ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

איך זה התחיל?...


כשהייתי בן 14 בערך, ראיתי קליפ ב MTV של להקה שלא הכרתי - קליפ מגניב וצבעוני עם מוזיקה שמחה וקצבית. הייתי מהופנט. הרגשתי שהמוסיקה עוטפת וממלאה אותי, והבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות - ליצור ולהביא לעולם מוסיקה שתגרום לאנשים להרגיש כמו שאני הרגשתי.
לקחתי את הגיטרה של אחי וביקשתי ממנו ללמד אותי איך לנגן השיר הזה ששמעתי, הוא ניסה ללמד אותי אבל לא הצלחתי להבדיל בין ששת המיתרים, אז צבעתי כל מיתר בצבע אחר.

מאז עברו הרבה שנים - הפסקתי לצבוע מיתרים, והתחלתי לכתוב ולהלחין שירים, ואני חולם להוציא את המוסיקה לעולם כל דקה, כל שנייה. ועכשיו אני מרגיש שזה הזמן לצאת עם המוסיקה שלי, עם הקול שלי. אני מאמין ומקווה שהאלבום ידבר אלייך ואל חלקים נרחבים בציבור.

אז מי אני?


אני אורן ברג, בן 32, זמר יוצר.
בחודשים האחרונים אני עובד המון על אלבום הבכורה שלי עם המפיק המוסיקלי המופלא נדב ביטון (עמיר בניון, ישי ריבו) ובהשתתפות מוסיקאים מדהימים.

כדי שאוכל להקליט ולהגשים את החלום שלי אני צריך את תמיכתכם. כל שקל יעזור לי להגשים את חלום חיי, ואני עובד מאוד קשה להגשימו. בזכות התמיכה שלכם אני אוכל להקליט את האלבום ואתם תזכו לקבל אותו ראשונים. זאת הזדמנות לקחת חלק ביצירה ולתמוך במוסיקה ישראלית עצמאית חדשה ולדעת שבזכותכם היא נוצרת. אתם השותפים שלי. אתם חברת התקליטים שלי.

השקיעו כנדבת לבכם ותוכלו לבחור ולקבל תשורות. עזרו לשירים לצאת לעולם, הצטרפו וקחו חלק במסע המוסיקלי שלי ובמסע חיי.

התשורות ניתנות לתחלופה בהתאם לרצון התומך. לשאלות ובקשת תשורות ניתן לפנות למייל: Orenb182@gmail.com

תודה רבה
אורן ברג

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 65 משקיעים
 • ₪10,540 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
52%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪40 ($11.43) תודה על תמיכתך! קרבת אותי להגשמת חלומי :) מינימום ₪70 ($20.00) אלבום דיגיטלי אלבום בכורה להורדה דיגיטלית שישלח אלייך ישירות למייל מינימום ₪150 ($42.86) כרטיס להופעת השקה + אלבום דיגיטלי כרטיס למופע ההשקה + אלבום בכורה להורדה דיגיטלית שישלח אלייך ישירות למייל מינימום ₪200 ($57.14) כרטיס זוגי להופעת השקה + אלבום דיגיטלי כרטיס זוגי למופע ההשקה + אלבום בכורה להורדה דיגיטלית שישלח אלייך ישירות למייל מינימום ₪350 ($100.00) תודה אישית באלבום + כרטיס זוגי להופעת השקה + אלבום קרדיט באלבום על תמיכתך + כרטיס זוגי למופע ההשקה + אלבום בכורה להורדה דיגיטלית שישלח אלייך ישירות למייל מינימום ₪500 ($142.86) קאבר לבקשתך + תודה אישית באלבום + כרטיס זוגי להופעת השקה + אלבום ביצוע קאבר לבקשת התומך וקבלת עותק יחידי + קרדיט באלבום על תמיכתך + כרטיס זוגי למופע ההשקה + אלבום בכורה להורדה דיגיטלית שישלח אלייך ישירות למייל מינימום ₪1,000 ($285.71) הופעה אצלכם + קרדיט באלבום + כרטיס זוגי + אלבום הופעה פרטית אצלכם בסלון או באירוע + קרדיט באלבום על תמיכתך + כרטיס זוגי למופע ההשקה + אלבום בכורה להורדה דיגיטלית שישלח אלייך ישירות למייל מינימום ₪2,500 ($714.29) הלחנת שיר + הופעה אצלכם + קרדיט + כ.זוגי + אלבום הלחנת שיר למילים שלך + הופעה פרטית אצלכם בסלון או באירוע + קרדיט באלבום על תמיכתך + כרטיס זוגי למופע ההשקה + אלבום בכורה להורדה דיגיטלית שישלח אלייך ישירות למייל
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!