ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

סבתא שרה ואבקת הפלא

טלי לוקס

סבתא שרה ואבקת הפלא

קוראים לי טלי לוקס כהן, נשואה, אמא לשלושה ילדים.
קרימינולוגית שיקומית ואשת חינוך. הגשמתי חלום וכתבתי ספר בהשראת חמותי המסמלת עבורי אישה שבחייה הכינה תמיד לימונדה מהלימונים שנשלחו אליה ולא פסקה לרגע להעניק מעצמה שפע של אהבה ואמונה בטוב שבכל אדם.

עלילת הספר

סבתא שרה, הגיבורה של הסיפור, בשיחות עם נכדה מנסה ללמד אותו על אבקת פלא מיוחדת שרצוי לפזר על אנשים, אפילו על כאלה שפחות אוהבים.
הסבתא מלאת האנרגיות והדמיון מרגישה שהיא נחלשת אבל ממשיכה במחוייבות להעביר את המסר כי העולם יהיה טוב יותר אם כולנו נדע לפזר את האבקה גם עם מי ומתי שלא פשוט לנו.
הקשר העמוק והרגשי בין הסבתא לנכד חושף את ניסיונה העשיר של הסבתא ואת הידע שכה חשוב לה להעביר הלאה מתובל באהבה גדולה וערכיות.
זכויות האיור הם של רפאל שנקולבסקי שהצטרף למסע.

הקדשה

הספר מוקדש לזיכרה של אפרת פיכמן ז"ל שלימדה אותי את מהותה של נתינה גם בזמן של קושי ותוך כדי התמודדות אמיצה עם מחלת הסרטן.

על מנת שהספר ייצא לאור והמסר של סבתא שרה ימשיך אני זקוקה לכם שתהיו שותפים שלי במסע הזה.

משלוחים

העלויות עבור הספר המוגמר אינן כוללות עלויות משלוח. באיסוף עצמי ניתן לאסוף את הספר בתיאום מכל רחבי הארץ מצפון עד דרום, נהריה, טבריה, קריות, פתח תקווה, נתיבות ועוד (ניתן לפנות בפרטי לתיאום מקומות נוספים או משלוח בתשלום נוסף).

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 199 משקיעים
 • ₪20,420 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
102%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) תודה גדולה מודה לכם מקרב הלב על התמיכה בהוצאת הספר מינימום ₪50 ($14.29) עותק מודפס עותק מודפס של הספר, צבעוני, בכריכה קשה. מינימום ₪60 ($17.14) עותק מודפס עם הקדשה אישית עותק מודפס של הספר, צבעוני, בכריכה קשה חתום על ידי המחבר ובצירוף הקדשה אישית. ספרו לי למי תרצו שיוקדש הספר. מינימום ₪70 ($20.00) עותק מודפס+משלוח עותק מודפס של הספר, צבעוני בכריכה קשה כולל משלוח לבית בדואר ישראל. מינימום ₪95 ($27.14) הרצאה מה עושים עם התמכרות למסכים?מאת טלי פלג מחיר עבור אדם יחיד להרצאה בנושא התמכרות למסכים. רוצים לדעת איך מסיימים זמן מסך בלי בכי, תלונות ועצבים? כמה זמן מסך מומלץ לכל גיל? מתי זה לגיטימי להחרים את האייפון? איך הילד יעמוד בהסכם גם "כשהשוטר" לא בבית? מה עושים כשהמתבגר מחובר לנייד באופן תמידי? האם ווטסאפ נחשב זמן מסך? האם מומלץ שתהיה להורה גישה לנייד של הילד? איך עוזרים לילד למצוא איזון בחיים? המרצה, טלי פלג, מנחת הורים על פי גישת אדלר, כותבת בלוג בעיתון "הארץ". מדריכה באופן פרטני ומנחה סדנאות בארץ ובחו"ל. ההרצאה תתקיים ב-17.5.18 בשעה 20:30-22:00 ברחוב הגנים 7, חיפה. מתחם מכינת גל, קומה 2. לא יינתן החזר כספי בשל אי הגעה. 24 זמינים מתוך 30 מינימום ₪100 ($28.57) עותק מודפס ושעת סיפור בגן עותק מודפס של הספר, צבעוני בכריכה קשה והגעה של המחברת להקראת הספר בגן הילדים. ההטבה מתוחמת לאזור חיפה והקריות ומועד שיתואם עם המחברת מינימום ₪125 ($35.71) הרצאה מה עושים עם התמכרות למסכים?מאת טלי פלג מחיר עבור זוג הורים להרצאה בנושא התמכרות למסכים. רוצים לדעת איך מסיימים זמן מסך בלי בכי, תלונות ועצבים? כמה זמן מסך מומלץ לכל גיל? מתי זה לגיטימי להחרים את האייפון? איך הילד יעמוד בהסכם גם "כשהשוטר" לא בבית? מה עושים כשהמתבגר מחובר לנייד באופן תמידי? האם ווטסאפ נחשב זמן מסך? האם מומלץ שתהיה להורה גישה לנייד של הילד? איך עוזרים לילד למצוא איזון בחיים? המרצה, טלי פלג, מנחת הורים על פי גישת אדלר, כותבת בלוג בעיתון "הארץ". מדריכה באופן פרטני ומנחה סדנאות בארץ ובחו"ל. ההרצאה תתקיים ב-17.5.18 בשעה 20:30-22:00 ברחוב הגנים 7, חיפה. מתחם מכינת גל, קומה 2. לא יינתן החזר כספי בשל אי הגעה. 21 זמינים מתוך 30 מינימום ₪450 ($128.57) 10 עותקים מודפסים עשרה עותקים מודפסים של הספר, צבעוניים בכריכה קשה. מינימום ₪1,000 ($285.71) תודה אינסופית ומוטיבציה להמשך היצירה
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!