ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

הקהילה הגאה מביאה את הבשורה לעלי

יקי הרץ

התשובה להסתה

בי"ג באדר (יום שלישי ה-27.2, בשעות הערב) נציין במסורת היהודית את תענית אסתר, היום שיועד להשמדת העם היהודי בימי המן הרשע - כך על פי סיפור המגילה.

אנחנו נמצאים בימים בהם רבנים, אנשי חינוך והנהגה נותנים לעצמם חופש לטנף, להשמיץ, להסית ולהתבטא באלימות כנגד קהילות שמהוות חלק בלתי נפרד מהמרקם האנושי בארץ. אוכלוסיות שלימות מבוטלות ונרמסות, עקב אורח חיים שונה שמאפיין את חבריהן או בשל בחירות שאינן לטעמם של אותם אנשי ציבור.

לכידות וגם עוצמה

אנחנו נגיע למכינת בני דוד בעלי, ביום שלישי בשעה 18:30, יום בו הדת היהודית מצווה להתענות ולקיים חשבון נפש. נגיע אל אותם שמתיימרים לדבר בשם אלוהים או בשם הדת ומפיצים בורות, בערות וחשיכה. נגיע מתל אביב ומירושלים, מחיפה ומבאר שבע. נגיע מישובים מרוחקים ומערים גדולות.

נגיע לכל מקום שיזרע חושך כדי להציג אלטרנטיבה.

נגיע כדי להשמיע קול ברור של כוח ותעצומה מול ניסיונות החלשה והפחדה. הרב יגאל לוינשטיין, אתה מדבר על הדברה, אנחנו מדברים על הידברות. במקום פחד אנחנו מציעות ומציעים קבלה, סובלנות והכלה.
אנחנו מאמינים שגם אם מישהו או מישהי מקיימים אורח חיים ששונה מזה שאני מאחל לעצמי או רואה לנכון לקיים, אין זה מתפקידנו לקטול אותו.

זו לא הדת היהודית שמדברת מגרונך, יגאל. ההתבטאויות שלך הן של פחד, שנאה ובורות. ואנחנו כאן כדי להשמיע קול אחר. יציב איתן ברור וחומל.

צריכים וצריכות אתכם

את הקול שלנו לא נשמיע לחסידינו בחדרי חדרים, ומתוך פחד. את הקול שלנו נשמיע בפומבי, בגאון. בשלטים ובסיסמאות. מול אמירות של דיכוי וצמצום, אנחנו נשמיע אמירות של תקווה ושל העצמת האדם.

איסוף התרומות נועד לצרכים הבאים:
הסעות ממוגנות ירי/אבנים, ליווי ביטחוני, והדפסת שלטים עם מסרים לפעילות.

*האירוע מתקיים בידיעת תחנת המשטרה בבנימין*

לינק לאיוונט בפייסבוק:
https://www.facebook.com/events/533542147025909/permalink/533713953675395/?ref=1&action_history=null

*מצורפת בקובץ הצעת המחיר שקיבלנו להסעות ממוגנות מחברת ההסעות מיצויוסי. כל הוצאה תתועד ותוצג כנגדה קבלה, הכל מתנהל בשקיפות מלאה. במידה ויישאר סכום עודף, נערוך סקר בין התורמים/ות לאיזה גוף / ארגון יירצו להעבירו.

קבצים נוספים

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 8 משקיעים
 • ₪1,010 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
5%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!