ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

כלבייה שיקומית לטיפול בבני נוער

הרוח הישראלית Spirit of Israel

כלבייה שיקומית למען נוער בסיכון

"נוער בסיכון": מה זה בכלל?
מדי יום אנחנו נחשפים לסיפורים עצובים על ילדים ונוער בסיכון. קחו לכם רגע כדי לקרוא סיפור אופטימי על בני נוער, שמזלם לא שפר עליהם ושלא באשמתם, המתמודדים עם חיים קשיים ומורכבים לעיתים אף ללא משפחה תומכת.

הרוח הישראלית המסייעת לאלפי ילדים ובני נוער בסיכון, הקימה מיזם חדש בכפר הנוער הדסה נעורים: כלבייה שיקומית לטיפול בבני נוער! המעניקה טיפול ייחודי בעזרת כלבים לצעירים בסיכון.
הכלבייה השיקומית בכפר הנוער הדסה נעורים זקוקה לסיוע דחוף של 100,000 ש"ח להפעלתה בשנת 2018! אם לא נצליח לגייס סכום זה לא נוכל להעניק את הטיפול העוצמתי הזה לבני נוער שכל כך זקוקים לו.

סיפור קסום ומרגש על שיקום וטיפול של ילדים וכלבים!

כפר הנוער "הדסה נעורים" היא קהילה חינוכית ובית חם לכ- 450 בני נוער. הכלבייה השיקומית הוקמה עבור בני הנוער החיים בכפר ושותפים מלאים בכלבייה.

זו לא עוד כלבייה רגילה כזו שאתם מכירים מדובר בפרוייקט ייחודי ופורץ דרך עבור נוער בסיכון. אל הכלבייה מגיעים כלבים פגועים ונטושים לפני המתה ובני הנוער בכפר בליווי הצוות המקצועי מטפלים ומשקמים אותם. בתהליך ההצלה של הכלבים עוברים בני הנוער "מסע" רגשי המעצים ומחזק אותם, חווים אהבה לא תנאי וסיפוק עצום.

בלי מימון נוסף לא נוכל להמשיך ולהעניק את הסיוע הזה לבני הנוער הזקוקים לו!

כלבייה שיקומית לבני נוער- איך זה עובד?

הכלבייה מופעלת בשיתוף החניכים בכפר שמטפלים בכלבים, משחקים איתם, מעניקים להם אהבה ושותפים בתהליך השיקום שלהם ותוך כדי עוברים תהליך טיפולי בעצמם.
מחקרים רבים מראים שטיפול בכלבים אפקטיבי מאד בטיפול בבני נוער המתמודדים עם קשיים רגשיים וחברתיים. האינטראקציה הפשוטה עם כלבים, המעניקים אהבה ללא תנאי, מחזקת את ביטחונם האישי ואת יכולת השליטה שלהם, מסירה מחסומים, מספקת שמחה, רוגע והנאה ומונעת בדידות.
בנוסף ליתרונות הברורים בהקמת הכלבייה לחניכי הכפר, פרויקט זה מציל כלבים אשר אחרת היו סובלים ברחוב או נזקקים להמתה רפואית. בכפר, הם יקבלו יחס חם, טיפול רפואי מציל, יעברו אילוף ושיקום התנהגותי ובסופו של דבר- ימצאו בית חדש.
בתהליך המיוחד הזה כל הצדדים נהנים מההשפעות המרפאות של הקשר האנושי – כלבי.

אל תשארו אדישים לכלבייה השיקומית! אנחנו יכולים לשנות להם את החיים!

ארז ודרור זה סיפור אהבה!

ארז (שם בדוי) מתחנך בכפר ומתמודד עם קשיים רבים בחייו האישיים. ארז מספר שתמיד חלם שיהיה לו כלב וכשנודע לו, שבקרוב תפתח כלבייה בכפר הוא התרגש מאד וביקש להיות נאמן בכלבייה. ארז קיבל לאחרונה אחריות על הכלב דרור- כלב מוזנח ותוקפני מאד. ארז מגיע כל בוקר לטייל ולהאכיל את דרור, הוא מקבל הדרכה צמודה על האופן שבו הוא צריך להגיב ולטפל בו, הוא מבקר את דרור בכלבייה בכל זמן פנוי שיש לו, משחק איתו ומעניק לו חום ואהבה. ארז עובר יחד עם דרור תהליך שיקומי וטיפולי המעצים ומחזק אותו והתוצאות ניכרות.
ארז ודרור זה סיפור אהבה.

עזרו לנו להמשיך ולהעניק את הטיפול לארז, להציל כלבים מדהימים ולהעניק להם חיים.

מה עשינו עד היום ואיך אתם יכולים לעזור?

הרוח הישראלית הקימה את מתקן הכלבייה בעזרת תרומות ומתנדבים שסייעו ברוחב לב. כעת אנו בשלבים הראשונים של ההפעלה וזקוקים בדחיפות לסכום של 100,000 ש"ח
סכום זה כולל:
* מזון
* טיפולי חרום
* טיפולים וטרינרים
* מטפלים בכלבים
* קיום ימי אימוץ
* אביזרי אילוף
* צוות מקצועי
* הכנת הכלבייה לחורף

הצלחת הקמפיין היא קריטית להמשך הפעלתה של הכלבייה בשנת 2018!
אז תפתחו את הלב ואת הכיס!
תרמו ותהיו שותפים לכלבייה המצילה חיים.
תודה רבה מכל הלב :)

הרוח הישראלית נעים להכיר :)

הרוח הישראלית, חברה לתועלת הציבור (חל"צ), פועלת מזה 20 שנה לצמצום פערים וחיזוק אוכלוסיות מוחלשות בחברה הישראלית בדגש על ילדים ובני נוער בסיכון.
הרוח הישראלית מקדמת ילדים ובני נוער באמצעות תמיכה ברצף תוכניות המעניקות מענה אמיתי מגיל שש ועד אחרי צבא.
מוזמנים להצטרף, לתרום, להתנדב ולהשפיע!

האם התרומה מוכרת לצורכי מס?

כן, הרוח הישראלית הינה חל"צ ובעלת אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודה. קבלה לתרומה תשלח לתורמים.

למידע ופרטים נוספים

מוזמנים לפנות למשרדי הרוח הישראלית
לריבה פרידמן בורוביק
בטלפון
03-7628490, 052-6130139
במייל
riva@spiritofisrael.org.il

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 388 משקיעים
 • ₪82,732 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
82%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪60 ($17.14) תודה! מכתב תודה ותעודת הוקרה אישית במייל בעזרתך נוכל להעניק טיפול נגד פרעושים וקרציות לכלב בכלבייה 28 זמינים מתוך 50 מינימום ₪150 ($42.86) נפלא! מכתב תודה אישי מנער/ה המאמץ/ת כלב בכלבייה תרומתך תאפשר להאכיל כלב בכלבייה במשך שבועיים 11 זמינים מתוך 50 מינימום ₪300 ($85.71) תודה מכל הלב! ביקור הכרות מודרך על ידי החניכים בכלבייה תרומתך הנדיבה תאפשר לנו לרכוש אביזרי אילוף לכלב בכלבייה (תיק ומחסום פלסטיק) 18 זמינים מתוך 50 מינימום ₪500 ($142.86) כל הכבוד! סרטון אישי מרגש מנער/ה ישלח אליכם תודה רבה לך על שאפשרת לנו לרכוש ציוד מלא לכלב בכלבייה 19 זמינים מתוך 30 מינימום ₪600 ($171.43) תודה מעומק הלב! סדנת אילוף עם הכלב שלך בשיטת switch תרומתך הנדיבה מאפשרת אילוף ושיקום התנהגותי של כלב בכלבייה בתהליך משותף עם נער/ה בכפר. 11 זמינים מתוך 20 מינימום ₪1,000 ($285.71) אתם נפלאים! זוג כרטיסים למופע ההתרמה השנתי של הרוח הישראלית תודה על תרומתך הנדיבה המאפשרת כיסוי ההוצאות של כלב בכלבייה למשך חצי שנה. 11 זמינים מתוך 20 מינימום ₪2,400 ($685.71) אין כמוכם! זוג כרטיסים למופע ההתרמה השנתי של הרוח הישראלית במתחם ה VIP מזל טוב אימצת כלב! תרומתך הצילה כלב והעניקה טיפול מעצים לנער/ה הזקוקים לכך. 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) וואוו תודה ענקית! זוג כרטיסים למופע ההתרמה של הרוח הישראלית במתחם VIP וסיור פרטי והכרות עם נער /ה בכלבייה. תודה ענקית! תרומתכם הנדיבה תאפשר לנו להכין את הכלבייה לחורף. לרכוש שמיכות וציוד חימום ולרצף שבילי מעבר בכלבייה. 4 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!