ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

כמה פעמים התעצבנתם על חברי הכנסת שלכם?

כבר שנים אני כמוכם: מתעצבן על חברי הכנסת שלי שלא יודעים לעבוד, מגישים הצעות חוק לא רציניות ועושים בדיחה מבית המחוקקים.

לכן, לפני כמה חודשים, החלטנו דובי ואני לרוץ יחדיו לכנסת במסגרת מפלגת העבודה. הרמנו עמוד פייסבוק ועכשיו הגיע הזמן להתמודד.

הפריימריס יהיו בקרוב, ואני צריך כסף כדי לשלם לפעילים, להדפיס חולצות, לשלם את דמי ההתמודדות במפלגה שעומדים על כמה אלפי שקלים ולהתחיל לדאוג להבחר בכנסת בלי לסגור דילים מפוקפקים.

בשביל לעשות את זה אני צריך את הכסף שלכם. זה לא קל לבקש כסף, אבל אני צריך את זה.

רשימת התורמים תופיע באתר מבקר המדינה, כי זה החוק. את התרומות אתם חייבים לתרום אישית, לא דרך עמותות או חברה בע"מ, ויש מקסימום תרומה כדי להמנע משחיתות.

אז למה לסגור את המאגר הביומטרי?

הסיבה העיקרית בגללה אני רוצה להכנס לכנסת היא כדי לסגור את המאגר הביומטרי, שהמדינה החליטה להקים ב2009. כאן, אני מתארח בתכנית 'עד כאן' עם יעקב כהן ומסביר מעט על המאגר הביומטרי.

אם תעזרו לי להכנס לכנסת, אני אדאג לעשות הכל כדי שהמאגר הזה לא יקום וכדי שכולנו נוכל לשמור על הפרטיות שלנו.

אתם צריכים חבר כנסת שמבין באבטחת מידע.

היום, מערכות המחשוב של המדינה פרוצות ומנוהלות בצורה חובבנית. אחד הדברים שקורים הוא שיש דליפות מידע, וכל אחד מאיתנו סובל מהצקה של אלפי חברות מסחריות כל יום.

אחד הנושאים החשובים אשר אני הולך לפעול בכנסת עבורם הוא נושא אבטחת המידע והפרטיות. כאן תוכלו לראות אותי מתראיין בלונדון וקירשנבאום (עם רביב דרוקר ואבישי בן-חיים) על מחדלי אבטחת המידע בבתי המשפט

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 137 משקיעים
 • ₪17,439 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
348%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪10 ($2.86) תן טביעת אצבע! בשביל חמישה שקלים תקבלו את הזכות להופיע ברשימת התורמים שלי באתר מבקר המדינה ולהיות מזוהים עם המטרה. משום מה, רק אם אלף אנשים כמוך יתמכו אני אוכל להתחיל לחשוב על להכנס לרשימה. 990 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪35 ($10.00) תודה אישית ממני. בשביל שלושים וחמישה שקלים תקבלו ממני תודה אישית בדואר אלקטרוני על כך שעזרתם לי להתמודד ברשימה בכנסת. 57 זמינים מתוך 100 מינימום ₪350 ($100.00) יהונתן ינגן לכם שיר כן! בשביל שלוש מאות וחמישים שקלים בלבד, אני אנגן לכם שיר תודה, או שיר לבחירתכם, בגיטרה ואפילו אשיר את זה. אזהרה לחלשי לב: השירה שלי הוגדרה על ידי אמנת ז'נבה כענישה אכזרית ובלתי הגיונית. 4 זמינים מתוך 10 מינימום ₪2,000 ($571.43) אלף נשיקות ואלף דעות. כיוון שאיני רוצה להיות תלוי יותר מדי בתורם אחד, אלפיים שקלים הם הסכום המקסימאלי שאני מוכן לקבל מתורם יחיד. בעבור תרומה של אלפיים שקלים אכתוב לכם את דעתי האישית בנושא שחשוב לכם, ואפרסם אותה בפייסבוק או באתר שלכם. הדעה תהיה לפחות מאתיים מילים ולא יותר משבע מאות. 4 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!