ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

חופשת קיץ בטוחה לנערות הוסטל "אורנים"

עמותת "אותות"

קצת על הבנות שלנו

תקופת החופש הגדול לנערים ונערות בישראל זהו זמן להנאות, בילויים משפחתיים, צבירת חוויות טובות, צמצום פערים לימודיים וחיזוק קשרים חברתיים.
אנו, צוות מדריכות ורכזות בהוסטל "אורנים", בירושלים, מטפל בכ-15 נערות בגילאי 13-18 אשר נמצאות ברמת סיכון גבוהה ומהווה עוגן הצלה עבורן. חלקן הגדול של הנערות זוכה בפעם הראשונה בחייו ל"בית חם", אוזן קשבת והתייחסות חיובית ומקצועית. להוסטל מגיעות נערות אשר זקוקות לחום, למגע וליחס אישי מכבד. במקרים רבים הן מגיעות אלינו לאחר שהתגלגלו לרחוב, חשופות לסמים, לניצול מיני ולחברה עבריינית. הצורך שלהן במסגרת חמה ותומכת הוא קריטי כדי להבטיח את הביטחון בהמשך חייהן.
התמודדות הנערות עם חופשת הקיץ, מציף חששות רבים. מה הן יספרו על חוויותיהן בחופש הגדול? איך יעבירו את ימי החופש הארוכים שללא תעסוקה הופכים להיות מסוכנים עבורן? איך החיפושים אחר עניין עם בני נוער דומים בזמני החופש יכול להרוס שנה שלמה של עבודת שיקום אינטנסיבית שהן מנסות לעשות בחייהן.
הנערות שלנו, שקופות.
ובכן, בשבילנו הן ממש לא שקופות (למעשה, לא פעם הן האור של חיינו). כמו כל נערה בגיל שלהן, גם הן מלאות שמחת חיים, חלומות ושאיפות ואנחנו רוצות לעזור להן להעז לחלום אותם, ליהנות מתקופת החופש ולהגשים את חלומותיהן.

הוסטל "אורנים"- מי אנחנו?

הוסטל "אורנים" שייך לעמותת "אותות", ופועל בפיקוח רשות חסות הנוער, משרד הרווחה. אנו עושים את מירב המאמצים, במסגרת המשאבים שיש לנו, על-מנת להפוך את השהות של הנערות בהוסטל לעשירה וחמה ככל הניתן. כל נערה בעלת צרכים ספציפיים, אהבות שונות ורצונות שונים, ואנו מנסים להקיף את כל אלו בצורה הטובה ביותר. לצערנו, המשאבים שלנו מוגבלים מאוד, ואנו נאלצים להסתמך על תרומות של גורמים רבים וטובים, המטים שכם לטובת הקהילה, ומאפשרים לנו להעניק לנערות כלים נוספים. כל אלו מאפשרים את קידומן האישי לאור הצרכים הפרטניים שלהן.
חופשת הקיץ קרבה ואנו מאמינים כי דרך פעילות העשרה חווייתית ניתן להעשיר את עולמן הפנימי ולנתב את האנרגיות של הנערות שלנו לאפיקים חיוביים ומיטיבים. על מנת לאפשר לנערות לחוות כמה שיותר חוויות ולהעשיר את עצמן במיומנויות שונות, אנו עובדות על תכנית קיץ הכוללת מגוון פעילויות. החופש הגדול יכול להיות מעשיר, מלמד, מהנה ובעיקר בטוח בזכות העזרה שלכם!
אנו חולמות למלא עבור הנערות וביחד איתן את החופש בפעילויות שיוכיחו להן את הטוב בעולם ואת הטוב שבהן לאחר הרבה קיצים טראומטיים שחוו.

מה אנחנו רוצות לעשות:

רכיבה על סוסים
בילוי בבריכה
ארוחות מפנקות מחוץ להוסטל
פארקי מים ושעשועים
קולנוע
ספורט מוטורי
סדנאות מעשירות במגוון תחומים
מוזיאונים
עשייה קהילתית
טיולים
סדנאות -O.D.T
ועוד ועוד.......

כל תרומה שלכם תסייע לנו לתת לנערות שלנו את מה שמגיע להן על מנת שיחזרו לבתי הספר אחרי החופש בחיוך.

עלות מוערכת לכל נערה הינה בסך 330 ₪ לשבוע.
לכל תקופת החופש הגדול כ- 2310 ₪ לנערה.

האם התרומה לאתר מוכרת לצרכי מס?

כן, עמותת "אותות" הינה עמותה ובעלת אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודה. קבלה על תרומה תשלח לתורמים.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!