ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

המטרה- ''נותנים תקווה ללביא''

תודה רבה לכל התורמים והתורמות!
ברוך ה' ובעזרת אנשים נפלאים הגענו ליעד הראשוני שהצבנו, אבל בשביל כל הטיפולים של לביא צריך עוד תרומות. נשמח ממש אם תמשיכו לתרום עבור הפרויקט שלנו.
לביא צריך לטוס לחו''ל על מנת לעבור עוד טיפולים יקרים וייחודים שבעזרתכם הוא יזכה לכך ומשפחתו תעמוד על רגליה.
היעד עכשיו הוא 70,000
תודה רבה לכל התורמים!

נותנים תקווה ללביא

אנו תלמידי ישיבה תיכונית חספין מקיימים כמידי שנה שוק פורים לתושבי רמת הגולן והסביבה. שכל מטרותיו קודש, לצדקה ולתרומה. השנה אנו מקדישים את השוק לסיוע ללביא חדד, (אח של ילד מהשכבה) שמתמודד עם מחלת הסרטן בפעם השניה בחיו והוא רק בן שלוש. לביא זקוק לטיפול יקר ומיוחד שנערך בחו''ל ולשם כך אנו אוספים את הכסף. בנוסף אנו מזמינים קבוצה גדולה של ילדים ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים לבוקר השוק ומקיימים כל מיני הפעלות מושקעות ויקרות לילדים אלו על מנת לשמחם. אנו קוראים לכם לקחת חלק בהצלת הילד ובשימוח אנשים עם מוגבלויות.

לביא חדד

לביא חדד, ילד בן שלוש שחולה בסרטן בפעם השניה (רבדומסקיה). חלה בגיל שנה וחצי בסרטן בפעם הראשונה, הוא עבר טיפולים רבים וקשים בבית חולים שניידר במשך שנה.
לאחר כמעט ארבעה חודשים שחשבו שהוא בריא גילו ללביא גידול חדש באותו מקום. המחלה חזרה. לביא צריך לטוס לצרפת על מנת לעבור הקרנות וניתוחים מיוחדים. בשביל זה אנו אוספים את הכסף וקוראים לכם לבוא ולהיות חלק בהצלת הילד.

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!