ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

"ערב מהסרטים" - סרט קצר

"ערב מהסרטים" הוא סרט קצר שכתבתי וביימתי לתחרות הסרטים הקצרים של קומיק-קון סן דייגו.
זה סרט קומי חמוד על אהבה צעירה, אומץ לב, אקשן וזומבים.

עזרו לי ולצוות המדהים שלי לחצות את קו הסיום ולהגיש את הסרט לתחרות הסרטים של קומיק-קון באיכות קולנועית מנצחת!

מי אנחנו

אני אסף, ואני משוגע על קולנוע, טלויזיה, קומיקס ומשחקים. השנה החלטתי להגשים חלום ולביים סרט קצר שכתבתי ולשלוח אותו לתחרות הסרטים הקצרים של פסטיבל קומיק-קון בסן דייגו, פסטיבל המדיה הגדול ביותר בעולם.

יחד עם חברי הטובים, שהם גם מאנשי המקצוע הכי טובים בתחום הקולנוע והטלויזיה בארץ התגייסנו כדי להפוך את הסרט הזה מחלום למציאות.

יצאנו לשני ימי צילום והחומרים נראים מעולה, אבל עוד הרבה עבודה לפנינו ובשביל זה אנחנו צריכים את העזרה שלכם.

למה לתמוך בנו?

אם אתם רוצים לראות בארץ יצירה גיקית מרעננת ומבדרת ולקחת חלק במסע המדהים הזה שלנו ליצור ולהכניס את היצירה לנו לפסטיבל הבידור הגדול ביותר בעולם - מקומכם איתנו.

אנחנו רוצים להביא את הסרט הכי טוב שאנחנו יכולים לכמה שיותר אנשים.

יש הרבה מטרות ראויות, אבל בלי התמיכה שלכם ביצירה חדשה ומרעננת בישראל - פשוט לא תהיה כזו.

אז אם חשוב לכם לראות סרטים, קצרים וארוכים, ותכניות טלויזיה, וכל דבר שהוא חדש וכיף ולא מבאס - שווה לכם לפתוח את הלב ולבחור מבין הפרסים השווים שלנו!

כל תרומה תתקבל בברכה :)

חפשו אותנו בפייסבוק!

https://www.facebook.com/MovieNightShort/

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 96 משקיעים
 • ₪18,170 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
40%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪20 ($5.71) Zombie תודה! תקבלו מאיתנו מייל מעוצב ולינק לצפייה מוקדמת בסרט. מינימום ₪50 ($14.29) Zombie Survivor תודה! תקבלו מאיתנו מייל מעוצב, לינק לצפייה מוקדמת בסרט וחבילת מדיה מגניבה של רינגטונים, רקע לפלאפון ולמחשב, צלצולים לשעון המעורר, התראות, ערכת צלילים ל-waze ועוד! מינימום ₪70 ($20.00) Zombie Lover תודה! אתם תקבלו את כל מה שהיה עד עכשיו וגם פוסטר מודפס שישלח אליכם בדואר! מינימום ₪100 ($28.57) Zombie Slasher תודה רבה! אתם תקבלו את כל מה שהיה עד עכשיו וגם נזמין אתכם להקרנת הבכורה החגיגית לפני כו-לם בנוכחות כל הצוות ועם כיבוד! 165 זמינים מתוך 200 מינימום ₪200 ($57.14) Zombie Smasher תודה רבה! אתם תקבלו את כל מה שהיה עד עכשיו וגם תקבלו USB עם הסרט, פספוסים, מאחורי הקלעים והערות הבמאי! מינימום ₪300 ($85.71) Zombie Slayer תודה רבה! אתם תקבלו את כל מה שהיה עד עכשיו וגם -USB מעוצב בצורת יד של זומבי (כמו בסרט) עם כל הקטעים הנוספים, הפספוסים, ראיונות על כל אנשי הצוות, הערות הבמאי, הפסקול, התסריט המקורי, הסטוריבורד וכל התמונות מההפקה. מינימום ₪400 ($114.29) Zombie Killer תודה רבה! אתם תקבלו את כל מה שהיה בחבילת ה-Zombie Slayer ובנוסף תוכלו לשחזר את הסרט עם מסכת זומבי, אבזם לחגורה ובנדנה כמו של קליף דיינמייט! מינימום ₪400 ($114.29) Zombie Adventure תודה רבה! אתם תקבלו את כל מה שהיה בחבילת ה-Zombie Slayer ובנוסף תוכלו לבחור מתנה מקורית שאביא לכם מקומיק-קון! 19 זמינים מתוך 20 מינימום ₪500 ($142.86) Zombie Watch תודה רבה! אתם תקבלו את כל מה שהיה בחבילת ה-Zombie Slayer ובנוסף תקבלו הקרנה פרטית של הסרט ועוד סרט B-Movie מרשימת הסרטים המומלצים על ידי הבמאי עם חבילת צפייה מפנקת עם פופקורן וכרבוליות וממתקים! 9 זמינים מתוך 10 מינימום ₪500 ($142.86) Zombie Slicer תודה רבה! אתם תקבלו את כל מה שהיה בחבילת ה-Zombie Slayer ובנוסף אני אפגש אתכם אחד על אחד ואתן לכם שירותי עריכת תסריט מקצועיים על תסריט שכתבתם. 5 זמינים מתוך 6 מינימום ₪1,000 ($285.71) Zombie Producer תודה רבה! אתם תקבלו את כל מה שהיה בחבילת ה-Zombie Slayer ובנוסף תופיעו בתור מפיקים של הסרט בקרדיטים וב-IMDB של הסרט! 5 זמינים מתוך 8 מינימום ₪2,500 ($714.29) Zombie Slinger תודה רבה! אתם תקבלו את כל מה שהיה בחבילת ה-Zombie Slayer ובנוסף שמעון סמיט יבוא אליכם הביתה להופעה אקוסטית פרטית אצלכם בסלון! 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) Zombie King אתם אלופים! ואתם תקבלו את כל מה שהיה בחבילת ה-Zombie Slayer וגם מתנה מקומיק-קון וגם התלבושות מהסרט וגם חבילת צפייה אישית ובנוסף תקבלו טייטל של מפיק (Executive Producer) של הסרט וגם ב-IMDB ובכל מסמך רשמי של הסרט (כולל הפוסטר). 4 זמינים מתוך 4
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!