ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

חצי הכוס המלאה מאת רעות וענבל.

שלום חברים, אנו ענבל ורעות חברות ילדות מזה 20 שנים, אני רעות, בת 33 אמא לשתי בנות מקסימות, אורי בת ה-6 ורוני בת השנתיים, נשואה לישראל חמדני ובעלת תעודת ליווי התפתחותי לגיל הרך.
עד היום אנו מוצאות את עצמנו ואת ההורים הסובבים אותנו נמצאים בסיטואציות בהן קשה לנו ולהם להתמודד עם הקטנטנים שלנו ולא תמיד אנו מוצאים את המילים הנכונות. לכן, החלטנו אני וענבל חברתי בת 32 נשואה לירון ואמא לסיה בת ה-2.5 אשר אהבתה לילדים תמיד הייתה גדולה אך כשילדה את בתה הבכורה סיה, הבינה כי אהבתה לילדים גברה והתעצמה ולשם כך החלטנו לכתוב את הספר הראשון שלנו על מנת להעביר להורים את המסר שאנו מאמינות בו ומפיצות אותו לכולם. ולכן, לאחר שנתיים של כתיבת הספר המציאותי ביותר שתוכלו לקרוא, החלטנו לחלוק את הידע שלנו עם ההורים ועם הילדים. אנו מאמינות כיצד ניתן לגדל ילדים ולהשפיע על הגישה שלהם החל מגיל צעיר מאוד. כיום כפי שציינו אנו כבר אמהות בעצמנו והחלטנו להביא לידי ביטוי בסיפורים קצרים את היכולת לגרום לילדים ללמוד להסתכל בחיוביות על כל סיטואציה. גם אנו ההורים מתמודדים באופן יומיומי עם ילדינו ומוצאים את עצמנו לא פעם מתוסכלים וחסרי אונים בסיטואציות יומיומיות. הספר נכתב ברגעי אמת מתוך היגיון בריא המשלב רגש עצום של אהבה והבנת צרכי הילד. זהו ספר ריאליסטי שמתוארות בו סיטואציות לא פשוטות מחיי היומיום שחלקן לא קשורות ישירות דווקא לילד אך ההשפעה היא עליו. כגון: גירושין, חושך, הפסד וניצחון, התארגנות בבוקר, מאכלים חדשים, פחד ועוד...
ככה אנו מסתכלות על החיים- תמיד אבל תמיד על חצי הכוס המלאה!
שמחות ונרגשות להזמינכם לתרום לפרויקט שלנו, על מנת שנוכל לחלוק את הסיפורים הקצרים והנפלאים כשבשורתם התחתונה נלמד את ההורים והילדים- להסתכל על חצי הכוס המלאה.
בין אם הספר ייצא לאור או לא, אנו מבקשות מכל בני האדם, ההורים, הילדים, תמיד תסתכלו על חצי הכוס המלאה.

פרק אחד מתוך הספר

משתפות אתכם פרק אחד מיני רבים המדבר על הפסד וניצחון ואיך אפשר להתמודד עם תחושת ההפסד ולהביא את הסיטואציה למקומות טובים יותר ובריאים יותר.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 55 משקיעים
 • ₪7,575 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
15%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) מכתב תודה למייל אין עליך! תודה רבה רבה שאתה לוקח חלק בפרויקט שלנו!!! מינימום ₪50 ($14.29) מכתב תודה למייל ועותק אלקטרוני וואו!!! תודה תודה תודה! לא מובן מאליו, העותק האלקטרוני בדרך אליך :) מינימום ₪100 ($28.57) מכתב תודה למייל ועותק אלקטרוני אתה מקצר לנו ממש את הדרך להוצאת הספר לאור! ת-ו-ד-ה!!! שאלוהים יברך אותך!!! מינימום ₪200 ($57.14) מכתב תודה למייל ועותק אלקטרוני אתה מקצר לנו ממש את הדרך להוצאת הספר לאור! ת-ו-ד-ה!!! שאלוהים יברך אותך!!! מינימום ₪350 ($100.00) ספר במתנה עם הקדשה אישית תודה ענקית, כנראה שיש לך לב ענק ואתה בנאדם מיוחד מאוד! בדרך אליך, ספר עם הקדשה אישית! מינימום ₪600 ($171.43) תעודת הוקרה+מכתב תודה אישי+ספר מתנה עם הקדשה אישית אתה מלאך נדיב ללא ספק ובזכותך אנו נזכה להוציא את היצירה שלנו לאור! אלף תודות וקרמה טובה אמן! מינימום ₪1,000 ($285.71) מכתב תודה למייל+ספר עם הקדשה אישית+ תעודת הוקרה+מתנה אישית ממחברות הספר. אתה מלאך נדיב ללא ספק ובזכותך אנו נזכה להוציא את היצירה שלנו לאור! אלף תודות וקרמה טובה אמן! 100 זמינים מתוך 100
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!