ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

לובשת מלכות - ספר הביכורים שלי

וואו אני מתרגשת...הספר הזה הוא פרי היריון לא מתוכנן, לפחות לא באופן מודע. ספר שנולד מתוך צורך פנימי שנבט בתוכי במהלך לימודיי בסדנת "מסע במילים", הייתה זו קריאה של הלב לאסוף את כל מה שכתבתי בעשור האחרון. שמעתי בתוכי בקשה לחזור אל המחברות, הדפים והקבצים ולחבר את הכתבים לכדי אסופה אחת.

תוך כדי התהליך התגלה בפניי הספר, כמו היה כבר מוכן בתוך מבנה שאט אט פתח בפניי את שעריו. היה זה כמו פאזל שתמונתו הגדולה הוטבעה כבר מזמן ומישהו פיזר את חלקיו בחיי וביקש ממני לצאת למסע במנהרת הזמן, ללקט פיסות חיים מפוזרות ולרקום מהן תמונה שלמה.

ללכת בדרך

רבים ובעיקר רבות מכן שמכירות אותי יודעות שבעשור האחרון אני צועדת בדרך רוחנית מרתקת של השתנות המאפשרת לי לגלות אותי במהותי ולרפא את נפשי , ומתוך שלי מביאה גם לך.

דרך זו החלה מתוך קריאה פנימית שהעמיקה באופן משמעותי לאחר מפגש מטלטל עם אפלה גדולה שחוויתי בגיל 38, כאשר חליתי בסרטן השד. אחרי ההחלמה הפיזית, זיהיתי בתוכי ריקנות עמוקה שלא היה לה כל קשר למציאות החיצונית. חשתי חלל נפשי גדול שקורא לי לצאת אל הרוח ולחפש משמעות של אמת עבורי.

מאז אני פוגשת את עצמי ואת העולם דרך עולמות ידע רוחי מפעימים שבבסיסם האנתרופוסופיה, היהדות וחוכמת התודעה הנשית. עולמות שמזמינים אותי למפגש ער של תודעה, לחקור את פנימיותי בסקרנות, בהתפעמות וביראת כבוד.

הטקסטים בספר מתכתבים עם הסיפור הביוגרפי שלי. הם נוגעים בו ברובד הפיזי, הנפשי, הנשי והתורשתי ומאפשרים הצצה לתהליך חיפוש אחר חירות פנימית. הספר משלב טקסטים שונים, סיפורי אגדה, קטעי פרוזה ושירים.

בנימה אישית

המילים אותן ליקטתי בספר מצביעות על כמיהת הלב להתעורר לגילוי עצמי שיש בו הטהרות והסכמה לפגוש את כל מה שזר לי בסיפור חיי ולגלות את רזיו תוך התבוננות כנה ובחירה חופשית להיות.

שנים של מפגשים מלב אל לב עם נשים ואנשים שאיתם אני הולכת דרך, גם אתם מזינים את ליבי חוכמה. הספר נכתב באהבה גדולה ובתשומת לב בכדי לאפשר לכל אחת ואחד מכם לצאת בעזרתו למסע אישי בין חוויה לתודעה.

מסע זה עובר דרך שבעה שערי כניסה לנפש, במבנה ספירלי ומאפשר לצלול בכל פעם דרך שער אחר. השערים מפגישים עם נושאים כמו סודות גופי הנשי, יחסי הורים וילדים, ילדה בתוך אישה ותהליכי התפשטות וריפוי. כל אחד מהשערים מוביל פנימה, מאפשר גילוי, ריפוי והיכרות מעמיקה עם עצמנו.

אני ממשיכה לצעוד בדרכי. המסע שלי כאן לא הושלם ואין שמחה ממני על שזכיתי לעצור לרגע כדי לחלוק משהו ממנו אתכם.

מודה לכם מראש וכל תמיכה תרגש אותי!!!

רק כשיצאתי להרפתקה הזו הבנתי כמה עלויות היא דורשת והחלטתי לא לוותר ולהיעזר בכם כדי לממן חלק מהעלויות של הספר ולצאת לאור. כרגע הספר כבר מוכן מבחינת חומרי הכתיבה שלי וגם עבר תהליך מרתק של עריכת תוכן בחודשים האחרונים. כעת אני נמצאת בשלב העיצוב והעריכה הגרפית שמסקרנים בפני עצמם ואח"כ לדפוס! כך שהספר ייצא לאור עוד לפני חנוכה (חג האור).

אשמח אם תיכנסו לאחת מאפשרויות התמיכה, תתחברו למה שקורא לליבכם לתת ותתמכו במה שמתאים לכם ובכמה שאתם יכולים.

אשמח גם לכל שיתוף של הפרויקט במקומות נוספים. זה יעזור לי לחשוף את הספר להגיע ולגעת בעוד לבבות של נשים ואנשים.

תודה גדולה מליבי הנרגש על השותפות שלכם לדרך ועל תמיכתכם. זכות גדולה!!!

ולמי שרוצה לטעום - נגיעות מהשירים

בְּתוֹךְ כָּל רַחֲשֵׁי הָעוֹלָם
וְהַקּוֹלוֹת הַמְּבַקְּשִׁים
לְהִשָּׁמַע
בָּרָאתָ לִי
רֶחֶם שֶׁל שֶׁקֶט
לְהִתְכַּנֵּס בּו
וּלְהַקְשִׁיב לְשִׁירַת
הַלֵּב הַשָּׂמֵחַ

לבשה מלכות


הִתְפַּשְּׁטָה
פָּשׁוּט
בְּלִי כְּסוּת
עֵירֻמָּה.
קִבְּלָה רְשׁוּת
לָבְשָׁה מַלְכוּת
יָצְרָה אֱלֹהוּת.

שיר אהבה לאישה על הקצה

עופי על עצמך, נוע תנועי.
רקדי את החיים, הרגישי
את עצמך חגה סחור סחור
התנפצי על יצירה ואור
סעי קדימה בלי לדאוג
מי נשאר עוד מאחור
בלי להתחשב במה הגוף יכול
דמייני רק ים, שמים ומכחול
מצייר לך דרך ומשעולים
לשתול בם פרחי ביכורים.

צאי אל חייך, לא בריצת מרתון
שֶׁבָּהּ פנייך נפולות, אומללות וסובלות
כי תנועת עולמך היא ריקוד האינסוף
על עקבים דקים, ברחבת פרקט הרוח
מתהלכת מדויקת בצעדי דהירה קלים
אציליים, בלי שריר אחד תפוס או גוף כואב
תנועה עבורך היא ריקוד רחשי הלב.

היי סואנת, חושנית, מעזה
לא מתחשבנת, לא מתעכבת
לא קופאת על השמרים
בלי שאכפת לך מה אומרים אחרים
לא המעודדים ולא המבקרים
משק כנפיים מתמיד יוצר בך חיים
רקדי עצמך במחול הנפש
במעגלים, עד אובדן חושים.

וכמה מילים עליי למי שלא מכיר בכלל

שמי לי-לך, אני בת 47, נשואה לאיש שאיתי כבר 26 שנים. יש לנו שתי בנות אהובות, בנות 25 ו 20. אני בעלת חברת "סימנים" לליווי והנחיית תהליכי שינוי. מעל לעשור שאני עוסקת בליווי אנשים פרטיים, בקבוצות ובארגונים ובעיקר מסופקת מליווי והעצמת נשים במעגלי החיים. הנחיתי בקורסים להכשרת מאמנים, מנחה תוכניות הכשרה למנחות מעגלי נשים, סדנאות ביוגרפיה, מרחבי העשרה וכתיבה לנשות מקצוע ועוד.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 147 משקיעים
 • ₪20,357 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
107%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪40 ($11.43) תודה מעומק הלב ! אני מודה לך על כל תמיכה ותרומה להוצאת הספר לאור. מכתב תודה אישי יישלח אלייך למייל בהתרגשות. מינימום ₪79 ($22.57) ספר עם הקדשה באיסוף עצמי הספר "לובשת מלכות" במחיר מיוחד לתומכי הקמפיין ובאיסוף עצמי מחיפה. אשמח להיפגש לקפה ולתת לך את הספר אישית. מינימום ₪95 ($27.14) ספר עם הקדשה ומשלוח הספר "לובשת מלכות" מודפס וכרוך בצירוף תודה והקדשה אישית יגיע עד אלייך. משלוח בדואר ישראל. מינימום ₪150 ($42.86) ספר והזמנה לערב השקה כבר מתרגשת ומחכה לפגוש אותך! הספר יישלח אלייך הביתה יחד עם הזמנה אישית לערב ההשקה שלו. מינימום ₪150 ($42.86) 2 ספרים של לובשת מלכות - באיסוף עצמי רוצה לעצמך את הספר ופתאום חשבת על חברה טובה, תוכלי לאסוף ממני 2 ספרים ולתת אחד מתנה. מחכה לך לקפה! 4 זמינים מתוך 10 מינימום ₪210 ($60.00) 3 ספרים של לובשת מלכות במיוחד עבורך - שתוכל/י להעניק גם מתנה לאמך, לאחותך, לחברתך או לכל אדם אהוב אחר. מינימום ₪300 ($85.71) 4 ספרים במחיר מיוחד עבורך עד הבית 4 עותקים של הספר "לובשת מלכות" יגיעו ארוזים עד אלייך כולל מכתב תודה אישי. משלוח בדואר ישראל. 2 זמינים מתוך 5 מינימום ₪400 ($114.29) פגישת מיקוד אישית + ספר במתנה פגישת ליווי אישית עבורך במבט ביוגרפי כולל ספר מתנה ממני. 16 זמינים מתוך 20 מינימום ₪750 ($214.29) תרומה של 10 ספרים בקהילה ריגשת אותי ממש. מארז של 10 ספרים עם השם שלך יועבר לעמותה שתבחר/י בקהילה לתרומה.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!