ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מי אני


שלום, אני קארין סביצקי, יזמית, שותפה מייסדת סטארטאפ בתחום (JettaPlus) TravelTech, ומחברת ספר "סטארטאפ ללא מסכות".

בגיל 15 עליתי לארץ לבד, הייתי חיילת בודדה , המשפחה גרה באוקראינה עד היום.

אני מאמינה ביזמות קודם כל כי מסלול הזה מאפשר לנו לפרוס כנפיים ולהביא את עצמנו לידי ביטוי. לא פעם ולא פעמיים אני השתכנעתי שמה שיש לנו בדמיון, אז ביכולתנו גם להגשים אותו. אם אנחנו מאמינים בעצמנו ואמיצים מספיק אף אחד לא יכול לעצור אותנו מלהגשים את החלומות שלנו.

האויב הגדול שלנו זה בטחון העצמי נמוך, אני מכירה את זה עלי ויודעת כמה הדבר מונע מאיתנו להתקדם ולהצליח. בין אם אנחנו מפחדים ולא מאמינים בעצמנו ובין אם לא, הסיכויים שלנו להצליח הם תמיד שם, הם מחכים ליום בו נאמין בעצמנו מספיק כדי ליזום ולהגשים.

אני מכירה את תחושת התקיעות היטב. תמיד חלמתי ליצור דבר חדש - משהו שלא היה קיים לפניי ויהיה קיים בזכותי רק לא ידעתי איך עושים את זה והאמת שלא האמנתי שיש לי את כל מה שצריך כדי להצליח. בינתיים המשכתי לעבוד בתור שכירה ולחלום יום אחד לשנות את חיי.

לפני מספר שנים עקב משבר אישי (או הארה) עשיתי את השינוי הזה. כתוצאה עזבתי את עולמי המוכר ועבודה "מסודרת" וקפצתי למים העמוקים לעולם שלא הכרתי מקודם – עולם היזמות, עם חלום משלי אותו אני רוצה להגשים, כך למעשה נולד הסטארטאפ שלי.

אומרים שהצלחה זה סיפור שאנחנו מספרים בדיעבד. אני מסתכלת אחורה ושואלת את עצמי :
"למה חיכיתי כל הזמן הזה ולמה מנעתי מעצמי להתקדם?"

אני יודעת שהרבה מאוד אנשים נמצאים במצב של תקיעות כמו שאני הייתי ומפחדים לשנות את החיים. זאת אחת הסיבות שבחרתי לכתוב את הספר הזה – אני מקווה שהמסע היזמי שלי בשילוב עם הסיפורים המרגשים של יזמים אחרים שמופיעים בתוך הספר יהווה עבורכם הרבה השראה ובזכותו תעזו לחלום ותגשימו את חלומותיכם.

מקדישה את הספר הזה לכל מי שיודע לחלום ולא מפחד ליזום!

תודה שאתם כאן ותודה על תמיכתכם!

על הספר


מה באמת מסתתר מאחורי העולם של הסטרטאפים בישראל? מי הם אותם יזמים העומדים בראשם? האם אורח החיים שלהם באמת כה זוהר והרפתקני כפי שנראה לא פעם כלפי חוץ?

ספר החדש "סטארטאפ ללא מסכות" נותן לכם הצצה נדירה פנימה לעולם יזמי הסטרטאפ בישראל. הספר עוסק בנושאים ודילמות של יזמים מתחילים ומנוסים כאחד - כיצד לצאת לדרך יזמות, מהי החשיבות של תכנית עסקית, איך לבנות צוות מנצח, מהי סביבת העבודה האידיאלית , איך ומתי ניגשים למשקיעים והכי חשוב: מכניס אתכם לראש של היזם ומה מבדיל אותו מאנשים האחרים, מהם הקשיים האמתיים בחייו, מהן הנקודות שעלולות להוביל לשבירה וכיצד להתגבר ולהמשיך הלאה.תהליך כתיבת הספר

ערב אחד במפגש יזמים הקשבתי להרצאה של משקיע מקרן הון סיכון. למרות מזג אוויר הגשום המקום היה מלא באנשים שהגיעו במיוחד. אחרי שהמרצה סיים את דבריו, המשתתפים התחילו להמטיר עליו שאלות כגון: מתי ניגשים למשקיע, מה משקיעים רוצים לראות ועוד. אני לא זוכרת את כל השאלות, אך זוכרת היטב את התחושה של חוסר אונים שהייתה במפגש הזה. היה נראה לי שאנשים מרגישים אבודים ולא יודעים ממה להתחיל וכיצד להתקדם עם הרעיונות שלהם.

זה החזיר אותי לעבר שלי לזמן כשהייתי בתחילת דרכי היזמי וגם לי היו הרבה שאלות וגם אני הרגשתי חוסר אונים. הזיכרון הזה בשילוב עם האווירה שהייתה במקום הזה באותו הערב הובילו אותי לרעיון לכתוב ספר-מדריך ליזם מתחיל.

יום למחרת בשיא המרץ התחלתי לכתוב וכתבתי כמה פרקים ראשונים. לאחר מכן נגררתי לנסיבות החיים ועזבתי את הכתיבה בתקווה שיום אחד אחזור לכתוב. בינתיים המשכתי בדרכי, אך לא הייתי שלמה עם זה, הרגשתי שעלי לחזור לכתוב ולסיים את הספר. אז אחרי זמן מה חזרתי לכתוב ואחרי כמה חודשים הספר היה גמור. תוך כדי כתיבה נוצרו נושאים חדשים, התווספו רעיונות עם יזמים, משקיעים, הרבה ידע, מסכנות ותובנות שהגיעו מהשטח שכנראה חיכו לזמנם כדי להיכתב.

הספר נושא שני נושאים עיקריים – יזמות ושינוי ומשלב היבט מעשי ורגשי. אני לא באמת יודעת להגדיר מי הוא הקהל היעד המרכזי של הספר – יזמים עצמם או שאנשים שמחפשים שינוי בחיים או שאין כל כך הבדל בין השניים, כי בסופו של דבר ההחלטה ליזום במרבית המקרים נובעת מרצון לשנות את העולם, את המציאות, את עצמנו.
קבלתי הצעות השונות מהוצאות לאור, אך אחרי התייעצות וחשיבה נוספת החלטתי להוציא ספר באופן עצמאי.
בהמשך לרעיון של הספר הוקמה קבוצה "יזמות ללא מסכות" ומפגשים "יזמות בסלון". אלה מקומות בהם היזמים יכולים להוריד מסכות ולהיות הם עצמם, לדבר, לשתף ולתקשר את המציאות שהם חווים בדרכם המאתגרת.

https://www.facebook.com/groups/422572794959268/

הספר ייצא לאור בעזרת אנשים טובים ומקצועיים שיסייעו ויעבדו על עריכה, הגהה, עיצוב ועוד. לאחר מכן הספר יעלה לחנויות מקוונות.
אני מקווה לגייס 10 אלף שקל לצרכי ההוצאה והשכר של מי שיעבוד עליו.


הנה חלק מהפרקים בספר:
- גמישות מחשבתית ולמידה שלא פוסקת
- אם תפחדו מ"מה יגידו", מישהו תמיד יעקוף אתכם בסיבוב
- יש לי רעיון ואני הולך עליו. מה עכשיו?
- יחסי עבודה- ביחד בכל החלטה
- היכן למצוא משקיעים ומתי לפנות אליהם


חוות דעת על הספר:

"הספר כתוב בצורה ברורה ופשוטה, ככל הנראה מתוך מטרה להפוך את התהליך שעובר כל יזם למובן לחלוטין, מתחילתו ועד סופו. הכותבת מקפידה להעביר את המסרים 'בגובה העיניים', מפרטת באריכות על מה שזקוק לפירוט ומקצרת היכן שלא צריך להכביר במילים. מתקבל ספר מוצלח למדי."

יובל ניסני- לקטור ראשי, ספרי ניב.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 19 משקיעים
 • ₪1,996 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
19%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!