ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

קייטנת אילן נחלים

-עדכון!!-
השבוע נוער נחלים הצליח לגייס מהתרמות עוד כ 2000 שקל.
נשמח אם תוכלו גם אתם לעזור לנו ולתרום לקייטנת אילן!
תודה רבה!

אנו נוער נחלים, מזמינים אותכם לקחת חלק בפרויקט הזה ולתרום לקייטנה לאנשים וילדים עם צרכים מיוחדים.

כבכל שנה נוער נחלים עורך בקיץ קייטנה לאנשים וילדים בעלי צרכים מיוחדים, על הקייטנה הנוער עובד כבר חודשים רבים על מנת לגייס כספים ופעילויות כדי לתת לחניכים שבוע של כיף ושמחה.

הקייטנה כולה ממומנת ע"י כספים שבני הנוער במושב מגייסים כבר חודשים רבים ע"י פרויקטים שהם מרימים וללא שום מטרות רווח.
בני הנוער במושב מפעילים אותה בכל מה שדרוש, מבחינת אוכל, ארגון לוגיסטי, ארגון פעילויות, חונכות של חניכי הקייטנה ועוד.

עד כה הנוער עבד רבות, וממשיך לעבוד והצליח לגייס חלק מהסכום הדרוש, אך עדין אנו זקוקים לעוד כ15 אלף ש"ח למען הוצאת הקייטנה אל הפועל. פה אנו צריכים את תמיכתכם, כל תמיכה שלכם בקייטנה שלנו תקדם אותנו בעוד צעד כדי להרים את הפרויקט המדהים הזה.

בזכותכם חניכי עמותת "אילן" יזכו לשבוע שלם של כיף והנאה.

בשבוע המדהים הזה הם יזכו:

*לחונכות אישית צמודה

*צוות טכני שעושה בשבילם מעל ומעבר

*ארוחות מפנקות

*דירות אירוח בהם הם ישנו במהלך השבוע

*פעילויות בתוך המושב של סדנאות ומופעים למיניהם

*טיולים ויציאות ברחבי הארץ

*חום והאהבה אין סופיים

*כיף שמחה ומלא חיוכים

*יזכו להרגיש שווים בחברה

הקייטנה מתוכננת להתקיים במשך שבוע, כי מעבר לכיף ולשחרור של החניכים אנו רואים גם חשיבות בלתת שבוע של חופש והתאווררות להורים, למשפחות ולצוות שעובד איתם במשך השנה, שבוע בו הם ירגישו שהילדים שלהם נמצאים בידיים טובות והם יכולים להיות רגועים וחופשיים לשבוע אחד.


אם נצליח לגייס את הסכום הדרוש החניכים שלנו יקבלו בימים שמחים אלו חום ואהבה אינסופיים, חונכים אישיים, צוות טכני שמשקיעה ברמות! והמון שמחה וחיוכים.
מעבר לזה הם יזכו לצאת מהתחום הקבוע שלהם, להנות, ללכת לאטרקציות שוות ולקבל סדנאות שיתנו להם מקום לבטא את עצמם בהרבה דרכים.

אנחנו כל כך כל כך רוצים לתת להם 100% של שמחה והנאה שיתנו להם כוח לשנה הבאה! אז תנו לנו את הכוח ואת התמיכה כדי שאנו נוכל לתת להם שבוע מדהים ומיוחד כזה!


הקייטנה שלנו עתידה להתקיים ממש עוד מעט, ולכן אנחנו צריכים את מירב המאמצים וההירתמות שלכם כדי שנוציא אותה אל הפועל!

אחד הדברים שמייחדים את קייטנת נחלים משאר הקייטנות זה הניסיון להכניס את החניכים שירגישו כחלק מקהילה שאוהבת ונותנת להם להרגיש שווים בין שווים ולכן כחלק מהפעילויות אנו דואגים לעשות פעילויות משותפות ביחד עם תושבי המושב לכל הגילאים והגוונים.

בנוסף יש לנו כל שנה גם קייטנה באמצע שנה שבה באים כל החניכים לכמה ימים/שבת מה שגורם לקשר שבין החניכים למושב להיות גורם משפיע ועוזר בחוויות שהחניכים עוברים בימים אלו.

הקייטנה שלנו עתידה להתקיים ממש עוד מעט, ולכן אנחנו צריכים את מירב המאמצים וההירתמות שלכם כדי שנוציא אותה אל הפועל!

עזרו לנו ליצור קיץ מיוחד לאנשים מיוחדים!

- בתודה והערכה רבה -

נוער נחלים וחניכי עמותת "אילן"


לכל אלו שתורמים בבקשה תכתבו לנו פרטים לפי הצורך שנוכל לתקשר איתכם.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 20 משקיעים
 • ₪2,968 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
19%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) תודה רבה! תודה רבה! בזכות תמיכתכם, נצליח לקדם את הפרויקט המדהים הזה. "תמיכה קטנה שלכם-חיוך ענק שלהם!" 92 זמינים מתוך 100 מינימום ₪100 ($28.57) מכתב תודה במייל תודה רבה! בזכות תמיכתכם, נצליח לקדם את הפרויקט המדהים הזה. "תמיכה קטנה שלכם-חיוך ענק שלהם!" מכתב תודה ישלח אליך במייל. 47 זמינים מתוך 50 מינימום ₪200 ($57.14) מכתב תודה במייל עם תמונה תודה רבה! בזכות תמיכתכם, נצליח לקדם את הפרויקט המדהים הזה. "תמיכה קטנה שלכם-חיוך ענק שלהם!" מכתב תודה ישלח אליך במייל עם תמונה של כל הקייטנה. 15 זמינים מתוך 20 מינימום ₪300 ($85.71) מכתב תודה במייל עם סרטון. תודה רבה! בזכות תמיכתכם, נצליח לקדם את הפרויקט המדהים הזה. "תמיכה קטנה שלכם-חיוך ענק שלהם!" מכתב תודה ישלח אליך במייל עם תמונה וסרטון של כל הקייטנה. 20 זמינים מתוך 20 מינימום ₪500 ($142.86) מכתב תודה במייל וחולצה של הקייטנה תודה רבה! בזכות תמיכתכם, נצליח לקדם את הפרויקט המדהים הזה. "תמיכה קטנה שלכם-חיוך ענק שלהם!" מכתב תודה ישלח אליך במייל עם תמונה וסרטון של כל הקייטנה. 3 זמינים מתוך 5 מינימום ₪1,000 ($285.71) תודה רבה! תרמתם לנו ארוחה אחת שלמה!! תודה רבה! אין לנו מילים איך להודות לכם! בזכות תמיכתכם, נצליח לקדם את הפרויקט המדהים הזה. "תמיכה קטנה שלכם-חיוך ענק שלהם!" מכתב תודה ישלח אליך במייל עם תמונה וסרטון של כל הקייטנה. 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪3,000 ($857.14) תודה רבה! תרמת לנו את האטרקציית שיא של הקייטנה תודה רבה! אין לנו מילים איך להודות לך! בזכות תמיכתך, נצליח לקדם את הפרויקט המדהים הזה. "תמיכה קטנה שלכם-חיוך ענק שלהם!" מכתב תודה ישלח אליך במייל עם תמונה וסרטון של כל הקייטנה. 1 זמינים מתוך 1
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!