ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

עסק לשיווק דיגיטלי - עזרו להגשים חלום

פולינה קוגן

שלום לכולם!

לאחר תהיות והתלבטויות רבות, החלטתי להגשים את החלום שתמיד היה לי, להקים עסק עצמאי לשיווק דיגיטלי (תחום בו אני עוסקת כבר 17 שנה). כדי להעצים את האתגר מעט יותר, הגעתי למסקנה שאני רוצה להתחיל את הכל מדף חלק - אני רוצה לעבור לקנדה ולפתוח את העסק שם.

למה אני מספרת לכם את זה?

כי מה שעומד כעת ביני לבין הגשמת החלום שלי, הם 65 אלף שקל, שהם חצי מהסכום הנדרש, את החצי השני - יש לי. אני מאמינה שאת החצי החסר ניתן לאסוף בעזרת מי שקורא או קוראת, שורות אלה.

במשך חיי נמנעתי מלבקש דברים, זה לא עושה לי טוב, אבל במצב בו אני נמצאת כרגע, אני מבינה שלבד, אני פשוט לא אצליח, וזה חשוב הרבה יותר מאגו או איזה צורך להוכיח לעצמי משהו.

חשוב לי שתהיה תמורה ממשית לתרומתכם, לכן אני מציעה את שירותי המקצועיים בתחום השיווק הדיגיטלי.
ליד כל סכום אפשרי לתרומה (פרט לסעיף הראשון), ישנו פירוט של השירותים, שאשמח להציע לכם.
אם תרמתם ולא השתמשתם בשירותיי, אני מתחייבת להחזיר את מלוא הסכום בתוספת של 15% תוך שלוש שנים.

למה זה דחוף כל כך?

כי פרט לעובדה שאני לא נהיית צעירה יותר, ממשלת קנדה גם פחות מתחברת למהגרים מעל גיל מסוים. ההחלטה הזאת התבשלה הרבה שנים וכמה פעמים "כמעט עשיתי את זה", אבל בכל פעם עצרו אותי צרכים מידיים כמו לשלם חשבונות, לאכיל את הילדים, ובכלל, להיות המבוגרת האחראית.
דבר מאלה לא השתנה גם עכשיו, פשוט הבנתי שאם לא אקום ואעשה את זה עכשיו, לא אעשה את זה לעולם. זאת מחשבה מדכאת. ובלתי נסבלת. לכן, עשיתי מחקר מקיף, חידשתי ויצרתי קשרים ודאגתי לייצוג משפטי בקנדה.

ולסיום סיומת

לסיכום, אני רוצה להודות לכן ולכם על ההקשבה, העזרה והתמיכה הנפשית, זה לחלוטין לא ברור מעליו.
אני חוששת שלא באמת אצליח להעביר את עוצמת ההערכה שלי אליכם, אז פשוט אגיד תודה.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 66 משקיעים
 • ₪19,870 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
30%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪100 ($28.57) תודה רבה מעומק לבי אין שרות שאוכל לספק בסכום זה, לכן הוא ייחשב כמתנה. ליום הולדת/פרידה/חנוכת הבית או כל מה שבא לכם :) מינימום ₪200 ($57.14) שעת ייעוץ בנוגע לשיווק דיגיטלי מתלבטים האם אתם פועלים נכון? רוצים לשמוע דעה מקצועית לא משוחדת מהצד? רואים את נתוני הקמפיין ולא יודעים האם זה טוב או רע? אנליטיקס מראה משהו מוזר? אני כאן בשבילכם. מינימום ₪400 ($114.29) הכנת דו"ח מורחב בנוגע לפעילות האתר שלכם את כל הנתונים באתר אפשר להציג בצורות שונות. במיוחד אם הלקוח לא ממש מבין בקידום אתרים או מקורות התנועה או אחוזי נטישה. אתם יכולים לקבל דו"ח מורחב ומהימן שמציג את המצב האמיתי של האתר שלכם, כולל המלצות קצרות מה כדאי לכם לשפר בשלב זה. מינימום ₪750 ($214.29) בדיקת מצב קמפיין ממומן בגוגל ושיפור תוצאותיו הקמפיין של המוצר שלכם רץ כבר חודשיים והתוצאות לא משהו? מגיעים אליכם גולשים לא רלוונטיים? אוכל לבדוק את הקמפיין שלכם, לוודא כי הוא הוגדר בצורה נכונה, לעשות מחקר ביטויים מחודש בכדי לוודא כי יש שימוש בביטוים נכונים ולמצוא דרכים חדשניות איך יתן לשפר את ביצועיו בצורה ניכרת. מינימום ₪1,000 ($285.71) בדיקת אתר מעמיקה מבחינת התאמתו לדרישות גוגל כמות הדרישות של גוגל לאתר הולכת, גדלה ומשתנה עם השנים. אוכל לעשות עבורכם בדיקה מקיפה ולהבין, האם האתר מותאם לדרישות של מנועי חיפוש, הן מבחינה טכנית, והן מבחינת תוכן, ולתת לכם דו"ח מפורט (עם הסברים בשפת בני אדם), הכולל את כל הסעיפים להם כדאי לעשות אופטימיזציה כדי שהאתר יעלה בתוצאות החיפוש. מינימום ₪1,500 ($428.57) תרגום עברית/רוסית, אנגלית/רוסית, רוסית/עברית בסעיף זה תוכלו לקבל 12 עמוודים של תרגום איכותי, המותאים לאופי המוצר, שיענה על שתי דרישות עיקריות - הוא יהווה קריאה מהנה עבור הקוראים וגם יעמוד בדרישות עכשוויות של מנועי חיפוש. השרות מתייחס לחומרים פרסומיים, מאמרי יח"צ, תוכן האתר וכו'. מינימום ₪6,000 ($1,714.29) ליווי בניית האתר והתאמתו לדרישות מנועי חיפוש סעיף זה מתייחס לליווי בניית אתר שיווקי, החל משלב מעבר על מסמכי האיפיון ומסירת המלצות מבחינת SEO והיבטים שיווקיים שונים, וכלה בבדיקת האתר לפני ואחרי עלייתו לאוויר מבחינה טכנית של התאמת האתר לדרישות מנועי חיפוש (גוגל, בעיקר) ומסירת המלצות לצוות המתכנתים של האתר. כולל וידוא הריגה, כמובן, שההמלצות האלה בוצעו כהלכה.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!