ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

להחזיק את הראש מעל המים- לפני ואחרי השתלת ריאות

אני נמצאת בתוך הבית מחוברת לחמצן, ואיני יכולה לצאת לעבודה ואין לי איך להתפרנס.
מגייסת כספים כדי להמשיך לשלם:
שכירות
תשלומים נלווים
רכישת מזון
תשלומים לבית הספר
בגדים חמים לחורף לילדים
קופת חולים ותרופות
זקוקה ל-10,000 ש"ח כדי להחזיק מעמד לפחות חודשיים הקרובים, מקווה שתוך פרק זמן זה כבר ימצאו לי את הריאות.

אבחון המחלה

הסיפור התחיל לפני כמה שנים, כאשר התחלתי להרגיש בהדרגה קושי נשימתי במאמץ. אובחנה לי מחלה אוטואימונית שנקראת סקלרודרמה.
המשמעות היא שרקמות רכות בגוף הופכות לקשיחות ומצולקות. זה פגע לי בעיקר בריאות, וגרם למחלה שנקראת פיברוזיס ריאתי. ריאות מצולקות, שלא מתפקדות ולא יכולות לספק מספיק חמצן לגוף. כמו כן, אובחנה גם מחלה נדירה שנקראת לחץ דם ריאתי.
כל זה גרם לי להרגיש קושי בהליכה רגילה, בדיבור, בעשיית עבודות בית וכד'.
עם הזמן המחלה גברה. עבדתי כל הדרך, למרות הקושי להגיע לעבודה. בהדרגה כושר תפקודי ירד ממשרה מלאה לחצי משרה. נעזרתי במחולל חמצן נייד בחוץ ומחולל חמצן נייח בבית.

החמרת מצבי

לפני כחודשיים מצבי החמיר מאוד, מחולל נייד הפסיק לעזור לי (יש לו יכולת מוגבלת מאוד). הייתי כל הזמן על סף התמוטטות, כמה פעמים אבדתי הכרה.
אחרי אשפוז של שבוע ימים שוחררתי הביתה, סיפקו לי מחולל נייח חזק יותר. מאז אני כלואה בתוך הבית מחוברת לחמצן , כמעט לא יוצאת, רק עם בלון חמצן צמוד שמספיק מקסימום עד שעתיים ובליווי מישהו, משום שזקוקה בהשגחה מלאה. ורק לצורך ביקורים בבית החולים.
קיבלתי הודעה מהרופא שלי שאני נמצאת במקום ראשון ברשימת הממתינים עקב המצב החמור. ריאות שלי מסוגלות לקבל רק 20% מהאוויר. לכן מחכה כל רגע לבשורה שמצאו לי את הריאות.

הישרדות יום יומית עם הוצאות מחייה

אני אמא ל-3 ילדים, גרושה. גרה בשכירות. המחייה עולה לי הרבה כסף. אומנם ההשתלה ממומנת ע"י קופת חולים, אני בסיכון ממשי למצוא את עצמנו בלי קורת גג ובלי אפשרות לרכוש מזון וכו'.

להחזיק את הראש מעל המים

בזכות גיוס הכספים, אמשיך לחיות בדירתי השכורה, אוכל לדאוג לאוכל לילדיי ולשלם על הוצאות כגון: תשלומי בית ספר, קניית בגדים לחורף, לשלם עבוד קופת חולים וקניית תרופות.

בעזרתכם-

נעבור את התקופה הלא פשוטה הזאת בכבוד, ובזכותכם ובזכות תמיכתכם נבריא ונחזור לחיינו הרגילים. אוכל להמשיך לחיות ולנשום חופשי, יחד עם הילדים שלי, לטייל איתם ולשמוח ביחד.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!