ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

עזרה קטנה שלכם תעשה שינוי גדול

אנשים יקרים אנו רוצים לספר לכם בקצרה את סיפורה של ג' (מבקשת להישאר בעילום שם עקב חשש לשלומה):
ג' נכה כבת 50 ואם לשלושה, גרה בכרמיאל.
למרות שהחיים הנחיתו עליה מכה אחר מכה: מחלת ריאות, מחלה נוירולוגית, פריצות דיסק ופיברומיאלגיה קשה הגורמת לכאבים חזקים 24 שעות ביממה, חוסר שינה ותשישות כרונית, הצליחה באומץ לא יתואר, אחרי שנים של התעללות נפשית ופיזית מצד בעלה לשעבר, להתגרש ולהיאבק לחיות חיים של כבוד.
התמודדות עם מחלות כרוניות אינה פשוטה, הן פיזית והן נפשית, אך ג' אינה מרימה ידיים ומתעקשת למצוא דרך לחיים נורמליים ככל האפשר.
ג' מוכרת בביטוח לאומי וברווחה אבל חוקי המדינה הנוכחיים מגבילים את היכולת לסייע ולמרות הרצון , גם במקרה זה, קצרה ידם מלהושיע.
ג' המתקיימת מקצבאות עדיין סוחבת עימה חובות מתקופת הנישואין ומתהליך הגירושין ואלה כמו חרב על ראשה, מסרבים להניח לה עד אשר תשלם אותם וכך תוכל להתפנות לטפל בבריאותה המתדרדרת.

אנחנו, קבוצה קטנה של אנשים, מנסים בכל דרך אפשרית לגייס כספים לכיסוי החובות ותשלום לעורך דין שיעזור לה למצות את זכויותיה.
אנחנו לא מצליחים לעשות זאת לבד ולכן פונים אליכם לעזרה.
איננו מבקשים יותר מהמינימום הדרוש - לשלם את החובות ולהוציא אותה מהבור.
במחיר של מנת פלאפל ושתייה, תוכלו לשנות חיים ולתת לה הזדמנות הוגנת לחיים בכבוד.

החלום הפשוט של ג', למצוא עבודה שתאפשר לה להרים את הראש ולהביט לילדיה בעיניים, לחזור לעצמאות, לתמוך בילדיה ולהיות אדם תורם לחברה בה היא חיה.

בבקשה פתחו את הלב ועזרו לנו להרים אותה על הרגליים, להאמין יחד איתה שמשהו חיובי יכול לקרות, שתוכל להפסיק לשרוד ולחזור לחיות.
תודה

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!