ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מצעד הגאווה הראשון ברחובות!

מיה שמש

גיוס תרומות למען הקהילה הגאה ברחובות!

ברחובות קיימת קהילה מגוונת ופעילה, מהנוער הגאה של העיר ועד לגיל הזהב. למרות זאת, במשך שנים מצעד גאווה ברחובות היה לא יותר מחלום. השנה, בעזרת כל אחד ואחת מאיתנו, זה עומד להשתנות! גם ברחובות, הקהילה הגאה מרימה את קולה וצועדת למען השוויון, ואנחנו צריכים.ות אתכן.ם איתנו! כל סכום נוסף שנגייס מעבר ליעד ילך לקהילה הגאה ברחובות ולארגונים התומכים בה!

(אפשר ללחוץ על הכפתור "לתמיכה בפרויקט" כדי לתרום כל סכום שתרצו! כל תרומה עוזרת, מהקטנות לגדולות)

אז מה קורה בעצם?

המצעד מתרחש ב19.7! ניפגש ב17:00 אחר הצהריים ליד תחנת הרכבת של רחובות בצידה הדרומי, ונצעד לאורך רחוב הרצל עד הפינה של הרחובות הרצל ושדרות ח"ן. שם יערך הפנינג גדול עם הופעות מדהימות של אומנים.יות מקומיים.יות, נאומים של בני ובנות הקהילה הגאה בעיר, ודוכני הסברה!

איך אתן.ם יכולים.ות לעזור?

התברכנו באמנים.ות ומופיעים.ות מדהימות ורבות ברחובות, ולשמחתנו הרבה ההופעות במצעד כולן יהיו בהתנדבות בני ובנות הקהילה! למרות זאת, ישנם דברים רבים שנחוצים לקיום המצעד שבשבילם נצטרך את התרומה שלכן.ם. להכנת המצעד נצטרך מהנדס.ת חשמל, מהנדס.ת קונסטרוקציה, מערכת הגברה, וגנרטור. בנוסף, נקשט את העיר, בפעם הראשונה, בדגלי גאווה ונחלק בקבוקי מים לצועדים.ות! כל אלה חשובים לביטחון ולאווירה במצעד, שיהיה תוצאה של עבודת צוות והרתמות של כל הקהילה ותומכיה ברחובות ומחוץ לה!

כל סכום מעבר למטרה שהצבנו ינתן בחלקו לאמנים.ות שמופיעות במצעד, ובנוסף יתמוך בארועים ופעילויות נוספות של הקהילה הגאה בעיר, ובארגונים הפועלים למעננו!

ביחד אנחנו חזקות!

מצעד הגאווה ברחובות הוא הצהרה משותפת של בני ובנות הקהילה ותומכיה: אנחנו כאן וכאן נשאר. קיום מצעד גאווה ברחובות הוא ארוע משמעותי שאינו מובן מאליו, והמאבק שלנו רק מתחיל. בואו לצעוד איתנו, בואו למחות איתנו, בואו לחגוג איתנו, בואו לאהוב ולהלחם איתנו למען הקהילה!

איורים: טורי אראל אטקין
עיצוב גרפי: עלמה קלברמן

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 50 משקיעים
 • ₪5,700 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
228%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) דיסק דיגיטלי של נעמה הכהן נעמה הכהן היא אמנית להט"בית, זמרת ומשוררת, שתופיע במצעד! 1 זמינים מתוך 10 מינימום ₪100 ($28.57) שיעור גיטרה עם אוריאל אטלס אוריאל אטלס מלמד גיטרה כ40 שנה, מורה הומוריסטי המעביר שיעורים באווירה טובה. השיעורים נערכים ב"מרכז מורים לנגינה" ברחוב הרצל 204. תקבלו שיעור גיטרה נעים בן 45 דקות המותאם לכל הרמות! 2 זמינים מתוך 2 מינימום ₪100 ($28.57) שיעור גיטרה עם המורה אודי גילת אודי גילת מלמד גיטרה כבר 17 שנה, ומלמד בכיף ובנועם את רוב סגנונות הנגינה. השיעורים נערכים ברחוב ברצל 204. תקבלו שיעור גיטרה מהנה בן 45 המותאם אליכן.ם! 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪160 ($45.71) איפור לארוע על ידי שירה לוי שירה לוי היא בוגרת בית הספר לאיפור של ירין שחף. תושבת רחובות ורוצה לגרום לך להרגיש הכי גאה! אם את.ה רוצה איפור לאירוע, שירה מגיעה עד אלייך בשביל מפגש שכולו נועד להוציא את היופי הפנימי שלך החוצה! 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪170 ($48.57) סנדאת איפור אישית עם שירה לוי שירה לוי היא בוגרת בית הספר לאיפור של ירין שחף. תושבת רחובות ורוצה לגרום לך להרגיש הכי גאה! אם את.ה רוצה פגישה אישית, שירה תגיע עד אלייך ותיתן לך טיפים לאיפור יותר נכון. תקבל.י מפגש של שעה וחצי שכולו נועד להוציא את היופי הפנימי שלך החוצה! 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪200 ($57.14) דיסק דיגיטלי של נעמה הכהן+ מכתב תודה תודה רבה על התרומה! נעמה הכהן היא אמנית להט"בית, זמרת ומשוררת, שתופיע במצעד! בנוסף לדיסק שלה תקבל.י מכתב תודה מאיתנו על התרומה המדהימה! 7 זמינים מתוך 10 מינימום ₪300 ($85.71) עוגת קצפת מבטבט עוגות מעוצבות קונדיטוריית "בטבט עוגות מעוצבות" ממוקמת ברחובות. תקבלו עוגת קצפת מעוצבת ומפנקת! 1 זמינים מתוך 1
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!