל 10 אנשים סדנה קבוצתית ל- 10 חברים עם מנחה מוסמך שיגיע לאחד מסניפי אלן קאר לבחירתכם: סדנת עישון- גמילה מניקוטין. "פשוט לישון"- טיפול בהפרעות שינה. סדנת תזונה- סדנה לשינוי דפוסי אכילה נכונה ובריאה. 10 זמינים מתוך 10
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!