ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

עדיין רוצים לתרום?

לא הספקתם לתרום אבל אתם עדיין רוצים לעזור? הכנסו לאתר http://havoda2013.com, ושם תוכלו לתרום באופן ישיר או להרשם כדי לסייע לי וליהונתן כמתנדבים.

וכמובן, המשיכו לספר לאנשים עלי ועל הקמפיין, והמשיכו לשכנע אנשים לתרום. יחד נוכל לפעול למען ישראל דמוקרטית, שיוויונית וצודקת יותר.

דובי קננגיסר לכנסת!

אני דובי קננגיסר, בלוגר, דוקטורנט למדע המדינה ופעיל חברתי.
כבר שנים רבות אני פועל לקידום הדמוקרטיה הישראלית, לחיזוק חופש הדיבור ולמען זכויות הפרט. ב-1999 הקמתי את כתב העת המקוון לענייני תרבות, חברה ואקטואליה "האייל הקורא", שתרם תרומה משמעותית לשיח הציבורי באינטרנט הישראלי כבר בראשית דרכו. מאז הייתי פעיל במספר פורומים למען זכויות האזרח והדמוקרטיה.
בעקבות המחאה החברתית החלטתי כי הגיעה השעה להכנס לפוליטיקה ולהפנות את מלוא מרצי והשכלתי לחיזוקה של מדינת ישראל כמדינה דמוקרטית, מערבית המחוייבת לכבוד האדם ולחירותו.
כעת אני מתמודד בפריימריס של מפלגת העבודה - המפלגה היחידה שמסוגלת להציג אלטרנטיבה לתערובת של לאומנות, שמרנות דתית וניאו-ליברליזם כלכלי, שמציע לנו הימין בישראל.

כחבר כנסת אפעל למען קידום פרוייקטים שינצלו את היתרון האיכותי של ההון האנושי בישראל למען כלל האזרחים ולא רק למען העשירון העליון. אפעל לקידום שקיפות של מוסדות המדינה מחד, ופרטיות לאזרח מאידך. אפעל למען דמוקרטיה השתתפותית - למען דיון ציבורי רחב ונגיש, למען נגישות יומיומית לידע ולמידע כדי לאפשר לאזרחי המדינה החלטות מושכלות בנושאי היום, למען קשר הדוק יותר בין נבחרי הציבור לבין הציבור שבחר בהם, ולמען חיזוק הביקורת של הכנסת על הרשות המבצעת.

אפשר למצוא פרטים נוספים רבים על עמדותי והצעותי בבלוג שלי: http://dubikan.com .

מצע מפורט אפשר למצוא כאן: http://dubikan.com/platform .

בשביל מה התרומות?

התרומות שלכם יסייעו לי בפרסום קמפיין הבחירות בערוצים שונים, בהדפסת חומרים שונים (עלונים, חולצות וכיו"ב) עבור הקמפיין, במימון עלויות של חוגי בית שאערוך במהלך הקמפיין ועוד.

5,000 ש"ח הם הרף התחתון שהצבתי, אבל כמובן שככל שיגדל התקציב שברשותי, אוכל להוסיף אלמנטים נוספים לקמפיין כדי להגדיל את הנוכחות שלי בקרב חברי מפלגת העבודה.

שימו לב: שמות התורמים יפורסמו בפומבי

שימו לב שעל פי הוראות מבקר המדינה, לצורך שקיפות שמות כל התורמים חייבים להופיע באתר מבקר המדינה. על כן, חובה לתת שם מלא ואמיתי ופרטים מלאים עליכם בעת מתן התרומה, ולא ניתן לתרום בעילום שם.
התרומה החוקית המקסימלית היא 10,000 ש"ח. אם תהיתם.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 115 משקיעים
 • ₪13,900 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
278%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪15 ($4.29) הרגשה טובה תרמתם לקידום הדמוקרטיה הישראלית! אתם יכולים להרגיש טוב עם עצמכם. אולי תפרסמו על זה אפילו סטטוס בפייסבוק או ציוץ בטוויטר! (אל תשכחו לתת קישור, כמובן). בנוסף, שמכם יתנוסס בגאווה בעמוד רישום התרומות שלי באתר מבקר המדינה. (זה לא בונוס, זה החוק). מינימום ₪50 ($14.29) תודתי הנרגשת אם תציינו כתובת דוא"ל או כתובת דואר פיזית תקבלו ממני מכתב תודה אישי ונרגש. כך תוכלו לחזור ולהרגיש טוב עם עצמכם על תרומתכם לדמוקרטיה הישראלית בכל עת. מינימום ₪75 ($21.43) צילום קבוצתי בעבור שבעים וחמישה שקלים אתם מקבלים לא רק את הזכות, אלא גם את החובה, להשתתף בצילום הקבוצתי שלנו לדף הפייסבוק שלנו עם תומכים ומתנדבים. 8 זמינים מתוך 10 מינימום ₪100 ($28.57) חולצה (בלי תקליט) תרומה של מאה ש"ח תזכה אתכם בחולצת הקמפיין של דובי ויהונתן. אנא שילחו במקביל דוא"ל ל-dubikan בג'ימייל עם גודל החולצה (S, M, L, XL). לחולצה יצורף, כמובן, מכתב אישי נרגש עוד יותר פרי עטי. מינימום ₪150 ($42.86) שיחה ערה את החולצה ואת תודתי הנרגשת אעניק לכם בפגישה אישית לקפה ושיחה. תוכלו לספר לי על מה חשוב לכם לשנות, ונוכל לדסקס דרכים לשפר את ישראל ביחד. 8 זמינים מתוך 20 מינימום ₪200 ($57.14) חולצה חתומה! לא סתם חולצת קמפיין, אלא חולצת קמפיין בחתימת ידי שלי! עם טוש, עבה כזה! 10 זמינים מתוך 20 מינימום ₪400 ($114.29) שומעים אתכם ב"לא שומעים!" בנוסף לבונוסים שלעיל, תוכלו לפרסם פוסט אורח (בכפוף לשיקולי עריכה, לא כולל פוסטים מסחריים/פרסומיים) בבלוג "לא שומעים" על כל נושא שתרצו. לבלוג יש קהל של למעלה מ-1000 קוראים ופוסטים רבים זוכים לתפוצה נרחבת ולאורך זמן. 1 זמינים מתוך 5 מינימום ₪600 ($171.43) שאני אתאמץ? צודקים, למה שתצטרכו אתם לכתוב פוסט אורח. תורמים בקטגוריה זו יוכלו, בנוסף לחולצה ומכתב אישי, גם להזמין פוסט בנושא לבחירתם (בתנאי שאני מבין בו משהו ויש לי מה להגיד עליו) שיתפרסם בבלוג "לא שומעים". 2 זמינים מתוך 3 מינימום ₪1,500 ($428.57) ביקור הדב את החולצה והמכתב האישי אמסור לכם בפגישה אישית. אם תרצו, תוכלו גם להזמין אנשים נוספים לפגישה, ולהפוך את הארוע לחוג בית במסגרתו ארצה על נושא מעניין כלשהו שאני מבין בו משהו. 4 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!