crowd funding course

המסע של אלון - מצילים את אלון וינרב

המסע של אלון

עזרו לנו להציל את אלון

זה אלון. הבן שלנו. והוא חולה במחלה גנטית קשה ונדירה בשם תסמונת GFER. אלון הוא הילד העשירי בעולם שאובחן בה, והראשון בישראל.
אנחנו הוריו של אלון, חופית ומידן, הבנו לצערנו שאין אף גורם בעולם שיש לו תמריץ ומחויבות למצוא תרופה למחלה נדירה כל כך.
אבל בשבילנו אלון הוא לא אחד מ… אלון הוא כל העולם!
לכן החלטנו לעשות הכל כדי להציל את בננו. עזבנו הכל ויצאנו למסע למצוא תרופה שתציל אותו.

מידן אבא של אלון

מיד לאחר האבחון, החל מידן ללמוד את המחלה ואת הדרכים האפשריות להתערבות, טיפול וריפוי. הוא החל ללמוד באינטנסיביות כל תחום רלוונטי שיכול להסביר ולסייע (ביוכימיה, ביולוגיה מולקולרית, הנדסה גנטית ועוד). בהתחלה הוא ממש תרגם מילה במילה, ואחרי שחשב שהבין היה הולך לבדוק את עצמו מול שורה של חוקרים שאט אט הפכו למלווים קבועים שלנו בתהליך.

בתוך פרק זמן לא ארוך החל להיערם מספיק ידע שאפשר לנו לבנות מפת דרכים ברורה שהפכה לתכנית עבודה. התכנית מחולקת לשלושה שלבים - שלב א: מתמקד בלמידת מנגנון המחלה וחשוב מכך בתהליך פיתוח תרופה מעכבת, שלב ב: עוסק בקידום מחקר בתחום ההנדסה הגנטית, לצד (בתקווה!) מתן תרופה מעכבת וככל הנדרש מהלך למימונה, שלב ג: עוסק במעבר מהמחקר לאלון בתהליך מורכב של התאמת טיפול ניסיוני. זהו מהלך רב שנתי כמובן.

כיום מידן מגיע בכל בוקר לעבוד בהתנדבות במעבדה של פרופ' מיגל וייל ולמעבדה לפיתוח תרופות על שם בלווטניק באוניברסיטת תל אביב, שם הוא נעזר בידע וביכולות המחקריות והטכנולוגיות שלו על מנת לעזור להם לעזור לנו, ולחולים נוספים במחלות גנטיות אחרות. כשהוא לא שם, הוא פועל מול מוסדות מחקר נוספים בארץ ובעולם שמקדמים איתנו עוד שורה של ניסויים.

כל הדבר הזה, עולה המון כסף. חומרים, שעות מחקר ומעבדה, מודל חי, אישורים בועדות ועוד.

חופית אמא של אלון

חופית מספרת: "אלון נולד ב 31.10.2017 תינוק מתוק ויפיפה בשבוע 39 ובמשקל 3 קילו. עגול. היינו מאושרים. בשמיים. אחרי היריון קשה, הוא היה בסדר. בריא. שלם. הייתי אסירת תודה.

אבל אז, בגיל 3 חודשים, הכל השתבש. התחלתי לשים לב שמשהו בראייה לא תקין. הוא כבר לא מביט לי בעיניים, לא ממקד מבט. הלכתי לבדיקת עיניים, בטוחה שיחשבו שאני אמא היסטרית ומקסימום יחזירו אותי למעקב. אבל לא כך קרה. החיוך של רופאת העיניים התחלף ברגע אחד לחיוורון ומבט דואג, היא שאלה אותי פעם אחר פעם אם אני בטוחה שהוא ראה, אם אני בטוחה שהוא הסתכל לי בעיניים. אני בטוחה אמרתי. הרופאה הסבירה שלאלון יש קטרקט בשתי עיניו. מאוחר יותר באותו יום למדנו שככל הנראה היווצרות קטרקט בגיל כזה נובעת ממחלת רקע.

בתוך פחות מחודש אלון עבר שני ניתוחים דחופים להצלת ראייתו, והתחלנו לשקם אותה. הבעיה האמיתית הייתה מה שגרם לפגיעה בעיניים.
חודש נוסף של מירוץ בדיקות ואבחונים עד שהגיעה ההודעה הקשה ביותר שיכולנו לצפות לה. אלון אובחן במחלה גנטית קשה מאוד ונדירה מאוד. תסמונת GFER.
רק תשעה ילדים אובחנו עד כה בעולם במחלה. כולם במצב מזעזע. הרופאים מספרים לנו את המידע שקיבלו עם עצב בעיניים ותחושת חוסר אונים. אין להם מה לעשות.

אלון בידיים שלי, מסתכל עלי שוב, מחייך אלי את חיוכו הכובש והממיס, ילד יפה שלי, ילד מתוק שלי, ילד חייכן, חביב, נעים מזג ואהוב כל כך. מה הם אומרים??? אני צריכה להיפרד ממך?? אני צריכה לראות אותך הולך ודועך? אני צריכה לוותר עליך? מה הם אומרים? אז למה בכלל רצנו לאבחן? מה קורה פה?
ובעוד הם ממשיכים לדבר, אני מחבקת אותו חזק חזק, ומרגיעה את עצמי כדי שלא ירגיש בסערה שמתחוללת אצלי פנימה ולוחשת לו: "אל תדאג אלון חסון שלי, אנחנו נציל אותך". הבטחתי לו.

בבת אחת כל עולמנו התהפך. נזרקנו לעולם קשה של מחלות יתומות. עולם שבו זה אתה לבד נגד העולם כי אין לחברות התרופות כדאיות כלכלית לפתח תרופות.
הבנו שזה רק אנחנו מול המחלה הקשה הזו. ושרק אם נלחם יש לאלון סיכוי!"

חופית הקימה את העמותה "המסע של אלון" שמטרתה לגייס כספים ולקדם מחקר בתחום למציאת תרופה לתסמונת GFER.

משפחת וינרב

אבא מידן, אמא חופית, אלה האחות הגדולה (5.5) ואלון.

המשפחה גרה בנס ציונה בשכונת נווה ניר המקסימה. אבא מידן עבד בעולם פיתוח האלוגריתמים ואמא חופית בשירות הציבורי.

הרצון להביא ילדים לעולם נתקל באינספור אתגרים, החל משלב ההתעברות ועד למאמץ המיוחד לשמור עליהם.

אלה נולדה פג קטנטנה ושרדה באופן פלאי, וכיום היא ילדה גדולה, בריאה ונפלאה, שכבר מאוד רצתה וביקשה שיביאו לה אח קטן.

כעת ההתמודדות עם האתגר הגדול מכל - למצוא תרופה למחלה.

אלון וינרב

מציאות החיים של אלון אינה פשוטה, מלבד העדשות לראייה שיש להתקין לו בכל בוקר הוא נוטל כמות תרופות אדירה שמטרתן לתת לתאים את החסר להם ולשמר את מצבו.

אלון ילד מתוק, חייכן וסקרן מאוד אוהב לפגוש ילדים ואנשים (גם רופאים שאותם הוא פוגש באופן תדיר) אבל בשל מצבו והחשש מחשיפה לחיידקים ווירוסים שעלולים לפגוע במצבו הוא לא הולך לגן הילדים אלא מטופל בבית ע"י אימו.

שלב ב בקמפיין: כסף קונה זמן. עזרו לנו להקדים תרופה

האנשים שסביבנו, הקהילה, והמעגלים ההולכים ומתרחבים גרמו לנו להתחזק באמונה שאיתה יצאנו לדרך - שהדבר ריאלי, ישים, אפשרי ונגיש. בראשית התהליך כיוונו ליעד נמוך יותר, שמפנים לתוכו אילוצים רבים (זמן, כסף, משאבי מחקר זמינים ועוד), ואולם תוך כדי תנועה אנחנו למדים על קצב התפתחות הדברים, על הצרכים ועל האפשרויות. לשמחתנו, אתר מימונה ראה ולמד איתנו את הסיטואציה, ומתוך אמונה שהדבר אפשרי - העלינו תוך כדי תנועה את היעד ב30%, ואנו מאמינים שעם עזרתכם נצליח גם כאן!

חשוב להבין שההבדל בין תהליך מחקרי דל משאבים למהלך פיתוח תרופה עתיר משאבים בא לידי ביטוי בעיקר במימד הזמן. כשיש יותר משאבים ניתן לכווץ את מימד הזמן במידה לא מבוטלת באמצעות הגדלת כח האדם העוסק במחקר, ניהול מספר מהלכים מחקריים במקביל, שיפור היכולת בכל נקודה ושילוב כלים מתקדמים יותר.

עם הרוח הגבית שלכם אנחנו מסוגלים לחשוב על גיוס סכום גבוה יותר, שיוכל לסייע מאוד בדברים הבאים:

1. הוספת כח אדם - כרגע הכל על מידן. אמנם יש לנו סיוע מדהים מחוקרים במעבדה, ועדיין מי שעוסק בנושא כל הזמן, רואה את התמונה המלאה, ומחויב לו, זה רק מידן. מעבר למוגבלות הטבעית שנובעת מכך שהוא רק בן אדם אחד, צריך להבין שכל אשפוז, כל אילוץ, כל מחויבות אחרת, לוקחים אותו מהמחקר ומעכבים אותנו. אנחנו מאוד רוצים להוסיף כח אדם שיוכל לעזור לנו. בגיוס כרגע תמחרנו שתי מלגות לסטודנטים שיסייעו, ואולם אם נצליח לגייס סכום משמעותי נרצה לקחת חוקר בחצי משרה / משרה מלאה שיעבוד עם מידן. הערכה: בין 100 ל- 200 אלף ש"ח.

2. התנעת שלב ב' - מסלול הריפוי הגנטי הינו התחום המורכב והמסובך יותר, ולא משנה מתי ואיך נתחיל איתו הוא יקח כמה שנים טובות. מכיוון שמידן כל כולו מושקע במציאת תרופה מעכבת כרגע, ורק בשאריות הזמן לומד ומתקדם עם גוף הידע באפיק הזה, הרי שהוא לא באמת ממש מקודם. אם נצליח לגייס סכום משמעותי, נוכל להתחיל לעשות פה פעולות קונקרטיות ומשמעותיות. לאחרונה עלתה אפשרות לעבודה עם חוקר העוסק בתחום, ועל אף הראשוניות מסתמן שמהלך דו/תלת שנתי שכזה יכול להגיע לכ- 700 אלף ש"ח. הערכה לסכום התנעה: 200 אלף ש"ח.

3. שיפור משמעותי של ניסוי התאים של אלון - ניסוי התאים הוא בעצם הכלי המרכזי שלנו כרגע לבחון תרופות מעכבות. עם זאת, ישנם משתנים רבים המשפיעים על התוצאות ומכיוון שהידע על המחלה שלנו עדיין אינו מלא, קשה מאוד "לנקות" אותם. באמצעות מניפולציה של הנדסה גנטית ניתן לערוך את תאיו של אלון, וליצור בעצם תא בריא מול תא חולה ועל ידי כך ליצור השוואה רלוונטית ואפקטיבית שתבחן את השפעת החומר באופן ישיר על תאיו של אלון, ולא תישאר עם שאלות, נעלמים ותיאוריה (שנצטרך לטפל באחד אחד מהם בהמשך). המהלך הזה עולה 100 אלף ש"ח.

4. מאגר משמעותי של מודל חי - לאחרונה התחלנו קשר עם מכון מחקר מוביל בארץ שיתכן ויהיה מוכן לסייע לנו משמעותית עם הקמת המודל החי. הדבר הזה יוכל לחסוך לנו 120 אלף ש"ח, ואולם שאלת האחסון עדיין לא סגורה. חשוב להבין שאחסון של מודל חי נעשה תחת דרישות ותנאים מאוד מחמירים, ולכן יקר. אי לכך, לרב נאלצים להסתפק במספר יחידות אחסון קטן. במקרה שלנו, מכיוון שהסטטיסטיקה היא שרק ולד אחד מתוך כל ארבעה יהיה רלוונטי לניסוי, הרי שמיעוט תאי האחסון יוביל למיעוט עכברים לניסויים עצמם. אם נוכל להגדיל את יכולת המימון שלנו עבור אחסון, נוכל לחסוך לעצמנו זמן בהמתנה להבשלת התנאים וכן למקבל ניסויים.
פה קשה לתת הערכה, מכיוון שהשינוי תלוי בסכום, ואולם מדובר בהיקף של כמה עשרות אלפי ש"ח.

כשיצאנו לדרך ידענו שהמסע שלנו יהיה מורכב וארוך ויקר.
התמיכה שלכם מחזקת אותנו ומאפשרת לנו לרוץ קדימה ולמצוא מזור שירפא ויציל את אלון.
כל שקל נחשב, כל תרומה עוזרת
לנו לקדם את המחקר מהר יותר ולנצח במירוץ נגד הזמן!

תודה רבה לכל העסקים שנרתמו מכל הלב ותרמו את התשורות לקמפיין שלנו

ארוחת יחיד ברשת הבורגרים בורגרס בר בכל רחבי הארץ

טיפול פנים מקצועי ויסודי ב TAMARA CLINIC

עוגה מעוצבת ליום הולדת או כל אירוע חגיגי אחר

נופר אפיה מתוקה

מזוודת פוקר מקצועית מסוג רויאל מבית הפוקר

www.pokerhouse.co.il

מפגש ייעוץ לקראת לידה חוזרת

https://bit.ly/2PLiseg

סדנת סטיילינג

https://www.facebook.com/KINZILADIES/

גל גולדמן אימוני כושר

https://www.facebook.com/goldmanfit/

בדיקת שיניים מקיפה לילדים

בהרצליה או בירושלים

מארז גבינות 'הגבינות של נני' ומוצרי גורמה של סיימן

https://www.facebook.com/nanicheese/

גופיות יוניסקס מעוצבות

https://www.facebook.com/Yoav-Meir-JO-MAYER-

ערכות יצירה לימודיות - ענבל ישראל

http://inbalskits.com/

מנורת לילה מעוצבת לחדר הילדים מבית פיקולינה

http://www.piccolina.co.il/

אריחים מצוירים מבית ענבל ריצוף מצויר

http://inbal-tiles.com/

ערכת קעקועים זמניים מנצנצת

https://www.y-body.com/

קורס הכנה זוגי ללידה פעילה עם אמה הדולה

https://www.babygaga.co.il/

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 2859 משקיעים
 • ₪510,553 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
92%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! מכתב תודה מהוריו של אלון ישלח אליכם באמצעות המייל. מינימום ₪100 ($28.57) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! מכתב תודה מהוריו של אלון ישלח אליכם באמצעות המייל. מינימום ₪100 ($28.57) שובר לארוחת יחיד ברשת בורגרס בר שובר לארוחה באחד מסניפי רשת בורגרס בר: סניפי בורגרס בר בירושלים - הדסה עין כרם | המושבה | מרכז העיר שמאי | מרכז העיר יפו | תלפיות | גילה | גבעת שאול | פסגת זאב | הרובע היהודי | הגבעה הצרפתית | קניון מלחה | קניון רמות | התחנה המרכזית. בורגרס בר מבשרת ציון - רחוב האורן 47, מבשרת ציון. בורגרס בר בית שמש - חטיבת הראל 19, בית שמש. בורגרס בר אפרת - מרכז מסחרי תאנה, אפרת. בורגרס בר כפר סבא - ויצמן 24, כפר סבא. בורגרס בר מודיעין - מרכז מאליבו | קניון עזריאלי. בורגרס בר באר שבע - גרנד קניון באר שבע. בורגרס בר נתיבות - החרש 62, נתיבות. בורגרס בר תל אביב - רמת אביב | עזריאלי תל אביב בורגרס בר גבעת שמואל - האורנים 1, גבעת שמואל. בורגרס בר מעלה אדומים- כיכר יהלום 8, מעלה אדומים. בורגרס בר אשדוד - גן העיר, אשדוד. בורגרס בר אילת - ביג אילת | מרכז פנינת אילת. בורגרס בר פתח תקווה - רחוב רוטשילד פתח תקוה. בורגרס בר רעננה - אחוזה 184, רעננה. אספקה במשלוח בדואר ישראל 0 זמינים מתוך 14 304 זמינים מתוך 316 מינימום ₪150 ($42.86) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! מכתב תודה מהוריו של אלון ישלח אליכם מאמצעות המייל מינימום ₪150 ($42.86) גופיות יוניסקס מעוצבות של המעצב JO-MAYER גופיות יוניסקס קיציות מבית המעצב Yoav-Meir לפרטים נוספים כנסו לדף הפייסבוק https://www.facebook.com/Yoav-Meir-JO-MAYER איסוף עצמי מבית שמש או משלוח בדואר ישראל 2 זמינים מתוך 10 מינימום ₪150 ($42.86) טיפול מניקור + לק ג'ל טיפול מניקור לידיים + לק ג'ל בנייל סטודיו בית שמש אצל אנפה השובר ישלח בדואר למימוש בבית העסק 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪180 ($51.43) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! מכתב תודה מהוריו של אלון ישלח אליכם באמצעות המייל מינימום ₪200 ($57.14) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! מכתב תודה מהוריו של אלון ישלח אליכם באמצעות המייל מינימום ₪200 ($57.14) אימון כושר אישי עם המאמנת גל גולדמן אימון פונקציונלי בן שעה מותאם לצרכי הלקוח באיזור המרכז לפרטים נוספים https://www.facebook.com/goldmanfit/ שובר ישלח במייל, מועד האימון בתיאום מראש מול גל 7 זמינים מתוך 10 מינימום ₪220 ($62.86) שיעור פיתוח קול בוא/י להוציא את המיטב מקולך! שיעור פיתוח קול בן שעה בכפר סבא שובר ישלח במייל, תיאום מול המורה באופן עצמאי. תוקף השובר לשנה 19 זמינים מתוך 19 מינימום ₪300 ($85.71) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! מכתב תודה מהוריו של אלון ישלח אליכם באמצעות המייל מינימום ₪300 ($85.71) ערכת יצירה מדעית לילדים מגוון ערכות לימודיות מהנות ומאתגרות לילדים בכל הגילאים מבית ענבל ישראל http://inbalskits.com/ באתר מעל 300 מוצרים, הזמנה ישירות מהאתר שווי הערכות לרכישה 200 ש"ח עם קוד הנחה שיתקבל במייל בתוקף לשנה, איסוף מראשון לציון או בתוספת משלוח 4 זמינים מתוך 8 מינימום ₪350 ($100.00) סלסלת מוצרי גורמה מבית סיימן והגבינות של נני מארז גבינות 'הגבינות של נני' ומגוון מוצרי גורמה מיובאים מאירופה באיכות הגבוהה ביותר. לאיסוף עצמי בתיאום מול בית העסק בהרצליה שובר ישלח במייל לפרטים על המוצרים כנסו לדף טעימות קטנות של אושר https://www.facebook.com/nanicheese/ 2 זמינים מתוך 7 מינימום ₪400 ($114.29) בדיקה על ידי מומחית ברפואת שיניים לילדים בדיקת שיניים מקיפה (כולל צילומים במידת הצורך) ע"י ד״ר רוית בירנבוים וילנסקי שיחה חשובה על הרגלי צחצוח מתאימים, תזונה נכונה ועוד אשר ישמרו על חיוך ילדכם בריא. השובר ישלח במייל ותקף לשנה. תיאום התור יבוצע מול המרפאות: ירושלים 025829922 הרצליה 0523877500 1 זמינים מתוך 2 מינימום ₪400 ($114.29) עוגה מעוצבת עוגה חגיגית עם זילוף מעוצבת לפי הזמנה אישית דרך מיוחדת ומרשימה לחגוג יום הולדת או כל אירוע חשוב אחר. העוגה לאיסוף עצמי מבית שמש 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪500 ($142.86) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! מכתב תודה מהוריו של אלון ישלח אליכם באמצעות הדואר מינימום ₪600 ($171.43) מפגש ייעוץ והדרכה לקראת לידה חוזרת מפגש ייעוץ לקראת לידה חוזרת עם אריאלה רנקביץ דולה ומדריכת הכנה ללידה משך הפגישה כשעה וחצי הפגישה תתקיים ברחובות בתיאום מראש מול אריאלה 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪600 ($171.43) מזוודת פוקר מקצועית מסוג רויאל ערכת פוקר מסוג רויאל הכוללת 300 ז'יטונים במשקל 11.5 גרם כל אחד עם מדבקת הולוגרמה 2 חפיסות קלפים 5 קוביות משחק 1 כפתור דילר גדול זוג מפתחות לנעילת המזוודה ערכה איכותית מחנות בית הפוקר http://www.pokerhouse.co.il/ איסוף הערכה מנס ציונה שוהם ומודיעין בתיאום מראש 4 זמינים מתוך 4 מינימום ₪650 ($185.71) כתיבת שיר לאירוע יש לכם אירוע חגיגי ומיוחד? למה שלא תחגגו אותו בשיר אישי על בסיס שיר מוכר שובר ישלח באמצעות המייל, מימוש עד מאי 2019 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪750 ($214.29) ייעוץ כלכלי למשפחות ועסקים קטנים פגישת ייעוץ בת שעה וחצי עם גילה אזולאי - תבונה כלכלית גילה היא יועצת כלכלית בכירה למשפחות ולעסקים קטנים. הפגישה תתקיים באיזור הצפון בתיאום מראש מול גילה לאחר קבלת שובר שישלח במייל השובר תקף לשנה 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪1,000 ($285.71) מפגש ייעוץ עסקי עם רואה חשבון מפגש ייעוץ עסקי בן שעה וחצי עם רו"ח איילת אהרוני ייעוץ לפני הקמת עסק, או יעוץ נקודתי לפני מהלכים עסקיים או אתגרים בניהול העסק המפגש בתיאום טלפוני מול איילת ברחובות ניתן למימוש במשך חצי שנה 2 זמינים מתוך 2 מינימום ₪1,200 ($342.86) פורטרט צילומי חוץ צילומי חוץ באוירה ובנוף הכי יפים שיש במצפה הילה תקבלו 10 תמונות באיכות מעולה+ 2 תמונות מלוטשות שובר ישלח במייל. הצילומים בתיאום מראש מול ענבל 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪1,500 ($428.57) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! תעודת הוקרה מעמותת המסע של אלון תשלח אליכם בדואר מינימום ₪1,500 ($428.57) קורס הכנה זוגי ללידה פעילה בואו לעבור הכנה והתאמה לתהליך המרגש של לידה עם אמה דולה רבת ניסיון ומקסימה. מתאים ללידה ראשונה וגם לכל מי שרוצה חוויה מתקנת קורס זוגי בן 3 מפגשים, כל מפגש 3 שעות. המפגשים יתקיימו במושב אירוס בסטודיו או בסטודיו בירושלים. ניתן לתאם מראש הגעה לבית הלקוח באזור המרכז. לפרטים נוספים https://www.babygaga.co.il/ 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪1,800 ($514.29) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! תעודת הוקרה מעמותת המסע של אלון תשלח אליכם בדואר מינימום ₪2,000 ($571.43) אריחים מצוירים מבית ענבל ריצוף מצויר ריצוף לכל חדר האמבטיה (7-8 מטר) אריחים מצוירים במגוון עיצובים מרהיבים לפרטים נוספים WWW.INBAL-TILES.COM רכישה מול בית העסק. תקף לשנה מרכישת השובר. 2 זמינים מתוך 2 מינימום ₪3,500 ($1,000.00) ערב שירה בציבור ערב שירה בציבור חוויה בלתי נשכחת ודרך נהדרת לחגוג ביחד. את הערב מוביל נתנאל קראוס - ערבי שירה בציבור כולל מצגת שירים לבחירה, מגיע עם מערכת הגברה, אורגן וכל הציוד הנדרש תיאום מועד קיום הערב יבוצע מול נתנאל קראוס לאחר קבלת השובר במייל. האירוע יתקיים באיזור המרכז/ירושלים, תוקף שובר לשנה. 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! תעודת הוקרה מעמותת המסע של אלון תשלח אליכם בדואר מינימום ₪10,000 ($2,857.14) פשוט לתת מכל הלב לתרום ולהצטרף למסע של אלון במטרה להצילו! תעודת הוקרה מעמותת המסע של אלון תשלח אליכם בדואר
מינימום ₪100 ($28.57) שרשרת מעוצבת של הילה אנקלוביץ שרשרת חרוזים בעיצוב קליל ושיקי. לאיסוף עצמי מנס ציונה או שליחה באמצעות דואר ישראל 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪100 ($28.57) הספר "הפאזל האנושי" "הפאזל האנושי" המדריך המעשי לתקשורת בין-אישית ולשדרוג מערכות יחסים מאת ענת גבע 0 זמינים מתוך 10 מינימום ₪100 ($28.57) ערכת קעקועים זמניים ערכת קעקועים מנצנצים להדבקה עצמית 4 צבעי נצנץ,דבק ושבלונה מבית https://www.y-body.com/ אספקה במשלוח בדואר ישראל 0 זמינים מתוך 10 מינימום ₪100 ($28.57) מארז מחברת רישום + 3 סיכות לבגד מארז מחברת רישום+3 סיכות לבגד מבית pepel studio אפשרות איסוף/משלוח בדואר רשום בעלות 15 שקלים בתיאום מול בית מיטל אייקרמן שובר ישלח במייל. תוקף שובר לחצי שנה 0 זמינים מתוך 10 מינימום ₪150 ($42.86) ארוחת יחיד בבורגרס בר עזריאלי תל אביב שובר לארוחת יחיד במסעדת בורגרס בר, קניון עזריאלי תל אביב. המבורגר 150 גר' + תוספת + שתיה השובר ישלח בדואר 0 זמינים מתוך 20 מינימום ₪150 ($42.86) שובר לארוחת יחיד ברשת בורגרס בר שובר לארוחה באחד מסניפי רשת בורגרס בר: סניפי בורגרס בר בירושלים - הדסה עין כרם | המושבה | מרכז העיר שמאי | מרכז העיר יפו | תלפיות | גילה | גבעת שאול | פסגת זאב | הרובע היהודי | הגבעה הצרפתית | קניון מלחה | קניון רמות | התחנה המרכזית. בורגרס בר מבשרת ציון - רחוב האורן 47, מבשרת ציון. בורגרס בר בית שמש - חטיבת הראל 19, בית שמש. בורגרס בר אפרת - מרכז מסחרי תאנה, אפרת. בורגרס בר כפר סבא - ויצמן 24, כפר סבא. בורגרס בר מודיעין - מרכז מאליבו | קניון עזריאלי. בורגרס בר באר שבע - גרנד קניון באר שבע. בורגרס בר נתיבות - החרש 62, נתיבות. בורגרס בר תל אביב - רמת אביב | עזריאלי תל אביב בורגרס בר גבעת שמואל - האורנים 1, גבעת שמואל. בורגרס בר מעלה אדומים- כיכר יהלום 8, מעלה אדומים. בורגרס בר אשדוד - גן העיר, אשדוד. בורגרס בר אילת - ביג אילת | מרכז פנינת אילת. בורגרס בר פתח תקווה - רחוב רוטשילד פתח תקוה. בורגרס בר רעננה - אחוזה 184, רעננה. אספקה במשלוח בדואר ישראל 0 זמינים מתוך 14 מינימום ₪180 ($51.43) קאפה מודפסת בגודל A3 קאפה עם תמונה מודפסת לבחירת הלקוח בגודל A3 (29.7 על 42 ס"מ) איסוף מדפוס עיצובים רח' בית הדפוס 11 גבעת שאול ירושלים 0 זמינים מתוך 20 מינימום ₪180 ($51.43) ארוחת בראנץ' במסעדת "האחים" בתל אביב שובר לבראנץ' יחיד במסעדת "האחים" רח' אבן גבירול 12 תל אביב. ארוחת הבראנץ' בסגנון בופה מוגשת בימי שישי ושבת בין השעות 09:00-12:30 השובר ישלח בדואר 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪200 ($57.14) שובר לרכישת מוצרי סיימן SEYMAN גורמה שובר בשווי 100 ש"ח לרכישת מוצרי סיימן גורמה ומוצרי החלב של המותג הגבינות של נני במרכולים נבחרים השובר ישלח בדואר 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪200 ($57.14) טיפול מניקור + לק ג'ל טיפול מניקור לידיים + לק ג'ל בנייל סטודיו בית שמש אצל אנפה השובר ישלח בדואר למימוש בבית העסק 0 זמינים מתוך 7 מינימום ₪200 ($57.14) טיפול מניקור לידיים + לק ג'ל טיפול מניקור לידיים + לק ג'ל בנייל סטודיו בית שמש אצל אנפה השובר ישלח במייל למימוש בבית העסק 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪250 ($71.43) ייעוץ שינה או פרידה מחיתולים להורים שעת ייעוץ להורים בנושא שינה/פרידה מחיתולים עם אליסה דוברי-לוי, מדריכה ומלווה משפחות לתקשורת אחרת בגישת סמולטוק השובר ישלח במייל. תוקף שובר לחצי שנה לפרטים נוספים https://www.facebook.com/alisadobrylevy/ 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪250 ($71.43) עיסוי שוודי מפנק העיסוי השוודי מתמקד בשיפור זרימת הדם ומסייע לעבודת הלב ולאספקת דם טובה לשרירים מזין אותם ומנקז מהם רעלים. העיסוי יבוצע בתל מונד בתיאום מול הדר המעסה לאחר קבלת השובר במייל 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪300 ($85.71) זר פרחים חגיגי ומיוחד בעיצוב אישי זרי פרחים בעיצוב צליל שקד לציון חגיגות יום הולדת ואחרות לקטנים וגם לגדולים לפרטים נוספים כנסו לאתר http://tzlilshaked.com/index.php?route=common/home לאיסוף עצמי מבית שמש או רמת גן או שליחה בדואר ישראל 0 זמינים מתוך 10 מינימום ₪300 ($85.71) שיעור פיתוח קול בוא/י להוציא את המיטב מקולך! שיעור פיתוח קול בן שעה בכפר סבא שובר ישלח במייל, תיאום מול המורה באופן עצמאי. תוקף השובר לשנה 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪300 ($85.71) עיסוי שוודי מפנק העיסוי השוודי מתמקד בשיפור זרימת הדם ומסייע לעבודת הלב ולאספקת דם טובה לשרירים מזין אותם ומנקז מהם רעלים. העיסוי יבוצע בתל מונד בתיאום מול הדר המעסה לאחר קבלת השובר במייל 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪350 ($100.00) אלבום דיגיטלי מעוצב אלבום בגודל 29*22, עד 80 תמונות, הדפסה באמצעות PICCA BOOK ע"ג נייר כרומו כולל עיצוב, עריכה ומשלוח לפרטים נוספים https://www.facebook.com/annadekelstory/ 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪350 ($100.00) מנורת לילה לחדר ילדים מנורת לילה מעץ בעיצובים שקורצים לילדים המנורות המקסימות מבית http://www.piccolina.co.il/ משלוח בדואר רשום ע"י בית העסק ללא תוספת תשלום מימוש עד חצי שנה מהרכישה 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪400 ($114.29) מנורת לילה לחדר ילדים מנורת לילה מעץ בעיצובים שקורצים לילדים המנורות המקסימות מבית http://www.piccolina.co.il/ משלוח בדואר רשום ע"י בית העסק ללא תוספת תשלום מימוש עד חצי שנה מהרכישה 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪400 ($114.29) ערכת יצירה מדעית לילדים מגוון ערכות לימודיות מהנות ומאתגרות לילדים בכל הגילאים מבית ענבל ישראל http://inbalskits.com/ באתר מעל 300 מוצרים, הזמנה ישירות מהאתר שווי הערכות לרכישה 200 ש"ח עם קוד הנחה שיתקבל במייל בתוקף לשנה, איסוף מראשון לציון או בתוספת משלוח 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪400 ($114.29) סלסלת מוצרי גורמה מבית סיימן והגבינות של נני מארז גבינות 'הגבינות של נני' ומגוון מוצרי גורמה מיובאים מאירופה באיכות הגבוהה ביותר. לאיסוף עצמי בתיאום מול בית העסק בהרצליה שובר ישלח במייל לפרטים על המוצרים כנסו לדף טעימות קטנות של אושר https://www.facebook.com/nanicheese/ 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪500 ($142.86) טיפול פנים מפנק ב 'TAMARA CLINIC' טיפול פנים יסודי, מקצועי ומפנק ב 'TAMARA CLINIC' מכון יופי בבית שמש שובר ישלח בדואר 0 זמינים מתוך 4 מינימום ₪500 ($142.86) טיול בהדרכה אישית - חוויה לכל המשפחה טיול בהדרכה אישית בגן הלאומי גבעות הכרכור נס ציונה. משך הטיול שעתיים לכל המשפחה, ללא הגבלת גיל.                                                                                  גבעות הכרכור הפורחות של נס ציונה מארחות מאות מיני צמחים ופרחים נדירים ובראשם אירוס הארגמן. מימוש התשורה בחודשים ינואר-אפריל 2019 מימוש התשורה יתבצע באופן עצמאי מול מדריך הטיולים נאור ירושלמי 050-3999561 0 זמינים מתוך 4 מינימום ₪500 ($142.86) שרשראות של המעצבת הילה אנקלוביץ שרשרת מעוצבת מחומרים... לאיסוף עצמי מנס ציונה או שליחה באמצעות דואר ישראל 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪500 ($142.86) טיפול פנים מפנק ב 'TAMARA CLINIC' טיפול פנים יסודי, מקצועי ומפנק ב 'TAMARA CLINIC' מכון יופי באור יהודה שובר ישלח במייל 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪600 ($171.43) עוגה מעוצבת עוגה חגיגית עם זילוף מעוצבת לפי הזמנה אישית דרך מיוחדת ומרשימה לחגוג יום הולדת או כל אירוע חשוב אחר. העוגה לאיסוף עצמי מבית שמש 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪800 ($228.57) מזוודת פוקר מקצועית מסוג רויאל ערכת פוקר מסוג רויאל הכוללת 300 ז'יטונים במשקל 11.5 גרם כל אחד עם מדבקת הולוגרמה 2 חפיסות קלפים 5 קוביות משחק 1 כפתור דילר גדול זוג מפתחות לנעילת המזוודה ערכה איכותית מחנות בית הפוקר http://www.pokerhouse.co.il/ איסוף הערכה מנס ציונה שוהם ומודיעין בתיאום מראש 0 זמינים מתוך 6 מינימום ₪900 ($257.14) תמונה לבית או למשרד מודפסת על קנבס תמונת קנבס בגודל 50/70 לבחירה באתר מודפסת בבית דפוס ARAVA תיאום מול עדי טלפונית לאחר קבלת השובר במייל תוקף השובר: 3 חודשים לפרטים נוספים http://www.adilamm.com/wall 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪1,000 ($285.71) מפגש ייעוץ עסקי עם רואה חשבון מפגש ייעוץ עסקי בן שעה וחצי עם רו"ח איילת אהרוני ייעוץ לפני הקמת עסק, או יעוץ נקודתי לפני מהלכים עסקיים או אתגרים בניהול העסק המפגש בתיאום טלפוני מול איילת ברחובות ניתן למימוש במשך חצי שנה 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪1,000 ($285.71) סשן צילומי משפחה צילומי חוץ או צילומים דוקומנטריים אצל הלקוח בבית. משך הצילומים כשעה ללקוח ישלחו 50 תמונות ברזולוציה גבוהה. תנאי התשורה: מוגבל למשפחה גרעינית, מימוש 3 חודשים מיום התרומה, הצילומים ייערכו באזור רחובות / שפלה. ניתן לנצל לצילומי משפחה, ילדים, הריון. https://www.eliyaphoto.co.il/ 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪1,000 ($285.71) אוהל טיפי אוהל טיפי לחדר הילדים או חדר משחקים בצבע אופ וויט אוהל הוא כמו בית פרטי, שבו ילדים מכל הגילאים יכולים לשחק, לדמיין, לקרוא, או פשוט לשבת ולהרגע. איסוף מחנות הסטודיו בנס ציונה בתיאום מראש או משלוח בתוספת 60 ש"ח מול בית העסק https://www.hayo-haya.co.il/ 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪1,000 ($285.71) שירות סטיילינג אישי בביתך פגישת ייעוץ עם יועצת הסטיילינג צאלה בביתך באוירה נעימה ואינטימית תלמדי להכיר מה מתאים לך ומה פחות מתוך המבחר הקיים וגם איך לשלב בין פריטים שונים ליצירת לוק עשיר ומגוון יותר. השירות מוצע באיזור המרכז בלבד. תיאום הפגישה מול צאלה לאחר קבלת שובר במייל תוקף השובר עד סוף 2019 לפרטים נוספים www.zeela.co.il 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪1,400 ($400.00) קליפ מונטאז' 6 דקות עריכת קליפ אונליין לכל אירוע או מטרה מוזיקה לבחירה, עד 400 תמונות ו- 30 קטעי וידאו לפרטים נוספים http://inbalmerom.s415.upress.link מימוש העסקה בתיאום מול ענבל לאחר קבלת שובר במייל 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪1,800 ($514.29) סטיילינג אישי וליווי ליום קניות שירות סטיילינג אישי הכולל: ייעוץ אישי וסיבוב חנויות (שופינג) במשך כ3 שעות השירות ינתן באיזור השרון בלבד בתיאום מראש עם קארין יועצת הסטייל https://www.facebook.com/KINZILADIES/ 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪3,000 ($857.14) סדנת סטיילינג קבוצתית מפגש מרתק, מלא הומור ומשחרר בו תלמדו את וחברותיך להכיר את החוקים הבלתי כתובים של עולם האופנה ובעיקר איך להתלבש באופן שיתאים לכן וידגיש את יתרונותיך. משך המפגש שעה וחצי - שעתיים המפגש יתקיים בבית הלקוחה או במקום אחר באיזור המרכז. תיאום המפגש יתבצע ישירות מול קארין יועצת הסטייל לאחר קבלת השובר במייל 0 זמינים מתוך 1
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!