ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

גיוס חירום לחסימת פקחי השבת של דרעי

ישראל חופשית

הציבור החילוני מתגייס ותומך בבעלי העסקים הפתוחים בשבת

לבעלי העסקים הפתוחים בשבת יש גם ככה הוצאות נוספות הקשורות לכך שהם פתוחים בשבת, מטרתנו היא לתמוך בהם באופן כללי על מנת שיבינו שהציבור בעדם ומעוניין שיפתחו בשבת.

הקואליציה בגדה בציבור הרחב, ובניגוד לכל הסקרים שהראו את התנגדות הציבור, העבירה את חוק המרכולים. התוצאה כבר כאן: כבר שבועיים שעסקים, מרכולים ומסעדות באשדוד וברחבי הארץ קיבלו קנסות שערוריתיים על פתיחה בשבת.

תנועת ״ישראל חופשית״ והציבור הרחב יעמדו לצד בעלי העסקים עד שהמאבק יושלם וחוק המרכולים יבוטל - כפי ש80% מהציבור בישראל רוצה. אנחנו לא ניתן לפקחים של דרעי ונתניהו לפגוע בעסקים ששומרים על החופש שלנו לקנות בקבוק מים, תרופות ומזון ביום החופשי היחיד שיש לישראלי העובד.

מתאחדים ושומרים על השבת הישראלית!

חוק המרכולים - שעבר בחטא, נגד עמדת 80% מהציבור ומרבית חברי הכנסת - טרם נכנס לתוקף, אולם כל זאת לא מונע מיחיאל לסרי, ראש העיר אשדוד, לצאת במדיניות אכיפה מוגברת בשבועות האחרונים באמצעות הגדלת מצבת הפקחים ובחלוקת קנסות בפועל. מנכ״ל עיריית אשדוד נצפה בשבת שעברה מתדרך במתחם ביג פקחי שבת חדשים שגויסו במיוחד לצורך הכפייה הדתית.
על-פי המסתמן כעת, מדיניות זו צפויה להתרחב כבר בשבת הבאה לערים נוספות.

לא שותקים

הגיעו מים עד נפש - הקצנת המדיניות מצד העירייה הוציאה אלפי תושבים לרחובות בשבועיים האחרונים להפגנות עוצמתיות שסוחפות אחריהן רבים בציבור הישראלי - באשדוד, ברמת גן, בנתניה, בחדרה ובערים רבות נוספות בפריפריה ובמרכז הארץ.
לא ניתן למשמרות המהפכה של דרעי וליצמן לקבוע לנו מה נעשה ביום החופשי שלנו!
עכשיו - נדרשת סולידריות אמיתית!
עזרו לנו לגבות את בעלי המרכולים שפותחים את עסקיהם בשבת. תרמו עכשיו כפי יכולתכם.

מי אנחנו?

תנועת ׳ישראל חופשית׳ היא תנועה אזרחית, לא מפלגתית וללא כוונת רווח, המחזקת את החופש בישראל במרחב הציבורי לכינון חברה חופשית, פלורליסטית ודמוקרטית ברוח הציונות ומגילת העצמאות.
בעשור האחרון, מאז הקמתה ב- 2009, מובילה התנועה מאבקים ציבוריים משמעותיים רבים לעצירת הכפיה הדתית נגד הציבור החופשי בישראל, בהם המאבק לחופש בחירה בנישואים, המאבק למען שבת חופשית בישראל, המאבק בהדרת נשים, המאבק להפעלת תחבורה ציבורית בשבת ומאבקים מקומיים שונים נגד כפייה דתית ולמען חופש דת וחופש מדת.

לאן הולך הכסף?

על-מנת לסייע לבעלי העסקים אנחנו זקוקים לכם איתנו. גובה הקנסות משתנה מעיר לעיר, קנסות שקיבלו בעלי עסקים באשדוד על פעילות בשבת עמדו בשבועיים האחרונים על 320 ש"ח (כל קנס, כל שבת). בערים אחרות הסכומים צפויים להיות גבוהים בהרבה.
עסקים קטנים, בניגוד לרשתות, אינם יכולים לספוג את הקנסות הללו לאורך זמן בלי להיפגע כלכלית. הם זקוקים לעזרתנו, הציבור העצום בישראל המאמין בחשיבות פעילותם גם בשבת, כשירות בסיסי עבורנו ביום החופש היחיד שלנו.
אנו מתחייבים שכל שקל שייתרם דרך מימון המונים זה יוקדש להרחבת המאבק בחוק המרכולים - עד לביטולו ובתמיכה בבעלי העסקים הפתוחים בשבת.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 367 משקיעים
 • ₪32,723 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
65%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪20 ($5.71) מכתב תודה רשמי על עמידתכם האיתנה לשמירה על החופש שלכם ושל כולנו אתם מצילים את השבת של כולנו. תודה! מינימום ₪50 ($14.29) מכתב תודה, מחזיק מפתחות מגניב של ישראל חופשית וסטיקרים רשמיים של המחאה אתם מצילים את השבת של כולנו. תודה! מינימום ₪100 ($28.57) חולצת המאבק הרשמית: ״שבת. מלחמה.״ (נא ציינו מידה רצויה, גבר / אישה) מינימום ₪250 ($71.43) ערכת מאבק: מכתב תודה, מחזיק מפתחות מגניב של ישראל חופשית, סטיקרים רשמיים של המחאה וחולצת מאבק אתם מצילים את השבת של כולנו. תודה! מינימום ₪250 ($71.43) פוסט תודה בפייסבוק של ישראל חופשית חפשו "ישראל חופשית" בפייסבוק מינימום ₪500 ($142.86) סיור קבוצתי באחת הערים הנאבקות בכפייה הדתית - ירושלים / אשדוד / טבריה וכו׳ אתם מצילים את השבת של כולנו. תודה! מינימום ₪750 ($214.29) שובר מתנה לסדנה ״לקראת חופה״ - סדנה אינטימית לעיצוב טקס חתונה בדרך שלכם אתם מצילים את השבת של כולנו. תודה! מינימום ₪1,000 ($285.71) הרצאה פרטית בביתכם אודות מאבקי דת ומדינה אתם מצילים את השבת של כולנו. תודה! 14 זמינים מתוך 15 מינימום ₪2,000 ($571.43) סיור פרטי באחת הערים הנאבקות בכפייה הדתית - ירושלים / אשדוד / טבריה וכו׳ אתם מצילים את השבת של כולנו. תודה! מינימום ₪5,000 ($1,428.57) הכרת תודה רשמית באתר התנועה וכל מתנה שתבחרו! אתם מצילים את השבת של כולנו. תודה!
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!