ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

עפרה חזה - מקימים מרכז מורשת!

חיה טל

עפרה חזה - נכס לאומי שלא הונצח

הזמרת, הפזמונאית והשחקנית עפרה חזה ז"ל (1957-2000) זכתה ל-42 שנות חיים בלבד, אך בהן הצליחה לכבוש קהל ישראלי ובינלאומי במוזיקה איכותית ומגוונת, כשהיא ממלאת אולמות - בין אם בישראל, באירופה או בארה"ב, עם להיטי פופ, שירי ארץ ישראל או שירים תימניים אתנים.
היא יצגה את מדינת ישראל ולימדה על מורשת יהודית בראיונות, תוכניות רדיו ובמפגשים עם אנשי ציבור, רכשה קהל מעריצים גדול במדינות ערב וקיימה מגעים דיפלומטים בין ישראל לתימן.

הישגיה רבים ותפקידה בתרבות הישראלית מכריע - איך מאז שנפטרה, אין שום מאמץ ניכר להנציח את מורשתה!

השירים כמעט ונעלמו מתוכניות הרדיו, לא מתקיימים אירועים מכובדים לזכרה,ואף אין רחוב על שם הזמרת המפורסמת בעיר הולדתה. אין מקום בו ניתן ללמוד על תרומתה הרבה למוזיקה הישראלית והבינלאומית.
אף גורם לצערנו לא מקדם את זכרון מורשתה לדורות הבאים.

את זה חייבים לשנות!

מרכז מורשת - תוכנית ודרישה

ח"י שנים עברו מאז לכתה של עפרה. הגיע הזמן להחיות את זכרה.

כדי להנציח, להוקיר תודה וללמד על יצירותיה ואישיותה של עפרה חזה ז"ל, אין מיזם יותר מתאים מהקמת מרכז מורשת ואנחנו כציבור יכולים לקדם את הקמתו!

1) דרוש מרכז מורשת שבו יהיה אפשר להכיר את מגוון שיריה, לקיים סדאנות שירה לילדים וצעירים, לתת מקום לזכרונות דרך שידורי תוכניות מימי חייה, להנציח את פעילותה למען יהודות תימן ושלום, לקיים תערוכות, אירועי תרבות ועוד!

2) המרכז צריך להיות מוכר ומסובסד ע"י משרד התרבות. הפרויקט הזה יוגש לשרת התרבות מירי רגב לאחר גיוס הכספים בכדי להראות תמיכה ציבורית ורצון לאתר הנצחה לזמרת הלאומית!

3) המרכז חייב להיות מוקם במקום מרכזי עיר הולדתה תל אביב.

* עכשיו הכדור במגרש שלכם!
עזרו לנו, לקהל אוהביה של עפרה, להצליח בפרויקט גיוס כספים למרכז מורשת לעפרה חזה ז"ל, מען התרבות הישראלית והמוזיקה הישראלית! *


מי אנחנו?

חיה טל ועמרי שרעבי - אנחנו המקימים והמנהלים דף הפייסבוק הגדול ביותר ברשת אודות עפרה חזה (facebook.com/ofrahazafans), דף הפתוח לקהל ישראלי ובינלאומי, ומעריצים נאמנים של עפרה מגיל צעיר. שנינו כעת סטודנטים. הפרויקט שלנו מוכר לבני משפחת חזה.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!