ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מה אומרים הקוראים הראשונים

ד"ר פנינית רוסו-נצר:
"ספר גדוש בתובנות מעשירות ומעמיקות על החיים, כתוב ברגישות ותבונה, מעורר מחשבה, ובעיקר מרחיב פרספקטיבה באופן מעורר השראה. (מרצה וחוקרת באוניברסיטת חיפה, לוגותרפיסטית קלינית, וראש התוכנית ללוגותרפיה באוניברסיטת תל אביב)

תום סודאי:
"ספר שיוציא אותך מאיזור הנוחות ויגרום לך לחשוב טוב על חייך מחדש. ממליץ בחום !" (מהנדס תוכנה, ת"א)

שגית שלמה:
"הספר המופלא הזה הצליח בכוח כתיבה וירטואוזית ורעיונות חדשניים ומרתקים של הסופר לערער את תפיסת עולמי בנושאים רבים ומגוונים ולגרום לי לחשב מסלול מחדש..״ (אשת חינוך, כותבת מאמרים ומנחת סדנאות)

ד"ר דידה קימור:
"פרץ יצירתי מעורר השראה, המשלב תהיות פילוסופיות ופואטיות, עם גילויי אינטימיות, אותנטיים, אמיצים ומדויקים. עמוק, מרתק, רוקם תמונה המעודדת חקירה, אל מול השאלות הקיומיות של האדם. מומלץ לכל מי שמהות ההוויה האנושית מעסיקה אותו"
(פילוסופית ולוגותרפיסטית וכן עוסקת בחקר התודעה האנושית)


אני מזמין אתכם לקחת חלק בהוצאתו לאור של ספרי "מבטים נסתרים" . הספר מיועד לכם האנשים הסקרנים המעוניינים להרחיב ולו במעט את כיווני המחשבה שלכם, אני משוכנע שתגלו עניין רב מהקריאה בספר.

שלכם באהבה !
דרור שקד

עלי ועל תפיסת עולמי

כחלק מתפיסת עולמי, אני מדגיש את הגיוון של תחומי הפעילות שלי בנושאי תוכן ודעת והדבר מאפשר לי התבוננות רב מימדית הן אל העולם החוצה והן אל עצמי פנימה.

אני בא מרקע של ניהול ומדעי ההתנהגות, בוגר הכשרה בפסיכותרפיה וכן של התכנית ללוגותרפיה מאוניברסיטת תל אביב ומכון פרנקל בוינה, כמו כן מוסמך בגישור רגיל ומשפחתי ומתמחה בניהול קונפליקטים ומערכות יחסים. בסופי שבוע אני מצייר בסטודיו שלי את המחשבות והמבטים שאספתי בדרכי ומעלה אותם על הבד או אל הספר כפי שקורה ממש עכשיו.

מתוך הספר...
"מאז שאני זוכר את עצמי אני משמש בתפקיד של צופה. מביט בסובב אותי בין בגלוי ובין בנסתר, מנתח ובוחן הכל מנקודות מבט שונות ומשונות. במרוצת הזמן מצאתי שהיכולת הזו מאפשרת לי להתאים את עצמי טוב יותר לסביבתי מסייעת לי לעדכן את תפיסת עולמי הזמנית, הכל בהתאם לאותו מצב ולאותה נקודת המבט.."

איך נולד הרעיון לספר "מבטים נסתרים"

הרעיון לספר נולד לאחר שאספתי בדרכי נקודות מבט רבות ומגוונות להביט דרכן אל העולם ולאחר שהבנתי שספר זו הדרך הנכונה ביותר לחלוק עם אחרים את רעיונותיי ומחשבותיי.

היכולת להתבונן במצבים השונים שבחיינו מנקודות מבט רבות ושונות היא כוח מופלא המאפשר לנו ללמוד הרבה על עצמינו ועל העולם וכן מסייע לנו לפרק ולהרכיב מחדש אירועים, לפרש את המציאות בדרכים נוספות, להבין יותר ובעיקר להתאים את עצמו טוב יותר וכן להשפיע על אחרים בצורה אפקטיבית יותר.

מה כולל הספר

מה קרה לי בדרכי לאותנטי, היכן נמצאות הסיבות, האם אנחנו באמת מחליטים, מהם שבילי המשמעות, איך העתיד משנה את העבר, מדוע אנשים עם עקרונות מפחידים אותי, ואיך הנצח מגשים הכל ... על שאלות אלו ורבות אחרות תוכלו לקרא בספר "מבטים נסתרים".

הספר כולל מעל 200 קטעי טקסט, תובנות ורעיונות חשיבה, המאורגנים במסגרת 13 פרקים הכוללים את הנושאים הבאים:
תודעה מחשבה ידיעה * מבט אל עצמי * חושים הבנה ורגשות * אהבה ושלמות * חופש פעולה החלטות בחירות * המעשה הראוי * סדרים בזמן * אושר החיים הראויים * מבטים נסתרים * התשובות השואלות * אנשים אופי יחסים * הדי משמעות * אין סוף מסתורין

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!