ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

למה אנחנו צריכים מקום באור?

יש לכל אחד מקום. מקום סודי בזיכרון או בדמיון. במקום הזה אתה מישהו אחר. את כל מה שרצית להיות. ורק בחושך הגדול אתם מביאים את המקום הזה פנימה וממלאים אותו באור.

כבר שלוש שנים כתב העת מוטיב מהווה מקום חם ומכבד ליוצרי המילה הכתובה. מקום שבו יצאו אל האור מאות יצירות של עשרות כותבים וכותבות.

"מקום באור" הוא ספר שיאגד את מיטב היצירות שהופיעו בכתב העת בשנתו השנייה. כדי להפיק את הספר המיוחד הזה אנחנו זקוקים לתמיכה שלכם. אנחנו מזמינים אתכם לרכוש את הספר מראש ובכך לסייע לנו בהוצאתו לאור.

את הספר יעטרו ציוריו של הצייר אלברט (אברהם) בלטנר ז"ל. ברבות השנים נודע כ"צייר של היישוב מנחמיה". ציוריו מתחלקים לציורי טבע ונוף, ציורים המקבלים השראה מסיפורי התנ"ך ומאירועים היסטוריים. הציורים כולם באדיבות משפחתו הענפה הפזורה בכל רחבי הארץ ואנשים שרכשו או קיבלו במתנה את ציוריו לאורך השנים. תערוכה מציוריו הוצגה לאחרונה בבית גבריאל בכינרת.

75 הכותבים המשתתפים בספר:

חברי הצוות של כתב העת:

אלירן דיין הוא סופר ומייסד כתב העת 'מוטיב'. עוסק בגרפיקה, בכתיבה ובשיווק ברשתות החברתיות וכן במיזמים אינטרנטיים. מייסד מיזם מנעד הפזמונים. הוציא לאור עד עתה שני ספרי כתבים ושירה וספר ילדים. ספרו הרביעי עתיד לראות אור בקרוב.

יאיר בן־חור הוא עורך לשון ותוכן, נקדן, משורר ועורך שירה. בעל תואר שני בלשון עברית ותואר ראשון בלשון עברית וספרות עברית. שימש העורך הראשי של כתב העת "עבריתון" עד לסגירתו, וכיום משמש עורך כתב העת המקוון "מוטיב". הוציא לאור עד עתה שלושה ספרי שירה וספר מאמרים פילוסופי.

רובי גורדון הוא בוגר החוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת ת"א, ועוסק בכתיבה, עריכה, עיצוב ומיזמים חווייתיים. משמש עורך ומעצב גרפי של כתב העת "מוטיב".
ספריו "ייסורי איש הניירות" ו"חנווני בגמלאות" ראו אור בשנת 2014.

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 71 משקיעים
 • ₪24,341 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
105%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) קרן אור אנחנו מודים לכם על התמיכה בשירה ובספרות העברית ובהוצאתו של הספר לאור. מינימום ₪35 ($10.00) קרן אור ומדבקה מכתב תודה על התמיכה ומדבקות צבעוניות עם איורי ספר הילדים "הכוכב של השכונה" מאת אלירן דיין מינימום ₪60 ($17.14) אור קטן הספר "מקום באור" מודפס וכרוך בצירוף תודה והקדשה אישית בכתב היד של אחד מהעורכים, משלוח בדואר ישראל מינימום ₪75 ($21.43) אור קדוש הספר "מקום באור" מודפס וכרוך בצירוף תודה והקדשה אישית בכתב היד של אחד מהעורכים, משלוח בדואר ישראל מינימום ₪115 ($32.86) מקום באור כפול שני עותקים של הספר "מקום באור" מודפס וכרוך עם הקדשה אישית בכתב היד של אחד מהעורכים, משלוח בדואר ישראל 14 זמינים מתוך 20 מינימום ₪120 ($34.29) מגירה באור עותק של הספר "מקום באור" ועותק של הספר "מגירות שקופות" - יצירות השנה הראשונה, במחיר מוזל בצירוף תודה והקדשה אישית בכתב היד של אחד מהעורכים, משלוח בדואר ישראל מינימום ₪150 ($42.86) מקום לשלושה הספר החדש של עדנה אפק "העצים להתפלל לא יכולים" במתנה וכמובן עותק של הספר "מקום באור" מודפס וכרוך עם הקדשה אישית בכתב היד של אחד מהעורכים. בנוסף, ספר הילדים "הכוכב של השכונה" מאת אלירן דיין והמדבקות הצבעוניות של הספר. משלוח בדואר ישראל. 14 זמינים מתוך 15 מינימום ₪320 ($91.43) מדף של אור מדף ספרים מורחב הכולל את הספר "מקום באור", "מגירות שקופות" + 3 מספריו של אלירן דיין כל הספרים בהקדשה ותודה אישית. 38 זמינים מתוך 40 מינימום ₪575 ($164.29) אור גדול שני עותקים של "מקום באור", "מגירות שקופות" + ספריו של אלירן דיין ("הכוכב של השכונה", "כמיהה", "תשעה ירחי מיתה") + מדבקות צבעוניות של ספר הילדים "הכוכב של השכונה". כל הספרים בהקדשה ותודה אישית. 24 זמינים מתוך 25
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!