ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

קייטנת קיץ מושב נוב

נוער מושב נוב שברמת הגולן מקיים זו השנה הרביעית ברציפות קייטנה בשיתוף עמותת "חברים לרפואה" לילדים בעלי מוגבלויות, שיתוק מוחין וניוון שרירים. הנוער מגייס כספים, מארגן ציוד ומרים קייטנה מלאה של שבוע לחניכים, שאותו רבים מגדירים כ'שבוע הכי טוב בשנה'. השבוע מלא באטרקציות וכיף והכל למען הילדים.

בנוסף זהו שבוע חופש להורי הילדים, שמטפלים בהם במסירות במשך השנה, ועל כך הם מודים לנו ומתרגשים כל פעם מחדש.

עלותו של חניך בקייטנה היא 2,000 ש"ח! ככל שנגייס יותר כסף לקייטנה כך נוכל להגדיל את מספר החניכים שמשתתפים בקייטנה!!! - אנחנו בנוער כ50 חברה, ולכן אנו יכולים לארגן קייטנה ל20 חניכים (על כל חניך 2 חונכים והשאר צוות מסייע).

עלויות הקייטנה רבות, והקייטנה מבוססת על תמיכה כלכלית של תורמים. בשביל שקייטנה זו תצא לפועל אנו זקוקים לתמיכה שלכם...

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולהיות שותפים בגיוס הכספים לקיום הקייטנה!

כמה מילים נוספות על הקייטנה

הקייטנה מובלת על ידי הנוער של המושב בהובלת המדבי"ם (רכז ורכזת נוער מבוגרים). תפעול הקייטנה כולה והדרכתה נעשת על ידינו, בני הנוער ממושב נוב בהתנדבות וללא כל תמורה.

עלויות הקייטנה רבות מאד ולכן אנחנו בהובלת המדבי"ם עובדים במשך כל השנה על מנת להשיג את הכסף שישמש אותנו לצורך הוצאת הקייטנה לפועל.
הכסף נאסף בדרכים שונות: שוק פורים שיארגנו הנוער למושב שכל הכנסותיו יועברו לטובת הקייטנה, כל אחד מהנוער קיבל על עצמו בתחילת השנה לעבוד 10 שעות ולתת את הכסף שהרוויח לקייטנה ובנוסף לגייס את משפחתו המורחבת לטובת הצלחת הקייטנה. בנוסף, אנחנו במהלך השנה עשינו הקרנת סרט שבועית לילדי המושב + א.ערב שכל הכסף שנאסף הועבר לטובת הצלחת הקייטנה . ועוד...
בנוסף, המושב כולו שותף לקייטנה הן בתמיכה כספית והן בכל מה שצריך סביב הקייטנה.
הקייטנה השנה תתקיים בקיץ ,החניכים שמשתתפים בקייטנה עמותת חברים לרפואה שולחת . (הקייטנה אינה קשורה לאירגון "חברים לרפואה", אירגון "חברים לרפואה" רק שולח אלינו את החניכים).

החניכים ישנים אצלנו במושב בדירות האולפנה שיש במושב, נהנים בכל ימי הקייטנה משלל אטרקציות (קיאקים, מפעל השוקולד, שייט בכנרת, סדנת שוקולד, סדנה בניה מעץ, ועוד המון פעילויות), בנוסף החניכים נהנים בכל ימי הקייטנה מאוכל ברמה גבוהה ועוד.
לכל חניך מוצמדים שני חברה מהנוער שצמודים אליו כל הקייטנה.
אך יחד עם זאת העלויות של הקייטנה גבוהות.

קבצים נוספים

תגובות

 • 25 משקיעים
 • ₪4,718 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
15%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!