ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

הפקת ספר הילדים - ’הדג שהחליט לעוף’ מאת דני בז

Dan Materani

על הסופר-דני בז

זהו סיפורו המדהים והבלתי נתפס של דני בז,סא"ל (מיל'),שבניגוד לכל היגיון וכנגד כל המוסכמות והסיכויים הצליח להגשים את מה שאיש מעולם לא העז לעשות.
זהו מסע מרתק ונוגע ללב המתאר התמודדות קשה,צורבת ועיקשת במכשולים בירוקרטיים צבאיים ובקיבעון מחשבתי של מפקדים.
המרצה לוקח בדרך ארוכה ומפתיעה שראשיתה ברגע הפציעה ואובדן הראיה בשייטת 13,דרך בית ספר לקצינים,בה"ד 1,ושיאה בקבלתו חסרת התקדים לבית הספר לטיסה של חיל האוויר,עם עין אחת.
"זהו ניצחון הרוח על הנכות",אומר דני,שכל חייו סירב להשלים עם סטיגמה של נכה ובחר קריירה צבאית וביטחונית מגוונת וחובקת עולם.

'הדג שהחליט לעוף'- מאת דני בז

הרעיון להפקת ספר הילדים- 'הדג שהחליט לעוף', בא לעולם בעקבות מפגש עם ילד נכה שהגיע עם משפחתו לדוכן הסופרים בשבוע הספר העברי בכיכר רבין. לאחר ששמע הסברים על אודות ספר המבוגרים מעורר ההשראה- 'לטוס עם עין אחת', הביע הילד משאלה שספר זה יהפוך בקרוב גם לספר ילדים. ואכן, עוד באותו לילה כתבתי את ספר הילדים: 'הדג שהחליט לעוף', המבוסס על סיפור חיי, כפי שהוא בא לידי ביטוי בספרי- 'לטוס עם עין אחת'. במקביל, התקשרתי עם צייר מוכשר ביותר וביחד הכנו עשרים ושלוש סקיצות שיהוו את הבסיס לציורים שיעטרו את הספר. הציורים הראשונים כבר מוכנים וממתינים להדפסה.
פרויקט ספר הילדים נועד כולו לתרומה לכל מחלקות האונקולוגיה בבתי החולים בארץ ומחלקות אחרות שבהן מאושפזים ילדים. האירוע המתוקשר הראשון מתוכנן ליום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל, והוא יערך במרכז הרפואי לילדים-'שניידר'. לאחר מכן יערכו אירועים דומים בשאר בתי החולים.

פרוט שלבי הפקה ועלויות:
1. 14 ציורים כפולים (מקט)
2. 2 ציורים כפולים (פרזץ)
3. 6 חצאי דפים
4. 1-מחצית דף מאויר עם שם הספר (ציטול)
5. עיצוב כולל מבוא והקדמה
6. הכנסת טקסט לשוני מנוקד
7. הדפסת הספר בצבע על נייר כרומו עבה

עלות ההפקה הכוללת ציורים, עריכה לשונית, ניקוד והדפסה הינה כ-80,000 ₪.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!