ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

קודם כל העמותה -


עמותת להושיט יד פועלת כבר כ- 10 שנים למען ילדים חולי סרטן וילדים בעלי c.p (שיתוק מוחין).
הילדים בעלי הc.p לומדים בבתי ספר מיוחדים ואחרי שעות הבית ספר נהנים מפעילויות שהעמותה עושה להם. בנות השירות הלאומי אשר מתנדבות בעמותה נמצאות בבית ספר און ביחד עם הילדים ועוזרות להם מבחינה לימודית וחברתית בשביל לשלב אותם ולעזור להם.
בשביל לאפשר להורי הילדים מעט מנוחה וכמובן להנאת ילדי העמותה, להושיט יד דואגת להוציא את הילדים לפעילויות בכל רחבי הארץ- שבתות, חמשוש, מסיבות של העמותה ועוד מגוון רחב של פעילויות בשביל הילדים.

בזמן החופש הגדול ישנם יישובים וערים שעושים קייטנות לילדי העמותה ועוזרים להוריהם לקבל קצת מנוחה מהטיפול בהם, ומאפשרים להם בנוסף, להשקיע זמן ותשומת לב בשאר הילדים במשפחה. את הכסף בכדי לממן את הקייטנות, דואגים הישובים שעושים את הקייטניות להתרים, והם אחראים על כל הארגון והביצוע של הקייטנות.


קייטנת להושיט יד מחולה !


הקייטנה עצמה מתקיימת זה השנה ה5 במושב מחולה שבבקעת הירדן. הילדים באים אלינו למושב לשישה ימים של כיף וחוויה, אווירה מטורפת, אטרקציות שוות כדוגמת קיאקים וסרט וכדומה !

את הקייטנה אנו מרימים בעצמנו מגיוס הכספים ובניית הלוז, ועד מימוש הקייטנה בפועל. במשך השנה אנו עושים פרויקטים שונים על מנת להרוויח כסף בכדי לממן את הקייטנה, מכיוון שהעלויות של הקייטנה רבות אנחנו נזקקים לתרומות בכדי שנוכל לקיים את הקייטנה.


נשמח אם תוכלו לעזור לנו להרים את הקייטנה, כל סכום יעזור ! מודים לכם מראש, נוער מחולה.

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!