ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

"מקלט" - סרט קולנוע קצר

Matan Yaniv

האורות כבים. המסך דולק. אנו רואים חייל. החייל פצוע והוא זוחל אל תוך מקלט. בחוץ מתחוללת מלחמה. כך מתחיל הסרט 'מקלט'.


'מקלט' הינו סרט עלילתי קצר המספר על פחד, הגנה ובעיקר על הרצון לחיות. כישראלים, אנו מוצאים את עצמנו במשך פעמים רבות תחת מצב חירום.
'מקלט' מדבר על הדרך שבה אנו מתנהגים תחת מצב חירום, האם אנחנו נלחם? האם אנחנו נוותר? עד כמה רחוק אנו נלך בכדי להגן על הדבר הזה שהינו החיים שלנו?

מי אנחנו?


שמי מתן יניב, אני במאי קולנוע בראשית דרכי.
אני זוכר את הרגע המדויק שבו סגרתי את עיניי ולפתע, העולם האמיתי חדל להתקיים בעיניי. לפתע כל שראיתי מולי הוא ממ"ד סגור ואני כמו חייל פצוע יושב בתוכו.
מאותו הרגע שבו פקחתי את עיניי, לא היה רגע אחד שלא חשבתי על אותו החייל. לא היה רגע אחד שבו נחתי. הייתה לי מטרה אחת- לספר את סיפורו של החייל בצורה האנושית והאישית ביותר.

בעבור צבא 'מקלט' גיוסו מיטב המוחות של הקולנוע הישראלי העצמאי. הקאסט כלל את דין מירושניקוב (תאג"ד, פולמון) דידי גת ("בילי אליוט: המחזמר", "הכלה הסורית") ומציג לראשונה את השחקנית גאיה ברמן. הצוות כלל בין השאר את הצלם אריק רפאל מזרחי("אווה מריה", מועמד לפרס האוסקר האמריקאי 2016, זוכה פרס צילום) ועוד ועוד.

מה אנחנו רוצים?


הסרט צולם ונערך ואנחנו מרוצים מהתוצאה, אך העבודה טרם הסתיימה. נותרו לנו עריכות סאונד וצבע שאמורים לתת את החותמת לסטנדרט בינלאומי בכדי שיוכל לייצג אותנו בכבוד ברחבי כל העולם.

אנחנו נוכל לשלוח את הסרט לפסטיבל בעצמינו ואולי לקבל פרס ניחומים קטן על היותנו יוצרי קולנוע בראשית דרכינו שעשו סרט עם משאבים דלים.
זה לא מה שאנחנו רוצים.
אנחנו מאמינים בסרט ואנחנו מעוניינים לגעת אתו בכמה שיותר אנשים וכך להראות משהו חדש, מקורי והכי חשוב תוצרת הארץ.

למה לתמוך בנו?


כי - כולנו אוהבים סרטים (!) ואנחנו רוצים לתמוך בקולנוע הישראלי וביצירה חדשה ורעננה, כמו כן גם במסר שחשוב להעביר.

כי – אתם רוצים שבמאי הסרט יקבל את שעות השינה שלו.

כי – אתם רוצים לקחת חלק במסע המטורף הזה.

כי – אתם רוצים ששמכם יתנופף על שורת הקרדיטים של הסרט.

כי – אנחנו בצבא 'מקלט' קורא לכם לעזרה!

האם תצטרפו למלחמה שלנו?

צרו קשר


מייל:
miklat2018@gmail.com

האתר הרשמי:
https://www.miklatfilm.com

דף הסרט בפייסבוק:
https://www.facebook.com/miklatfilm/

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 12 משקיעים
 • ₪2,530 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
21%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪30 ($8.57) צו ראשון ברוך הבא לצבא מקלט! תקבלו מכתב תודה אישי חתום ע"י יוצרי הסרט מינימום ₪50 ($14.29) טירון ועכשיו נכנסתם לעניינים, תקבלו לינק לצפייה בסרט + קרדיט בכתוביות הסיום של הסרט + הכול מהסעיף הקודם. מינימום ₪100 ($28.57) ג'ובניק צעירים ורעננים, תקבלו גישה לתסריט ולתיק ההפקה שלנו + כל הסעיפים עד עכשיו. מינימום ₪150 ($42.86) קרבי ברוכה הבאה לחזית, הזמנה חגיגית לפרימיירה של הסרט + כל הסעיפים עד עכשיו. מינימום ₪200 ($57.14) רב"ט הפז"ם דופק, הזמנה זוגית לפרימיירה של הסרט + שאר הסעיפים עד כה. מינימום ₪300 ($85.71) סמ"ל קיבלתם עותק DVD של הסרט מלווה בקומנטרי ותוספות מיוחדות + הסעיפים שהופיעו עד כה. מינימום ₪500 ($142.86) מפקד מחלקה הקשב המפקד! חולצה רשמית של מפקד בצבא מקלט + כל הסעיפים שהופיעו עד כה. מינימום ₪700 ($200.00) מפקד גדוד מצדיעים לכם! ביקור מיוחד על סט הצילומים של סרטו הבא של הבמאי- "בלה בלה" + כל הסעיפים הקודמים. מינימום ₪1,000 ($285.71) מפקד בסיס משתחווים בפניכם! קיבלתם גישה לכל הנוגע לסרט והנעשה מאחורי הקלעים + הזמנה למסיבת הסיום של הסרט מול צוות הצילום והשחקנים + כל הסעיפים עד פה מינימום ₪2,000 ($571.43) הרמטכ"ל צבא 'מקלט' עומד מאחוריכם! שמכם יונצח תמיד ברשימת ההפקה של הסרט + נבקש מכם להצטלם איתנו לתמונה ראשית בפייסבוק עם כיתובת 'רמטכ"ל צבא מקלט'! + ליווי אישי של תסריטאי הסרט בתסריט הבא שלכם! + כמובן, כל הסעיפים עד כה.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!