ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

הסרטן בא אל חיי פעמיים

הסרטן בא אל חיי פעמיים. בשנת 2009 חליתי בפעם הראשונה. סרטן השד עם בלוטות לימפה נגועות. הגילוי היה במצב מתקדם, שדרש טיפולים קשים. מתוך רצון לא להכביד על הסובבים, ומתוך הפחד מרחמים לא סיפרתי לאף אחד חוץ מהמשפחה הקרובה. הסתרתי.

הסתרתי את האמת מתחת לפאות

גם אחרי שכל השיער נשר, הסתרתי את האמת מתחת לפאות. היה לי חם בטירוף, גם כי היו לי גלי חום בעקבות הטיפולים, וגם כי היה אמצע הקיץ. אבל הייתי מוכנה לסבול הכול, רק שלא יגלו. לגלות את האמת זה להיות חשופה, ולהיות חשופה זה להיות פגיעה, ולהיות פגיעה זה להיות חלשה.

ציור הוא אהבת ילדות שלי. כמה שנים לפני הסרטן הראשון, הקמתי עסק קטן ועצמאי לציור, והצלחתי להתפרנס ממה שאני אוהבת. כל הלו"ז שלי התמקד בטיפולים האינטנסיביים, ולכן לא יכולתי לשמור על הלקוחות הקבועים. המשפחה שלי לא הייתה מסוגלת לתמוך בי כלכלית, הפכתי לתלויה בחסדיו של הביטוח הלאומי ונכנסתי לחובות גדולים. נאלצתי למקד את האנרגיות המעטות שהיו לי בציורים על קירות, וציור באירועים. העבודה הייתה קשה פיזית ומתישה. הייתי חוזרת הביתה מרוסקת מכאבים, עם בצקות ברגליים, ואחרי כל ציור או אירוע נאלצתי לשכב שלושה ימים. שם גיליתי שהרוח שבי חזקה יותר מהגוף שלי.

נדמה היה לי ולרופאים שניצחנו

נדמה היה לי ולרופאים שניצחנו. הסרטן כביכול עבר מהגוף, אך השאיר אחריו חור ענקי בכיס. כשניסיתי להחזיר את החובות, הצלחתי לשמחתי למצוא עבודה שעושה לי טוב. התקבלתי לסוכנות היהודית וטסתי לשליחות בארצות הברית, לנהל את תחום האמנות במחנה קיץ. חזרתי ארצה עם כוחות מחודשים, וציירתי את דרכי החוצה מעול החובות. התחלתי להרגיש שאני מחזירה לעצמי את השליטה על חיי. התחלתי לעבוד כציירת קירות ובאירועים, עבדתי קשה מאוד.

אני נמצאת בשלב ארבע של המחלה, ואין שלב חמש

לפני שלוש שנים הגיעה הפעם השנייה. בהתחלה היו לי כאבים בגב וברגל. עברתי שישה רופאים, הם נתנו לי כדורים נגד כאבים ודלקות והכאב רק החריף. לאחר חצי שנה, אובחנה שוב המחלה. הפעם עם גרורות עמוק בתוך עצמות עמוד השדרה, וגרורות המפוזרות בכל השלד. כמה ימים לאחר האבחון, נשברה לי עצם באגן תוך כדי הליכה. אושפזתי במחלקה האונקולוגית ובמחלקת שיקום אורתופדי. הרופאים אמרו שאין להם מה לעשות יותר, אין ריפוי. אני נמצאת בשלב ארבע של המחלה, ואין שלב חמש. אחד הרופאים אמר לי שנשאר לי רק להתפלל. הם העבירו אותי להוספיס בית. מצד אחד, הייתי חייבת לטפל בסרטן, מהצד האחר, התניידתי באמצעות הליכון ורק למרחקים קצרים. שאלתי את עצמי איך אוכל לטפל במחלה ולנסוע למטפלים, אם אני לא מסוגלת ללכת?

המלחמה על חיי

הבנתי שאין לי עוד על מי לסמוך, רק על עצמי. היה לי משבר נוראי, פחד מוות מוחשי. החלטתי שאני יוצאת למלחמה על חיי. פעם נוספת.
למדתי כל מה שאפשר ללמוד על המחלה. רציתי להכיר אותה הכי טוב שאפשר. האחוזים היו לרעתי, אבל אני קיבלתי החלטה מודעת, שאם יש אחוז אחד קטן של סיכוי, אני אהיה בתוכו. מהמחקר שעשיתי למדתי שהסרטן הוא לא רק מחלה פיזית, אלא גם נפשית ורגשית, ושהאמונה היא מפתח חשוב בדרך להחלמה.
יצרתי קשר עם אנשים בארץ ובעולם שהצליחו לרפא את עצמם מסרטן. לכל אחד הייתה דרך שונה, אך החוט המקשר היה שכולם האמינו שלגוף יש את היכולת לרפא את עצמו. כולם האמינו שהם יבריאו בדרך שלהם, והחלטתי ללמוד מהם איך לרפא את עצמי.
ההבנה שהסרטן מפתח עמידות לטיפולים קונבנציונליים, הובילה אותי להחלטה שאני בודקת הכול, שאעשה כל מה שיכול לעזור לי:
עירוי ויטמינים, הידרותרפיה, וואטסו , NLP ,דיקור, רפלקסולוגיה, שינוי תזונה, צמחי מרפא, וגם רופאה אונקולוגית המתמחה ברפואה סינית עם יכולות מוכחות בריפוי מסרטן.
העלות של הטיפולים הללו כבדה מנשוא, אלפי שקלים בחודש לא כולל הוצאות מחיה בסיסיות. אני עדיין לא מצליחה לעבוד, כי הגוף מאוד חלש,
ומשפחתי וחבריי כבר אינם יכולים לתמוך בי כלכלית. אך יחד עם כל הכאבים היומיומיים, תופעות הלוואי וחוסר השינה, אני מוצאת מפלט בציור, אהבת הילדות שלי.
אני מציירת איילים, מקור השם שלי והמהות שלי, סמל הכוח, והם נותנים לי את הכוח להמשיך ולחייך.

לפני למעלה משנה הצלחתי להגיע לנסיגה מלאה של הסרטן, ומאחר והטיפולים היו מאוד יקרים הפסקתי אותם.
מבחינת הרופאים הייתי נס רפואי.
אך לצערי הסרטן חזר שוב לפני כ 6 חודשים.
נכון להיום, אני משלבת בין הרפואה הקונבנציונלית לבין הטיפולים שעזרו לי לפני שנה. למרות שהרפואה הקונבנציונלית מיצתה את רוב הכלים שלה עבורי. נשאר לי להמשיך ולהיאבק עם השילוב בין שתי הגישות.

מימון המונים - לחשוף את הסיפור שלך לעולם, או למות

פניתי לעזרה לכל מיני עמותות. למרות הרצון הטוב שלהן, הבנתי שאין להן מענה מתאים בשבילי. הייתה עמותה אחת שאמרו לי – "נראה לך שיבחרו לתת דווקא לך כסף?! את רווקה, בלי ילדים, אין לך סיכוי".
ואז זה הכה בי! זה שאני בלי ילדים, גוזר עליי גזר דין מוות?! אני רוצה לחיות!!!
החברה הציעה להיעזר במימון המונים.
"נראה לך?!! שאני אשתף את כל העולם שאני חולה?!". זאת הייתה התגובה הראשונה שלי. בושה גדולה. מה יגידו? כולם יחשבו עליי שאני מסכנה, איזה בושה! מה פתאום!
"אין לך ברירה אחרת". פסקה החברה. "זה או לחשוף את הסיפור שלך לעולם, או למות. תבחרי".
המשפט הזה הדהד בי במשך כמה ימים. ואז קלטתי מה השיעור של הסרטן בסיבוב הזה.

אז הנה אני פה, אני והציורים שלי, עומדת חשופה. משילה אט אט את הבושה, ומתעטפת בהודיה.

לפני כמה ימים חבר אמר לי שהנתינה הכי גדולה שאני יכולה להעניק למישהו, זה לאפשר לו לתת. כי ככה הוא מרגיש משמעותי. וכשאדם מרגיש משמעותי הוא מרגיש אהוב.
"אז תני לאנשים את הזכות להרגיש משמעותיים, להרגיש אהובים."
זה עדיין לא פשוט לי, יש בי עדיין חלקים שנאחזים בשרוולי הבושה, והפחד, אבל משהו בי אט אט משחרר את האחיזה, ומשאיר יד פתוחה לרווחה, לקבל.


לעדכונים נוספים מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק "מתגייסים למען איילת"
https://bit.ly/2S5AJDW

תרומה ישירה לחשבון הבנק

לביצוע העברה בנקאית או הוראת קבע לחשבון הישיר של איילת:
איילת משולם
בנק הפועלים
סניף 603
מס' חשבון 584896

התרומות באתר מימונה, או העברות בנקאיות אינן מוכרות להחזר מס. במידה ואתם מעוניינים בחשבונית מוכרת להחזר מס, נא לפנות אלינו במייל הבא לפני ביצוע התרומה כדי שנסביר לכם על התהליך: saveayelet@gmail.com

האתר לא מכבד כרטיסי דיינרס. ניתן לשלם בכרטיסי אשראי אחרים או לבצע העברה לחשבון של איילת באמצעות הבנק או אפליקציה ביט.

תודה :)

האיילים של איילת

תמורות

בגדול יש 2 סוגי ,תמורות מוצעות:

1. תמורות שמשלבות יצירות של איילת (קנבס, עץ, כוס) . • בסיום הפרויקט נשלח אליכם מייל לבחירת האייל ובחירת סניף HELD לאיסוף עצמי של התמורה.
ראו למטה את רשימת סניפי Held.

2. תמורות שאמנים ובתי עסק תרמו עבור הפרוייקט (כרטיסים להופעות, קורסים דיגיטליים, כובע גרפיטי...), חשוב לרשום לנו את המידע הרלוונטי (לדוגמא: עבור כובע גרפיטי לרשום לנו איזה שם תרצו על הכובע).
* את כל הפרטים תרשמו לנו בסעיף פרטי המשלוח.

כמה אותיות קטנות:
- בסוף הקמפיין אנחנו נעביר לכם במייל את הפרטים לגבי אופן המימוש של התמורה שלכם. מבקשים לא לפנות לבתי העסק ישירות ללא קבלת אישור מאיתנו.

- חשוב לזכור שהאמנים ובתי העסק לא יכולים להתחייב מראש על תאריך ספציפי, לכן הכרטיסים שמוצעים הם על בסיס מקום פנוי ובתיאום מראש.

- אנחנו נשתדל לספק לכם את התמורות בהקדם האפשרי אחרי סיום הקמפיין, אך יש לזכור שאנחנו עובדים מול מספר ספקים שונים של התמורות ועם מספר רב של תורמים... לכן יכולים להיות עיכובים.

לכל שאלה מוזמנים לפנות ל- saveayelet@gmail.com

רוצים לעזור לנו להגיע ליעד ויש לכם שירות או מוצר שאתם יכולים לתרום?
נשמח שתכתבו לנו במייל.

מארז מיוחד 5 כרטיסי ברכה מקולקציית האיילים

סניפי Held

להלן רשימת סניפי Held שמהם תוכלו לאסוף את התמורות:

צפון:
חוצות אלונים, סינמול חיפה, קניון עזריאלי חיפה, גרנד קניון חיפה, מרכז הכרמל חיפה, לב חדרה, עזריאלי עכו, עזריאלי קריית אתא, מול זכרון יעקב, סטריט מול רמת ישי.

מרכז:
עזריאלי גבעתיים, שמעת הכוכבים הרצליה, עזריאלי תל אביב, עזריאלי ראשונים ראשון לציון, עזריאלי איילון רמת גן, אחוזה 108 רעננה, רננים רעננה, שער ראשון ראשון לציון, הקניון הגדול פתח תקווה, עופר סירקין פתח תקווה, סוקולוב 51 חולון, עזריאלי מודיעין, דרורים, קניון G כפר סבא.

דרום:
בילו סנטר קרית עקרון, עופר רחובות, קניון גירון אשקלון, קניון הנגב באר שבע

למידע נוסף על הסניפים מוזמנים להיכנס לכתובת: https://held.co.il/pages/סניפים

** אל תשכחו לכתוב לנו בסעיף פרטי המשלוח באיזה סניף תרצו לאסוף את התמורה שלכם ;-)

זכויות יוצרים

אנחנו בטוחים שאתם יודעים את זה, אבל ליתר ביטחון נרשום את זה...
צריך לזכור שהיצירות שמוצעות בתשורות הן אומנות של איילת וכל הזכויות שמורות עליהן. התשורות ניתנות לכם לשימוש אישי ופרטי ואין להפיץ אותן או לעשות בהן שימוש מסחרי מכל סוג שהוא.

תודה!

תודות

אנו רוצים להודות לכל מי שלקח חלק בבניית והקמת הקמפיין הזה כולם בהתנדבות מלאה. לכל התורמים הנפלאים של התמורות ולכם התומכים על זה שאתם עוזרים לנו לעזור לאיילת. תזכו למצוות.

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 1062 משקיעים
 • ₪184,095 הושקע מתוך ₪
 • 2
  5
  ימים
  :
  2
  2
  שעות
  :
  0
  9
  דקות
26%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) תודה וחיבוק גדול תודה וחיבוק גדול☺- מעריכה מאוד את העזרה שלכם! מינימום ₪65 ($18.57) מארז 5 כרטיסי ברכה מקולקציית האיילים מארז מיוחד 5 כרטיסי ברכה מעוצבים מקולקציית האיילים במהדורה מוגבלת. המארז כולל מעטפות תואמות. משלוח בדואר רשום בישראל בלבד. 97 זמינים מתוך 100 מינימום ₪80 ($22.86) תודה רבה וחיבוק גדול :) תודה רבה וחיבוק גדול :) מעריכה מאוד את העזרה שלכם! מינימום ₪100 ($28.57) יצירות מקולקציית האיילים של איילת כרקע לנייד 4 יצירות מקולקציית האיילים של איילת כרקע לנייד מינימום ₪120 ($34.29) יצירה מקורית של איילת על ספל שתייה ספל שתייה עם הדפסה של עיצוב מיוחד של האיילים. *בסיום הפרויקט נשלח אליכם מייל לבחירת סניף HELD לאיסוף התמורה. **פירוט הסניפים בעמוד הראשי מינימום ₪140 ($40.00) כובע גרפיטי עם השם שלך כובע עם עיצוב גרפיטי של השם שלך מתנת customix מתאים לילדים ומבוגרים כאחד ;-) משלוח בדואר רשום בישראל בלבד. * אל תשכחו לכתוב לנו איזה שם תרצו על הכובע בפרטי המשלוח. 76 זמינים מתוך 100 מינימום ₪150 ($42.86) יצירה מקורית של איילת על עץ 10X10 בלוק עץ 10x10 עם הדפסה של ציור מקורי של איילת מקולקציית האיילים *בסיום הפרויקט נשלח אליכם מייל לבחירת האייל ובחירת סניף HELD לאיסוף התמורה. **פירוט הסניפים בעמוד הראשי. מינימום ₪160 ($45.71) קואצ'ינג עצמי - מתנה לחיים תוכן: קואצ'ינג עצמי - מתנה לחיים. קורס מוקלט של 6 הרצאות להאזנה בפורמט mp3 , בהם תמצאו כלים מעשיים לחיים מעולם הקואצ'ינג של הסופר והמרצה משה שרון. "נפלא לאנשים עסוקים שמנהלים את כל העולם אבל אין להם זמן לעצור ולטפל בעצמם. נהדר למי שלא רוצים להתחייב לתהליך אימון של אחד על אחד, אבל מרגישים שהגיע הזמן לזוז משבצת. יעיל עבור מי שעוגת הקאוצ'ינג נראית מפתה בעיניהם מבעד לחלון הראווה, אבל מעוניינים בינתיים רק בביס אחד." למידע נוסף: https://bit.ly/2PC63O7 מינימום ₪170 ($48.57) יצירה מקורית של איילת על חולצה טי שרט לבן עם הדפסה של עיצוב מגניב ומיוחד של איילת מקולקציית האיילים. * משלוח עד הבית בישראל בלבד. ** מידות S/M/L/XL/ - אל תשכחו לכתוב את המידה המבוקשת בפרטי המשלוח. מינימום ₪180 ($51.43) 10 פעמים ח"י 10 פעמים ח"י - תודה רבה על התרומה הנדיבה, שתזכו למצוות רבות! מינימום ₪200 ($57.14) בואו נצחק עם סטנדאפ פקטורי זוג כרטיסים לליין מוצ"ש בסטנדאפ פקטורי ת"א * לגילאי 18+ על בסיס מקום פנוי ובתיאום מראש. 7 זמינים מתוך 25 מינימום ₪220 ($62.86) יצירה מקורית של איילת על קנבס 20X30 קנבס 20x30 עם הדפסה של ציור מקורי של איילת מקולקציית האיילים. *בסיום הפרויקט נשלח אליכם מייל לבחירת האייל ובחירת סניף HELD לאיסוף התמורה. **פירוט הסניפים בעמוד הראשי מינימום ₪250 ($71.43) העולם לא יכול להתקיים בלעדייך העולם לא יכולם בלעדיך - סדרה מרתקת, חווייתית ועמוקה בת 7 הרצאות בפורמט MP3 של הסופר והמרצה משה שרון, שתגרום לך להתבונן על חייך באור חדש, לנוע תנועה אמיתית לעבר הגשמת חלומותיך, ותניח אותך במקום שלם ומאושר יותר. למידע נוסף: https://bit.ly/2PC63O7 מינימום ₪260 ($74.29) יצירה מקורית של איילת על עץ 14X19 בלוק עץ 14x19 עם הדפסה של ציור מקורי של איילת מקולקציית האיילים *בסיום הפרויקט נשלח אליכם מייל לבחירת האייל ובחירת סניף HELD לאיסוף התמורה. **פירוט הסניפים בעמוד הראשי. מינימום ₪300 ($85.71) זוגיות על פי הקבלה תוכן: קורס מקורי, ייחודי ומעמיק על תפיסת הזוגיות בראי הקבלה. 10 שיעורים מאלפים לפי מודל עשר הספירות בפורמט MP3 של הסופר והמרצה משה שרון. תיאוריה ומעשה. במחיר של מסאג' משדרגים את הזוגיות לנצח. למידע נוסף: https://bit.ly/2OS8VAS מינימום ₪300 ($85.71) בואו נצחק עם יוחאי ספונדר זוג כרטיסים למופע של יוחאי ספונדר * לגילאי 16+ על בסיס מקום פנוי ובתיאום מראש לפי לו"ז ההופעות. 8 זמינים מתוך 10 מינימום ₪360 ($102.86) תרומה ללא תמורה תרומה ללא תמורה - תודה רבה מעומק הלב, אתם מדהימים ואני ממש מעריכה את העזרה שלכם! מינימום ₪380 ($108.57) יצירה מקורית של איילת על קנבס 30x45 קנבס 45 30Xעם הדפסה של ציור מקורי של איילת מקולקציית האיילים. *בסיום הפרויקט נשלח אליכם מייל לבחירת האייל ובחירת סניף HELD לאיסוף התמורה. **פירוט הסניפים בעמוד הראשי מינימום ₪400 ($114.29) זוג כרטיסים להופעה של גיא ויהל זוג כרטיסים להופעה של גיא ויהל * על בסיס מקום פנוי ובתיאום מראש לפי לו"ז ההופעות. 5 זמינים מתוך 5 מינימום ₪500 ($142.86) תרומה ללא תמורה מכל הלב תרומה ללא תמורה מכל הלב - תודה רבה מעומק הלב, אתם מדהימים ואני ממש מעריכה את העזרה שלכם! מינימום ₪650 ($185.71) יצירה מקורית של איילת על קנבס 50X70 קנבס 50X70 עם הדפסה של ציור מקורי של איילת מקולקציית האיילים. *בסיום הפרויקט נשלח אליכם מייל לבחירת האייל ובחירת סניף HELD לאיסוף התמורה. **פירוט הסניפים בעמוד הראשי. מינימום ₪680 ($194.29) מיצג אנושי -פסל חיי לאירוע הפרטי שלך מיצג אנושי - פסל חיי לאירוע הפרטי שלך שישרה אוירת רחוב אירופאית קסומה בקבלת הפנים של האירוע ע"י אודליה ליברמן, אמנית פסלים חיים ותיאטרון חזותי. * למימוש באזור מרכז הארץ ובתיאום מראש, החל מ 01.02.19 ועד 31.08.19. **שווי התרומה לקבלת פנים אחת 1170 ש"ח. למידע נוסף: https://bit.ly/2DNgcAS 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪800 ($228.57) סט קולקציית האיילים קנבס 20x30 4 קנבסים 30X20 עם הדפסה של כל קולקציית האיילים של איילת שמוצעים להדפסה. *בסיום הפרויקט נשלח אליכם מייל לבחירת סניף HELD לאיסוף התמורה. **פירוט הסניפים בעמוד הראשי. מינימום ₪1,000 ($285.71) תרומה ללא תמורה מכל הלב תרומה ללא תמורה - אתם אנשים מיוחדים מאוד, עם המון אהבה. תודה אישית אפילו לא מתחילה להסביר את הכרת התודה העצומה שלי! אתם פשוט מופלאים... תודה רבה! מינימום ₪1,350 ($385.71) קורס החירות הפיננסית קורס החירות הפיננסית בהנחיית רונן מרגוליס, Simplifynance - הקורס ייתן לכם את כל הבהירות הדרושה בתחום ההשקעות וחשבונות החיסכון (פנסיה, גמל והשתלמות), ותלמדו אחת ולתמיד כיצד לבנות תיק השקעות פשוט, פאסיבי ורווחי, בקלות ובמינימום זמן. קורס פרונטאלי ופרקטי שיתקיים ב 2 ימי שישי 15.2.19 ו - 22.2.19 08:30-13:30 בתל אביב יפו. שווי הקורס 1800 ש"ח. למידע נוסף: https://bit.ly/2Q7qEZU 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪2,200 ($628.57) אייל בגודל אמיתי - מהדורה מוגבלת אייל בגודל אמיתי - הדפסה על קנבס בגודל 120X80 של ציור מקולקציית האיילים של איילת - מהדורה מוגבלת *בסיום הפרויקט נשלח אליכם מייל לבחירת האייל ובחירת סניף HELD לאיסוף התמורה. **פירוט הסניפים בעמוד הראשי 20 זמינים מתוך 20 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) תרומה ללא תמורה מכל הלב. תרומה ללא תמורה מכל הלב. אתם פשוט מדהימים! אתם אנשים מיוחדים מאוד, עם המון אהבה. תודה אישית אפילו לא מתחילה להסביר את הכרת התודה העצומה שלי! אתם פשוט מופלאים... תודה רבה! 50 זמינים מתוך 50 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) אריאל הורוביץ מופע אינטימי אריאל הורוביץ- מופע אישי של אריאל הורוביץ אצלכם בסלון. *באזור מרכז הארץ בהתאם ללו"ז האמן ובתיאום מראש, למימוש החל מ 01.02.19 ועד 31.08.19. 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪10,000 ($2,857.14) חבר/ת אמת חבר/ת אמת- אתם אנשים מיוחדים מאוד, עם המון אהבה. תודה אישית אפילו לא מתחילה להסביר את הכרת התודה העצומה שלי! אתם פשוט מופלאים... תודה רבה! 20 זמינים מתוך 20
מינימום ₪200 ($57.14) זוג כרטיסים להופעה במועדון הברלה להבות חביבה זוג כרטיסים למופע במועדון הברלה בלהבות חביבה - בשווי 100ש"ח לכרטיס * תקף לשנה * לפרטים נוספים: http://www.beraleberale.co.il/shows 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪220 ($62.86) יצירה מקורית של איילת על אינסטבלוק 14X14 של מושיק גלאמין אינסטבלוק של מושיק גלאמין 14x14 עם הדפסה של ציור מקורי של איילת מקולקציית האיילים. * משלוח עד הבית בישראל בלבד. **בסיום הפרויקט נשלח אליכם מייל לבחירת האייל . 0 זמינים מתוך 15 מינימום ₪400 ($114.29) זוג כרטיסים להופעה של טיפקס זוג כרטיסים להופעה של טיפקס * על בסיס מקום פנוי ובתיאום מראש לפי לו"ז ההופעות. 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪400 ($114.29) זוג כרטיסים להופעה של אביתר בנאי זוג כרטיסים להופעה של אביתר בנאי. * על בסיס מקום פנוי ובתיאום מראש לפי לו"ז ההופעות. 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪400 ($114.29) זוג כרטיסים להופעה של אהוד בנאי זוג כרטיסים להופעה של אהוד בנאי. * על בסיס מקום פנוי ובתיאום מראש לפי לו"ז ההופעות. 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪600 ($171.43) ארוחה זוגית במסעדת מחניודה ארוחה זוגית במסעדת מחניודה הירושלמית של השף אסף גרניט *לא כשר ובהזמנת מקום מראש 0 זמינים מתוך 1
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!