crowd funding course

שלום רב צופי הינשופים!


בתום פגרה קצרה שנכפתה עלינו, החלטנו לשוב למסך לעונת חורף – בעזרתכם.

בואו נעשה ביחד היסטוריה, ונרים את תכנית הטלוויזיה הראשונה שתופק במלואה במימון הציבור ותשודר באינטרנט.

הסכום שאנו מבקשים לגייס מכם יממן שמונה תכניות של הינשופים. מעתה והלאה נעבוד רק בשבילכם. זו תהיה התכנית שלכם. ולכן היא תהיה עצמאית מאי פעם ותאפשר חופש ביטוי מוחלט למשתתפיה.

אין ברירה אחרת


שוק הטלוויזיה הישראלי קורס. הוא אף פעם לא היה נדיב במיוחד בייצור בידור אינטליגנטי לקהל שטעמו חורג מזה של זמן צפיית השיא בערוץ 2. אבל כעת, במצב המשברי שבו הוא נתון, הוא חדל לחלוטין לעשות תוכן שאיננו זרם מרכזי. הוא פשוט לא סופר אתכם ולא מתחשב בטעמכם.

כבר עכשיו יש לכם מעט מאוד תוכן מקורי לראות בטלוויזיה, ובעתיד הקרוב לא יהיה לכם בכלל. עלינו להבין שאם אנחנו רוצים תוכן מקורי שמיועד לנו, עלינו לממן אותו בעצמנו. אין ברירה אחרת.

והבשורה המשמחת היא שזה אפשרי. תכנית אחת של הינשופים עולה לנו 15 אלף שקל. לכך יש להוסיף עלויות של עיצוב אתר ואפליקציה. אם כל אחד מהצופים האדוקים של הינשופים יתרום סכום צנוע, נוכל להפיק בשבילכם 8 תכניות.

אנחנו מאמינים שהסכום שאנחנו מבקשים לגייס הוא בהישג ידכם, ושמדובר בעסקה משתלמת בשביל כולנו. בעיקר בשבילנו, כי אנחנו מתכוונים למעול ברוב הכסף ולהשתמש בו כדי לקנות יאכטות וסמים. ובכל זאת, גם אתם תצאו נשכרים.

בית חרושת קטן לתוכן איכותי


הצלחת מיזם הינשופים במימון הציבור תוביל להפקות נוספות שימומנו בשיטה זו. בואו תהיו שותפים מלאים איתנו בצעד חדשני שירחיב את גבולות שוק הטלוויזיה הישראלי ויאפשר גם לנו מרחב מחייה מכובד.

נוכל לבנות בית חרושת קטן לתוכן איכותי, בלי להזדקק לטובות של גופי שידור שסבורים שלא צריך לייצר תוכן כזה, ושלא רואים אתכם ואת הצרכים שלכם ממטר. נעניק משמעות חדשה למונח שידור ציבורי. זה לגמרי בידיכם.

בואו נצא ביחד לדרך עצמאית, ובמקום להתאונן שאין מה לראות בטלוויזיה, נשמח בתוכן שנייצר במשותף.

פנייתנו איננה רק לאנשים פרטיים. אם יש לכם עסק קטן שערכיו עולים בקנה אחד עם ערכי הינשופים, וקהל היעד שלכם הוא קהל הינשופים, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך "המסלול העסקי".

להתראות במהרה בעונה החדשה של הינשופים (במימון הציבור)!

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 318 משקיעים
 • ₪37,550 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
25%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪20 ($5.71) תודה רבה! אנו מודים לכם על תרומתכם להחזרת הינשופים עם רוגל אלפר למסך כתכנית עצמאית ובמימון הציבור. מינימום ₪40 ($11.43) קרדיט באתר שמכם יופיע ברשימת התורמים שנפרסם באתר האינטרנט בו תשודר התכנית. מינימום ₪50 ($14.29) ידידי הינשופים - קרדיט בתכנית שמכם יופיע גם ברשימת התורמים שנפרסם באתר וגם בכתוביות הסיום של התכנית. בכך תהפכו לידידי הינשופים. מינימום ₪100 ($28.57) השתתפות כקהל - כרטיס למסיבה כידידי הינשופים, שבחרו לטפח איתנו חברות אמת, תוזמנו להשתתף כקהל במהלך אחת התכניות ותוכלו גם ליהנות מהופעות מוזיקה חיות שיתקיימו במהלכה. מינימום ₪250 ($71.43) תודה מיוחדת בפתיחת תכנית כידידי הינשופים, שנכנסו איתנו לזוגיות, תוזמנו להשתתף כקהל באחת התכניות, ונודה לכם באופן אישי ונרגש בפתיחתה. אבל רק אם אתם אנשים פרטיים. מינימום ₪500 ($142.86) צופה VIP - מסכם דיון כידידי הינשופים VIP תוזמנו להשתתף כקהל, תקבלו תודה אישית בפתח התכנית ותוכלו לסכם את אחד מהדיונים שיתקיימו סביב השולחן. בכפוף לשיקולי עריכה. מינימום ₪1,000 ($285.71) צפיית PRIMIUM מוקדמת בתכנית כידידי הינשופים PRIMIUM תקבלו מאיתנו באופן בלעדי את התכנית לצפייה מוקדמת כשבוע לפני שתשודר. וכמובן שתקבלו גם את כל ההטבות של צופי VIP. מינימום ₪2,500 ($714.29) שידור דעה אישית שלכם כידידים מובחרים של הינשופים נשדר דעה אישית שלכם (ללא פרסום סמוי ובכפוף לשיקולי עריכה) על נושא תרבותי. בנוסף, נשלח לכם 2 תכניות לצפייה מוקדמת. 8 זמינים מתוך 8 מינימום ₪3,000 ($857.14) המסלול העסקי של הינשופים יש לכם עסק שעולה בקנה אחד עם ערכי הינשופים? עבור תרומתכם נצרף את לוגו החברה לנותני החסות לתכנית. בכפוף לשיקול דעת המערכת. דברו איתנו. מינימום ₪5,000 ($1,428.57) מארז אקסלוסיבי של הינשופים כחברים הטובים ביותר של הינשופים תקבלו מארז של כל התכניות שנקליט. בנוסף, נשלח לכם 3 תכניות לצפייה מוקדמת וכמובן שתזכו לכל שאר ההטבות. 8 זמינים מתוך 8
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!