ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

עוזרים לשי סאסי בוארון להיחלץ מהחובות להוצאה לפועל

שי סאסי

עוזרים לשי סאסי בוארון להיחלץ מהחובות להוצאה לפועל

הנני פעיל חברתי שעזר ועוזר לאנשים רבים בתחומים רבים בתחום האשפוזים הפסיכיאטריים, הוצאת ילדים מהבית, עזרה בהתמודדות מול משרדי הממשלה בכלל ומשרד הרווחה בפרט. כל פעילותי דרשה ממני לא מעט זמן והוצאת כספים רבים מכיסי האישי ובעקבות זאת לאחרונה נקלעתי למשבר כספי.

כיום ההוצאה לפעול מאיימת עלי במאסר בשל חוב של כ 4500 ש"ח לבנק שהוא הנושה העיקרי שלי כיום (סך כל חובותי למערכת ההוצל"פ עומד על כ 20,000 ש"ח).

לאחר לא מעט התלבטויות החלטתי לפנות לציבור בבקשה לסייע לי בשעה קשה כזו. בחרתי להעמיד את הסכום אותו אני רוצה לגייס על סך כ 10,000 ש"ח המהווים כמחצית מסך כל החובות שלי ואני מקווה שעם היתר אוכל להתמודד לבד.

על פעילותי הרבה הנכם מוזמנים להתרשם בדף הפייסבוק שלי בכתובת:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000929739687

חברים יקרים, כל מי שמכיר אותי וכל מי שעזרתי לו וגם מי שלא, לא היה לי קל לפנות בבקשה עזרה באמצעות האתר מימונה ולכן אבקשכם לסייע לי בשעה זו. גם אם אין באפשרותכם לסייע ולו במעט, אשמח אם תשתפו את בקשתי בכל מקום אפשרי.

אין לי אפשרות לתגמל אתכם בצורה חומרית ולכן כל מי שיתרום לי אני מבטיח להתפלל למענו על הציון של רשב"י בצירוף בקשתו (יש להעביר שם ושם האמא). אעלה סרטון לפייסבוק במעמד התפילה.

מודה מראש לכל התורמים, תבורכו מפי עליון.

צו הבאה ומעצר

צו הבאה ומעצר

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 3 משקיעים
 • ₪625 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
6%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) תודה רבה מקרב לב תודה רבה מקרב לב 99 זמינים מתוך 100 מינימום ₪50 ($14.29) ברכה בציון רשב"י (שם אחד) מכיוון שאין באפשרותי לתגמל חומרית אתגמל בצורה רוחנית. אגיע לציון הרשב"י ואציין את שם התורם בצירוף הברכה המתבקשת (זיווג,פרנסה, שלום בית וכל דבר אחר). יש לצרף שם ושם האמא וכן הברכה המבוקשת. 100 זמינים מתוך 100 מינימום ₪100 ($28.57) ברכה בציון רשב"י (שלוש שמות) מכיוון שאין באפשרותי לתגמל חומרית אתגמל בצורה רוחנית. אגיע לציון הרשב"י ואציין את שם התורם בצירוף הברכה המתבקשת (זיווג,פרנסה, שלום בית וכל דבר אחר). יש לצרף שלוש שמות ושמות האמהות וכן הברכות המבוקשות. 74 זמינים מתוך 75 מינימום ₪200 ($57.14) ברכה בציון רשב"י (שבע שמות) מכיוון שאין באפשרותי לתגמל חומרית אתגמל בצורה רוחנית. אגיע לציון הרשב"י ואציין את שם התורם בצירוף הברכה המתבקשת (זיווג,פרנסה, שלום בית וכל דבר אחר). יש לצרף שבע שמות ושמות האמהות וכן הברכות המבוקשות. 50 זמינים מתוך 50 מינימום ₪300 ($85.71) ברכה בציון הרשב"י (12 שמות) מכיוון שאין באפשרותי לתגמל חומרית אתגמל בצורה רוחנית. אגיע לציון הרשב"י ואציין את שם התורם בצירוף הברכה המתבקשת (זיווג,פרנסה, שלום בית וכל דבר אחר). יש לצרף 12 שמות ושמות האמהות וכן הברכות המבוקשות. 35 זמינים מתוך 35
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!